שאלה בנושא צריבת סרטים לצפייה בנגן DVD - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנושא צריבת סרטים לצפייה בנגן DVD

tamirha

Recommended Posts

שלום לכולם ,

אני מקווה שאני בפורום הנכון...

קניתי נגן ביתי קורא DIVX . אני לא יודע באיזה אופן לצרוב את הסרטים שיש לי במחשב (עם צורב כמובן) .

בעקרון אני רוצה לצרוב כמה סרטים בפורמט DIVX למדיה של (עם נרו)

יש לי את הסרטים +הכתוביות התואמות כל אחד בתיקייה ובאותו שם במחשב .

האם מספיק לצרוב ככה את הסרטים , כלומר לגרור לצריבה בנרו בתבנית DATA ואח"כ זה יראה לי אותם כתיקיות בנגן DVD ??

אנא עזרתכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, ממש לא, אם יש לך במחשב את הסרט והתרגום בנפרד, ואתה רוצה לראות את זה בDVD שלך, תיהיה חייב להדביק את התרגום. אתה לא יכול סתם לצרוב את זה כDATA, הDVD לא יקרא את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי...זה כן עובד (בערך).

עשיתי במחשב 6 תיקיות ובכל תיקייה שמתי סרט+כתובית (תחת אותו שם קובץ) ואכן ה- קורא עם הכתוביות ללא צורך בהטמעה מוקדמת.

כמן כן , הנגן מציג תפריט לבחירה בין ששת הסרטים .

ישנה רק בעייה....כתובית מסונכרת לקול בהקרנה אבל קצב הפריימים מקדים בשנייה ..תנועות השפתיים מקדימות את הקול .

זה קצת מפריע... שמתי לב , שזה מופיע בכל הסרטים שצרבתי.אציין שזה מופיע בחלקים גדולים בסרט אבל לא בכולו.

אגב , כשאני רואה את הסרט באותה תצורה במחשב לפני הצריבה , אין בעייה כזו.אני לא יודע אם זה בעייה בנגן עצמו.

אולי יש למישהו רעיון איך פותרים את זה . :nixweiss: הנגן מעדכן גירסאות (לפי מה שאמר המוכר) ..אולי צריך לעדכן ? איך עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, ממש לא

טעות. היום רוב נגני ה- שקוראים גם divx יודעים לקרוא קבצי כתוביות

ישנה רק בעייה....כתובית מסונכרת לקול בהקרנה אבל קצב הפריימים מקדים בשנייה ..תנועות השפתיים מקדימות את הקול .

זה קצת מפריע... שמתי לב , שזה מופיע בכל הסרטים שצרבתי.אציין שזה מופיע בחלקים גדולים בסרט אבל לא בכולו.

אכן בעיה... - איזה דגם בדיוק הנגן? (כדי שאנשים ידעו להזהר ממנו...)

תנסה לבדוק מה קורה בסרטים בקידוד אחר. אולי זו בעיה של הנגן עם הפורמט הספציפי הזה.

בכל מקרה, זה לא אמור להיות ככה. תנסה לשאול את המקום שקנית ממנו, אולי הם נתקלו בזה כבר.

פעם, חלק מהנגנים הרגילים היו עושים בעיות כאלה עם סרטי vcd/svcd. לפעמים להריץ כמה שניות אחורה היה גורם לסינכרון מחודש. שווה לך לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דגם הנגן הוא PILOT DIVX

חיפשתי האמת משהו זול ושייקרא DIVX . קניתי במבצע עכשוי ב-200 שקל ברשת מזון .....

אני אישית לא הכי אוהב PILOT ו-ITT , אבל חפשתי משהו זמני עד שיירד המחיר של מקליט ...

אגב, באמת הסתנכרן אחרי שהרצתי את הסרט , אבל אחרי כמה זמן שוב חזר .

תודה בכל אופן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...