מעוניין לקנות כרטיס קול לGAMER תקציב עד 1000 בבקשה תמליצו לי - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות כרטיס קול לGAMER תקציב עד 1000 בבקשה תמליצו לי

RammsteiN

Recommended Posts

1. בימינו שווה לקנות : Sound Blaster Audigy 2 ZS 7.1 Pci ?

הוא תומך ב EAX4 ובקרוב יצאו משחקי EAX5....

לדעתכם עדיין שווה לקנות אותו או שעבר זמנו ומעכשיו ועדיף לקנות רק את סדרת כרטיסי הקול- x-fi xtreme music (אחת הסיבות היא בגלל ה EAX5) ??

2. איך כרטיס קול EAX4 "מסתדר" עם משחק EAX5 ? (הכוונה במסתדר היא איך הוא מפעיל אותו, האם שומעים רק חלק מהאפקטים... האם לא שומעים בכלל בEAX או משהו אחר... דברים כאלה...)

3. היא החברה הכי חזקה מבין כל כרטיסי הקול נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין X-FI ובין AUDIGY2 ZS היא לא רק בתמיכה ב-EAX5.

X-FI הוא כרטיס חדש לחלוטין, בעל מעבד DSP מאוד חזק. CREATIVE השקיעו המון שנים בפיתוח הכרטיס והכרטיס באמת עלה רמה יחסית לסדרת ה-AUDIGY.

לשאלה האם שווה להחליף AUDIGY 2 ZS ב-X-FI, כנראה שלא כדאי.

אבל אם קונים חדש, שווה להשקיע ולקנות את ה-X-FI.

כתבה בנושא ה-X-FI

http://www.digit-life.com/articles2/multimedia/creative-x-fi.html

CREATIVE היא החברה המובילה בכרטיסי קול לגיימרים. מי שעושק במוסיקה קונה כרטיסים יותר רציניים והרבה יותר יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

1. למה אתה מתכוון ב "מעבד DSP מאוד חזק"

א. מה זה DSP ?

ב. במה זה עוזר?

ג. בגלל המעבד החדש הזה אנו נשמע הרבה יותר טוב מאשר ה- AUDIGY 2 ZS ?

2. א. יש הבדל רב ומורגש בין AUDIGY 2 ZS ל-X-FI ?

ב. ישנם עוד הבדל ביניהם חוץ מהמעבד שלהם וה EAX ? אם כן, מה הם והם הם מורגשים...

3. למי שיודע:

איך כרטיס קול EAX4 "מסתדר" עם משחק EAX5 ? (הכוונה במסתדר היא איך הוא מפעיל אותו, האם שומעים רק חלק מהאפקטים... האם לא שומעים בכלל ב

EAX או משהו אחר... דברים כאלה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. למה אתה מתכוון ב "מעבד DSP מאוד חזק"

א. מה זה DSP ?

ב. במה זה עוזר?

ג. בגלל המעבד החדש הזה אנו נשמע הרבה יותר טוב מאשר ה- AUDIGY 2 ZS ?

DSP - Digital Signal Processing. זה המח של הכרטיס. זה השבב שמעבד את כל האותות שמגיעים מהתוכנה.

וכן, ברגע שהעיבוד נקי יותר, מדויק הרבה יותר כל האיכות של הכרטיס עולה. כל מה שנחשב בכרטיס זה ה DSP, כל המסביב, כל החיבורים אלו בונוסים, הם לרוב לא קשורים לעיבוד עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7.1 זה הגזמה מטורפת זה מתאים לDVD אחי וזה אתה מבין ואני מאמין ש5.1 זה צנוע ומספיק בישבלי לפחות XFI זה דרה מאד מצליחה כי יש שם כל כך הרבה תופסות ואפשרויות ריוכך צלי וכבר קניתי אותו זה מטורף אני פשוט מרוצה מנו גם תשימו לי הוא עשוי כל הכרטיס מציפוי זהב אמיתי למי שלא יודע זהב הוא המוליך חשמל הכי טוב שיש כאילו הוא מספר 1 קיצור אני מרוצה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...