התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006

אוריפ

Recommended Posts

הגיוני שראיתי בארץ SL600?

כי היום ראיתי מכונית גנובה/לא חוקית/חסרת רישיון (מספר הספרות במספר הרכב היה 2-2-3 שזה לא חוקי) שהיתה(אם אני זוכר נכון) SL600 ואיזה ערבוש נסע בה...

ברגע שאמרתי לחברים שלי לצלם הוא שם לב ושם גז כמו מטורף...חבל שלא תפסנו תמונה...

כן, יש כמה SL600 בארץ אבל לא AMG אלא קיימאן, שזה זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

link=topic=170536.msg1451165#msg1451165 date=1141848338]

וכל אלה שאומרים שאטמוספרי עדיף צודקים, אבל תראו לי אוטו שנת 2000 אטמוספרי עד 100,000 שקל עם מעל ל 350 כוח... אין אחד כזה, לאומת זאת, יש מלא אימפרזות כמו שלי עם מעל ל 400 גם .

אז אטמוספרי עדיף, אבל רק למי שיש תקציב!

אם נחפש ממש חזק אולי נמצא לך תדע...

אבל אם נהיה ריאלים הרבה יותר קל למצוא עם טורבו כמו אימפרזה GT. עם כל מיני צ'יפים ופיצ'פקעס ההספק יעלה ב-30 כ"ס, אם רוצים להיות רציניים יותר שמים טורבו יותר גדול אבל הבעיה שיהיה טורבו לאג ענקי עד 4000 סל"ד (ואסור לזרוק קלאץ' עם הנעה כפולה כי הגיר ילך!), אולי יש מקום לטורבו קטן שאין לו לאגים ויכול לעזור לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נחפש ממש חזק אולי נמצא לך תדע...

אבל אם נהיה ריאלים הרבה יותר קל למצוא עם טורבו כמו אימפרזה GT. עם כל מיני צ'יפים ופיצ'פקעס ההספק יעלה ב-30 כ"ס, אם רוצים להיות רציניים יותר שמים טורבו יותר גדול אבל הבעיה שיהיה טורבו לאג ענקי עד 4000 סל"ד (ואסור לזרוק קלאץ' עם הנעה כפולה כי הגיר ילך!), אולי יש מקום לטורבו קטן שאין לו לאגים ויכול לעזור לא מעט.

או לעשות מערכת כמו ב BMW סידרה 5 טורבו דיזל, שיש טורבו אחד קטן וטורבו אחד גדול כדי שלא יהיו לאגים. (אבל זה יקר)

ד.א לי יש טורבו של STI והוא נפתח ב 2.5 אם אני שם מספיק גז... ולמה שאני ירצה לזרוק קלאץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=170536.msg1451386#msg1451386 date=1141855619]

או לעשות מערכת כמו ב BMW סידרה 5 טורבו דיזל, שיש טורבו אחד קטן וטורבו אחד גדול כדי שלא יהיו לאגים. (אבל זה יקר)

ד.א לי יש טורבו של STI והוא נפתח ב 2.5 אם אני שם מספיק גז... ולמה שאני ירצה לזרוק קלאץ ?

באמת למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...