התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006

אוריפ

Recommended Posts

אני מסכים לגבי הגישה האטמוספירית, אבל אני עדיין חושב שמי שקנה מכונית בכל0כך הרבה כסף לא ירצה לגרור אותה למוסך כל הזמן. גם לעשירים יש חיים...

חוץ מזה מה עשיתם אותי מברך SLR? אני בשום מקום לא אמרתי שהיא המכונית ב"ה" הידיעה...

היא אפילו לא ב5 מכוניות שהכי הייתי רוצה.

היא פשוט מכונית מפנקת ולא על טהורה. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שמתוכנן עם החוק המוטרי להיכנס מסלולים את זה אני יודע..(עוד מלפני שנכנס החוק)..

אבל העניין של הישום/עשייה בארץ הוא לא הכי חזק..(במיוחד בתחום הזה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חולה על מרצדס.

זה בעיקר המכוניות שלהם, במיוחד סדרת הSL. באמת שאין עליה...

י שאת כל עניין הנדסת האנוש,עיצוב פנים, העיצוב השמרני (למעט הE שבאמת חייבים לשנות את הקדימה שלה ASAP) שגורמים לי לאהוב אותה. מה לעשות, אני בן אדם יותר שמרני במכוניות, זה להמ יש לי זיקה למכוניות בריטיות יורת מאשר לגרמניות כולל מרצדס. פשוט זה התחיל בתצוגה שהייתי וזה מבחינתי היה המקום בו התחלתי להתעניין במכוניות לכן אני שומר למרצדס מקום של כבוד ובמיוחד לסדרת הS והSL שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שמתוכנן עם החוק המוטרי להיכנס מסלולים את זה אני יודע..(עוד מלפני שנכנס החוק)..

אבל העניין של הישום/עשייה בארץ הוא לא הכי חזק..(במיוחד בתחום הזה)..

אוהו כמה שאתה טועה!

לא נראה לי שאתה מודע לעניין שיש מספר לא קטן של אנשים שקורעים ת'תחת בשביל שדברים יזוזו.

אני לא חולה על מרצדס.

זה בעיקר המכוניות שלהם' date=' במיוחד סדרת הSL. באמת שאין עליה...

י שאת כל עניין הנדסת האנוש,עיצוב פנים, העיצוב השמרני (למעט הE שבאמת חייבים לשנות את הקדימה שלה ASAP) שגורמים לי לאהוב אותה. מה לעשות, אני בן אדם יותר שמרני במכוניות, זה להמ יש לי זיקה למכוניות בריטיות יורת מאשר לגרמניות כולל מרצדס. פשוט זה התחיל בתצוגה שהייתי וזה מבחינתי היה המקום בו התחלתי להתעניין במכוניות לכן אני שומר למרצדס מקום של כבוד ובמיוחד לסדרת הS והSL שלה.

[/quote']

גם אני אוהב את ה-SL, למעשה זאת המרצדס היחידה שאני סובל.

אבל ממה שאני קורא בעיתונות הישראלית, יש לרוב המרצדסים בעיה שקוראים לה היגוי אנמי שלא מתקשר.

וזה מה שגורם לי להסתייג מהמכוניות שלהם כאילו איך מתכננים מכונית שעולה כל כך הרבה ואין לה הגה טוב ובכלל מגיעה עם תיבה אוטו'.

וה-CL....שילדה של S-CLASS! כאילו WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש תאנשים ש"קורעים תתחת" שלהם..ואם הם לא היו אז גם החוק המוטורי לא היה נכנס..אבל הוא כן..(מצדיע לאנשים האלה..)..

מקווה שנראה מסלולים כמה שיותר מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הCL ממש מכוערת... הדור החדש עוד איך שהוא סביר...

אני גם שמעתי על הגה טיפה אנמי אבל ככה זה מכוניות אירופאיות בד"כ... וזה נאמר לי ממקור ראשןו ע"י אחת שהחליפה מרצדס בלקסוס ואיתה הלכתי לסוכנות של מרצדס לדבר איתם קצת (ארה"ב)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל האירופאיות עם הגה אנמי.

אני דווקא הבנתי שהגה של ב.מ.וו מאוד חד, מדויק ומתקשר.

בגלל זה אני מעדיף ב.מ.וו על מרצדס ואודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שנה שעברה היבואן של מרצדס הכריז שכל מכונית שיהיה ביקוש הם יביאו.

אם תרצה היום לקנות SLR או מאיבך, תוכל לבוא ליבואן מרצדס ואם תיהיה רציני הוא יביא אחת בשבילך.

זה המגמה שלהם משנה שעברה, כל דגמי מרצדס יש אפשרות להביא דרך היבואן.

נ.ב.

בד"כ גם אני מעדיף במוו, ההנעה האחורית, ההגה הקטן והמתקשר, החלוקת משקל והשילוב של התנהגות ונוחות.

פשוט מכוניות מצויינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שנה שעברה היבואן של מרצדס הכריז שכל מכונית שיהיה ביקוש הם יביאו.

אם תרצה היום לקנות SLR או מאיבך, תוכל לבוא ליבואן מרצדס ואם תיהיה רציני הוא יביא אחת בשבילך.

זה המגמה שלהם משנה שעברה, כל דגמי מרצדס יש אפשרות להביא דרך היבואן.

זהו שזה לא הולך ככה! את המאייבך 57 שהביאו לארץ היו מתעניינים, לקאררה GT גם היו מתעניינים.

תקרא את הת'רד ותבין למה היבואן לא מוכן למכור את המכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שזה לא הולך ככה! את המאייבך 57 שהביאו לארץ היו מתעניינים, לקאררה GT גם היו מתעניינים.

תקרא את הת'רד ותבין למה היבואן לא מוכן למכור את המכונית.

ברור שמכונית שאין לה תקינה בגלל שהיא נמוכה מידי לא ימכרו בארץ! (היה סיפור כזה עם הוויפר, אני זוכר).

אבל אני אומר שהמגמה של היבואן של מרצדס שאם יש מתעניינים שנותנים מקדמה הוא ינסה להביא כל דגם שאפשר להביא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש תאנשים ש"קורעים תתחת" שלהם..ואם הם לא היו אז גם החוק המוטורי לא היה נכנס..אבל הוא כן..(מצדיע לאנשים האלה..)..

מקווה שנראה מסלולים כמה שיותר מהר..

אל תקווה

כי זה לא הולך לקרות ( אני יודע ממקורות שאפשר לסמוך עלייהם)

וכל אלה שאומרים שאטמוספרי עדיף צודקים, אבל תראו לי אוטו שנת 2000 אטמוספרי עד 100,000 שקל עם מעל ל 350 כוח... אין אחד כזה, לאומת זאת, יש מלא אימפרזות כמו שלי עם מעל ל 400 גם .

אז אטמוספרי עדיף, אבל רק למי שיש תקציב!

אבל ממה שאני קורא בעיתונות הישראלית, יש לרוב המרצדסים בעיה שקוראים לה היגוי אנמי שלא מתקשר.

וזה מה שגורם לי להסתייג מהמכוניות שלהם כאילו איך מתכננים מכונית שעולה כל כך הרבה ואין לה הגה טוב ובכלל מגיעה עם תיבה אוטו'.

ההגה באמת לא מגיב ומאוד קשה לזרוק ככה תחת בסיבוב, אבל התאוצות במהיריות גבוהות מדהיות ( אני מדבר על ה CL 55 AMG) , בפתיחות היא לא משהו.

ושלא נדבר על הרעש מה-V8 שגורם לאורגזמה רק מלשמוע אותו !

אבל שוב, המכונית עולה יותר כסף ממה שחלק ממכם יעשו ב10 שנים :screwy:

אני מסתפק ברכב הכי טוב ומהיר שאפשר בפחות מ100 אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שראיתי בארץ SL600?

כי היום ראיתי מכונית גנובה/לא חוקית/חסרת רישיון (מספר הספרות במספר הרכב היה 2-2-3 שזה לא חוקי) שהיתה(אם אני זוכר נכון) SL600 ואיזה ערבוש נסע בה...

ברגע שאמרתי לחברים שלי לצלם הוא שם לב ושם גז כמו מטורף...חבל שלא תפסנו תמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...