תהיתי לאחרונה... מה בעצם מונע מכל בן אדם לגשת לבגרות בשמך? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיתי לאחרונה... מה בעצם מונע מכל בן אדם לגשת לבגרות בשמך?

Vega

Recommended Posts

יש סיכוי אבל שמישהו יצליב בחינה קודמת של "חבר" שלי עם הנוכחית ופתאום יגלה שיש הבבדל בכתב היד ועל סמך זה יפסול את הבחינה?

ואם תופסים אותך, מה קורה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי אבל שמישהו יצליב בחינה קודמת של "חבר" שלי עם הנוכחית ופתאום יגלה שיש הבבדל בכתב היד ועל סמך זה יפסול את הבחינה?

ואם תופסים אותך, מה קורה בדיוק?

אין סיכוי, המחברות שלך נשרפות אחרי מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תופסים אותך אז שוללים ממך את האפשרות לתעודת בגרות לכמה שנים, וזאת גם עבירה פלילית לפי מה שידוע לי.

וחברה אם אתם נבחנים לבגרות אחרי שסיימתם את בית הספר אז בהרשמה מבקשים ממך תעודת זהות ורוב הסיכויים גם כאשר אתה בא למבחן

מבקשים ממך, כשאתה עושה בבית הספר אז בדרך כלל לא מבקשים כי תמיד נכנס איזה מורה ורואה את כל התלמידים.

בחברה בגרות זה לא דבר כזה רציני היום, יותר חשוב זה הפסיכומטרי, תעודת בגרות לא נותנת לך כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תופסים אותך אז שוללים ממך את האפשרות לתעודת בגרות לכמה שנים, וזאת גם עבירה פלילית לפי מה שידוע לי.

וחברה אם אתם נבחנים לבגרות אחרי שסיימתם את בית הספר אז בהרשמה מבקשים ממך תעודת זהות ורוב הסיכויים גם כאשר אתה בא למבחן

מבקשים ממך, כשאתה עושה בבית הספר אז בדרך כלל לא מבקשים כי תמיד נכנס איזה מורה ורואה את כל התלמידים.

בחברה בגרות זה לא דבר כזה רציני היום, יותר חשוב זה הפסיכומטרי, תעודת בגרות לא נותנת לך כלום.

[ltr]you can't be much farther from the truth than you are at the moment.

it's 50% the psycho exam and 50% high school diploma. but not the entire diploma, it depends on what you want to study and some subjects get a bonus. my avg. for example is 81 but when you take away all the stuff that doesn't matter and add bonuses it comes out 95.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...