תהיתי לאחרונה... מה בעצם מונע מכל בן אדם לגשת לבגרות בשמך? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהיתי לאחרונה... מה בעצם מונע מכל בן אדם לגשת לבגרות בשמך?

Vega

Recommended Posts

בהנחה שיש לי "חבר" שלא הולך לו טוב במקצוע מסוים ו"נניח" שהוא רוצה שמישהו אחר יגש בשמו למבחן בגרות. מה מונע ממשרד החינוך לעלות על זה שהוא העתיק? הרי לא מבקשים ממך תעודת זהות במבחן ואין איך לזהות אותך (אלא אם הרכז נכנס אבל זה לא קורה כמעט כי זה אסור לפי הנהלים.. אבל גם אז אם הוא מכיר את התלמיד הוא לא רואה מי רשום לו במחברת)...

יש מצב שמישהו יקלוט שהכתב יד שונה או משהו כזה? שמעתם על "מישהו" שעשה את זה או אתם יכולים לשתף?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי גם על כאלה שעשו פסיכומטרי בשביל אחרים בתמורה לכסף

כל עוד לא בודקים ת.ז. או שהבדיקה היא חפיף, אתה יכול לעשות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, גם אני חשבתי על זה :silly: אין דבר שימנע ממך... תבוא פשוט ברגע האחרון למבחן ככה שלא יהיה הרבה סיכוי שיתפסו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שעובד בבחינות אקסטרניות במועדי חורף וקיץ אני יכול להגיד לכם שהדבר בלתי אפשרי (לבחינות אקסטרניות, לא יודע לגבי אינטרני), הפיקוח עלינו הוא עצום, הדבר היחידי שאפשר לעשות זה לזייף את הת"ז... וגם זה צריך להיות זיוף טוב.

ואם תופסים אותך שזייפת ת"ז זו עבירה פלילית, לא נראה לי שזה משתלם כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הונאה, יכולים לפתוח לך תיק פלילי על זה. אני מכיר כמה שהתחלפו במועדי חורף אקסטרניים, בבית הספר אין לך מה לנסות המורות מפטרלות שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי גם על כאלה שעשו פסיכומטרי בשביל אחרים בתמורה לכסף

כל עוד לא בודקים ת.ז. או שהבדיקה היא חפיף, אתה יכול לעשות הכל.

בפסיכומטרי אין מה לדבר בכלל. הם בודקים לך את תעודת הזהות כאילו אתה איזה מחבל ערבי. פשוט אין שום סיכוי לרמות בפסיכומטרי (יש כמה שיטות נחמדות, האמת, אבל הן לא קשורות להתחזות למישהו אחר).

בנוגע לבגרויות, כאן הסיכוי להצלחה הוא לא 0% כמו בפסיכומטרי אלא יותר משהו כמו 1.01%. בביצפר שלי אף אחד לא שם זין על ההנחיות של משרד החינוך. המורים והמרכזים נכנסים לכיתות חופשי. בבגרות במתמטיקה של חבר שלי הוא אמר שמורה נכנס ואפילו עזר לתלמידים. כמו-כן, גם אם המורים לא ישימו לב, תמיד יהיו כמה תלמידים מנייאקים שיחשדו ויחשידו.

קיצר, לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפסיכומטרי אין מה לדבר בכלל. הם בודקים לך את תעודת הזהות כאילו אתה איזה מחבל ערבי. פשוט אין שום סיכוי לרמות בפסיכומטרי (יש כמה שיטות נחמדות, האמת, אבל הן לא קשורות להתחזות למישהו אחר).

בנוגע לבגרויות, כאן הסיכוי להצלחה הוא לא 0% כמו בפסיכומטרי אלא יותר משהו כמו 1.01%. בביצפר שלי אף אחד לא שם זין על ההנחיות של משרד החינוך. המורים והמרכזים נכנסים לכיתות חופשי. בבגרות במתמטיקה של חבר שלי הוא אמר שמורה נכנס ואפילו עזר לתלמידים. כמו-כן, גם אם המורים לא ישימו לב, תמיד יהיו כמה תלמידים מנייאקים שיחשדו ויחשידו.

קיצר, לא שווה את זה.

בגרויות חורף אפשר דיי בכיף, עשיתי בגרוף חורף בהבעה לפני מספר שנים כי לא יכלתי לגשת למועד קייץ, באה איזה פרחה פלצנית בת 20 גג אפילו לא בדקה ת"ז או שאלה שמות :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש התערבות? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

רואים שחצי מהאנשים פה לא עשו בגרות,בישביל לגשת לבגרות אתה צריך תעודת זהות שאיתה אתה נירשמת לבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...