"ייתכן שנפלת קורבן לפרטיות תוכנה עותק Windows המותקן במחשב זה אינו מקורי..." - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ייתכן שנפלת קורבן לפרטיות תוכנה עותק Windows המותקן במחשב זה אינו מקורי..."

SD Project

Recommended Posts

שמתי לב לאחרונה שהרבה מחבריי ומקרובי משפחתי קיבלו הודעה זאת במסך ההתחלה של וינדוס...

היום כמו כולם "נפלתי קורבן" למקרה זה...

אני לא יודע אם זה חוקי לפתוח ת'רד על נושא אבל אני חושב שכמו כולם זה מעצבן לראות שאם הודעה זאת עולה גם סמל מעצבן ב-Tray Icon...

אם מיש'ו יודע איך לפתור בעיה זאת, או רק יכול להגיד איך להעלים את אותו סמל מעצבן מהשורה אני יודה לו מאוד...

תודה לכל העוזרים והתומכים...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח...

אוקיי, אז עליתי על זה תוך כמה דקות (גאון אני) פשוט הלכתי ללוח הבקרה=> הוספה הוסרה=> עשיתי V על הצגת עידכונים וראיתי שיש שם אחד חדש...

שמו היה "תוכנית Genuine Advantage" הסרתי אותו וזה עזר...

כל מי שנתקל בבעיה זאת יכול להשתמש בשיטתי ולהודות לי...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם פתרונות אחרים כמו להחליף את הקובץ LegitCheckControl.dll שנמצא בתקייה של הWIN בתקיית המשנה system32 באחד "משופץ" ;D

אם אתה רוצה אני אשלח לך אותו בפרטי < נראה לי שזה לא יהיה חוקי > :nixweiss: בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם פתרונות אחרים כמו להחליף את הקובץ LegitCheckControl.dll שנמצא בתקייה של הWIN בתקיית המשנה system32 באחד "משופץ" ;D

אם אתה רוצה אני אשלח לך אותו בפרטי < נראה לי שזה לא יהיה חוקי > :nixweiss: בטוח.

הפיתרון הזה לא עובד יותר, החל ה-1.3.06 חסמה את הפירצה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Windows Genuine Advantage" אנשים לא בודקים מה הם מעדכנים :kopfpatsch:

אתמול 3 חברים שלי התקשרו אליי עם הבעיה הזו .... איך שאני ראיתי שמדובר בעדכון הזה ישר ביטלתי את ההתקנה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שזה לא חוקי, אז מבקש שמי שיכול שיענה לי לפרטי...

אני בכלל לא מצליח לעדכן חח...לא דרך האתר ולא דרך עידכון אוטומטי...

מי יכול לעזור? (בפרטי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...