מעוניין להתחיל ללמוד שפת תיכנות... - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להתחיל ללמוד שפת תיכנות...

Dawn

Recommended Posts

אני מעוניין להתחיל ללמוד.

אין לי רקע בשפות תיכנות אחרות ואין אפילו בסיס...אני רוצה להחיל מהדרך הכי טובה ונכונה ובגלל זה בחרתי להתייעץ בפורום הכי מתאים :)

אני מבקש המלצות במה להתחיל ואיך להתחיל.

התייעצתי עם עוד אנשים שאמרו לי שכדאי לי להתחיל בשפת התיכנות ההחדשה של , דוט נט, בבקשה המליצו לי מה הכי טוב.

תודה רבה,

שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוט נט היא הפלטפורמה הכי שימושית(טוב, יש שיחלקו עלי) שיכולה להיות לך היום. למרות זאת, אני חושש שהיא לא תתאים לך. תנסה להתחיל מVB(לא לצעוק בבקשה), רק כדי לחוש מה זה שפת תכנות. אם תבין מה הולך שם, הייתי ממליץ לך להמשיך לC או לPHYTON.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוט נט היא הפלטפורמה הכי שימושית(טוב, יש שיחלקו עלי) שיכולה להיות לך היום. למרות זאת, אני חושש שהיא לא תתאים לך. תנסה להתחיל מVB(לא לצעוק בבקשה), רק כדי לחוש מה זה שפת תכנות. אם תבין מה הולך שם, הייתי ממליץ לך להמשיך לC או לPHYTON.

ומאיפה אני יכול ללמוד את כל זה בדרך הכי נוחה ונכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גירסה חינאמית של VB6 שאתה יכול להוריד מהאינטרנט(גירסה לימודית משהו). אני לא זוכר איך קוראים לה ולא זוכר מאיפה יכולים להוריד אותה.

אחרי שתוריד את הVB תגדיר לעצמך תוכנה שאתה רוצה לבנות. תחפש בגוגל איך עושים את הדברים שאתה רוצה לעשות. למשל גישה למסד נתונים וכו'.

יש את האתר www.dr-vb.co.il שיכול לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נוח יהיה לך להתחל מפייטון.

למרות שבגלל שהיא כ"כ נוחה למשתמשים, כשתעבור לשפות אחרות אתה עלול לעשות המון שגיאות תחביר, בגלל שפייטון היא כ"כ גמישה.

מה שכן, היתרון שלה הוא שהיא גם יכולה להגיע ליכולות ממש מדהימות, אז אם תרצה תוכל להמשיך איתה הלאה בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...