בעיית הארד דיסק/לוח עזרה!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית הארד דיסק/לוח עזרה!!

shloosh

Recommended Posts

טוב תראו הכל התחיל מתקיעות מוזורות במשחקים וכל מיני בעיות כאלה של פריזים מוזרים(לא לגמרי נתקע)

אחרי שאיכשהו תיקנתי את זה עם דרייברים והחלפת הארד דיסק מ-IDE ל-SATA חדש ,ובדיקה אצל חברים

שאכן התקיעות ברוב המשחקים(חוץ מ-2) הם בדיוק אותם תקיעות הגעתי למסקנה שעכשיו המחשב שלי סוף סוף תקין.

הבעיה התחילה אתמול כאשר מאוורר הצ'יפסט התחיל לעשות רעש חד וחזק כאשר הוא פועל מעל המהירות האמצעית שלו.

כיביתי את המחשב שיחקתי כמה שניות עם המאוורר והדלקתי שוב...

המחשב עלה ולאחר זמן קצר נתקע ועכשיו גם העכבר לגמרי.

עשיתי ריסט והמחשב נתקע בבוט ולא זיהה את ההארד דיסק שלי.

התקיעה בבוט גם קרתה עם ההארד הישן שלי IDE(חשבתי שנדפק) ובעקבותיו החלפתי ל-SATA חדש-שניהם W.D

אחרי משחק עם החוטים והחיבורים והרבה ריסטים המחשב עלה והצלחתי לייצב אותו והכל נראה תקין.

לאחר מכן התקנתי ביוס שונה(אמרו לי שיותר טוב,גרסא שונה),המחשב ריסט וצפצוף מוזר עלה ממנו והוא לא עלה.

נתתי ריסט לביוס,ועכשיו הוא עלה אך שוב לא זיהה את הכונן הקשיח.

החלפתי לביוס הכי חדש ובינתיים הכל היה בסדר.

עוד פעם משחק ארוך עם החוטים והופה הוא זיהה ועלה אך נתקע בבדיקת ולאחר ריסט שוב לא זיהה את הכונן.

בקיצור כל פעם שנוגעים בחוטים או מחליפים משהו ההארד דיסק לא מזוהה!!

צריך לציין שגם כמה פעמים שניסיתי להדליק תמחשב ההארד דיסק עשה קולות מוזרים של תקיעות כאלה,אני חושב

שזה בגלל שריסטתי כל כך הרבה פעמים או באמת בגלל הבעיה בלוח.

לפי דעתי הבעיה בלוח אם שמהתחלה היה חשוד כדפוק.

גם התקיעות במשחקים,גם לא מזהה 2 הארדיסקים שונים שאחד חדש,גם מאוורר צ'יפסט דפוק.

משהו מוזר כאן...

מה אתם אומרים? האם זה בעיה בלוח אם לפי דעתכם?? או אולי הספק דופק לי הארדיסקים או משהו? HEC WIN420w -הסדרה החדשה הטובה.

יש לציין שהלוח מזהה את הצורב.. ושנגעתי במאוורר נגעתי אך ורק בו! לא הזזתי שום דבר או דפקתי משהו רק סובבתי את המאוור קצת..

פעם אחת בסוף הבדיקה של המחשב הראה מסך כחול שאם זכור לי טוב כבר ראיתי בעבר..אבל עכשיו כבר סרקתי 5 פעמים והכל בסדר!

אני כאילו מצליח לייצב את המחשב והכל עובד טוב,אבל כאשר אני מנתק את ההארד דיסק ומחבר אז מתחילה סדרה של בעיותתת

מה אני עושההההה????

? כאשר המחשב עולה נורמלי הוא פועל מצוין וגם המשחקים וגם הבדיקות של ההארד דיסקים תקינות.

הכל תלוי אם ההארד דיסק מזוהה בהתחלה או לא, אם כן והווינדוס עולה נורמלי אז הכל בסדר ופועל מצוין ואז מנתקים ומחברים את ההארד דיסק אז עוד פעם בעיות עד שהלוח שוב מזהה את ההארד דיסק כמו שצריך.

תודהההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...