מבקש המלצות מטאל,תשפכו חופשי אני צריך כמות מסחרית. עידכון חשוב שונתה הכתובת!! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות מטאל,תשפכו חופשי אני צריך כמות מסחרית. עידכון חשוב שונתה הכתובת!!

JUNGLE

Recommended Posts

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אממ זה מיימי הייסוד של המטאל,זה לא בידיוק...

זה לא המטאל שמצפים היום, זה יותר בכיוון רוק של היום. זה בדיוק כמו שתשמיע למישהו קלמפטון או queen הוא לא יבין מה הקשר של זה לרוק :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קווין זה רוק עדיין

רוק לגמרי

נכון אייסידיסי לא משקף מטאל עכשווי

תשמע את השירים הראשונים שלהם, ממש לא הרוק שיש עכשיו. בדיוק כמו פינק פלויד, DP, הסטונס. הביצועים שלהם ממש השתנו משנות ה60-70 לאלה של שנות ה80 המאוחרות - תחילת שנות ה90.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רוק שיש עכשיו?

עכיו מה שרץ זה 50 סנט וכל הקקי הזה...

אין הרבה הרכבים של רוק שאני מצליח לחשוב עליהן כרגע,אולי קווינס אוף דה סטון אייג' זה מה שעולה לי כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רוק שיש עכשיו?

עכיו מה שרץ זה 50 סנט וכל הקקי הזה...

אין הרבה הרכבים של רוק שאני מצליח לחשוב עליהן כרגע,אולי קווינס אוף דה סטון אייג' זה מה שעולה לי כרגע...

אתה רציני?

Nickleback

Cold Play

Weezer

depsh mod

foo fighters

korn

stained

godsmack

seether

flipsyde

3 doors down

NIN

4 none blonds

Evanescence

יש טרליון ואחת להקות רוק... לצערנו כל האזור של רוק ופופ כבר התערבל, יש אנשים שמחשיבים את קלי קלרקסון לזמרת רוק :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא קראתי את כול הת'ראד, אבל יש לי כמה הצעות:

les zeppelin - האבא והאימא של המטאל (לפחות לפי דעתי...). קשה להציע שירים ספציפיים.

metallica - למרות שאני לא חובב מטאל גדול במיוחד (מעדיף רוק "רגיל"... ביטאלז ושאר החבר'ה מה60', עד סקורפיונז קוויין, פינק פלויד...), אהבתי את רוב השירים שלהם.

guns & roses (לא בטוח אם כתבתי נכון...)- יש להם כמה שירים נחמדים למרות שאני לא ממש אוהב את הקול של הסולן... (מי לעזאזל נתן לו לשיר עים קול כזה???)

MANOWAR אמרנו? מתה על הלהקה הזאת... :yelclap:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...