Bezeq's New WiFi Network Deal, which router to take - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bezeq's New WiFi Network Deal, which router to take

B.D.B

Recommended Posts

but they are pushing very hard on the "support" line, which obviously you have to pay for, with a minimum of 6 months.

ממה שאני הבנתי כאן, הם מחייבים אותך לשלם על תמיכה טכנית למשך חצי שנה... או שלא הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי קנתה עוד מחשב והיא צריכה כנראה שזה יהיה הפתרון גם...

והסכום לתשלום על הראוטר לכאלו שלא מעוניינים לשדרג את מהירות האינטרנט שלהם הוא 309.60 ¤

ומי שמשדרג זה עולה לו 200 ומשהו ש"ח

ה300 ש"ח גם מחיר טוב...

רק רציתי לודא מה אנו מקבלים בנוסף לראוטר ( או שמא רק ראוטר :| ) ?

בקשר לעדיפויות לראוטרים:

1. level one

2. dynalink

רשמתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה מהלך מבריק של . בתור טכנאי לשעבר, אני יכול להגיד שרשת אלחוטית זה החומרה הכי נמכרת בתקופה של בערך שנה האחרונה בארץ. כל שמוק עם פנטיום 2 נזכר שהוא עדיין קיים ואולי נזרוק אותו לילד שישתוק. הבעייה היא, שרוב האנשים לא יודעים לכתוב רשת אפילו, ובטח שלא להתקשר לטכנאי מחשבים ולנסות להסביר לו מה הם רוצים. אבל את כולם מכירים, והרבה אנשים שחששו לכנס לעניין הזה, במיוחד מחוסר הידע, לא יחששו עקב השם של והתמיכה הטכנית הצמודה.

זה שהמכשירים הם לא בטופ? לרוב המשתמשים באמת לא נחוץ יותר מראוטרים שהוצעו שם באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים לא מנצלים אפילו חצי מרוחב הפס, ככה שזה לא ממש משנה. האנשים שמנצלים את כל רוחב הפס גם ככה עוברים לחבילות מהירות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...