dor project - עידכון: תמונות של הפאן בס - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dor project - עידכון: תמונות של הפאן בס

dor-eli

Recommended Posts

טוב אז ככה שלום לכולם

זה הפרויקט הראשון שלי שאני עושה אז נראה מה יהיה מהמשך...

אז ככה בנתיים כל מה שעשיתי עד עכשיו זה לחתוך חלון בצד המחשב ומחר אני ישיג פרספקט (בחינם ;D)

את החלון חתכתי עם דיסק וזה נראה טוב מאוד

התיכנון שלי הוא גם לקנות קטודה ומאוורר עם לדים.

אני מחפש רעיונות לעוד דברים יפים אולי אני יעשה פאנל עם לדים ומתג.

לבנתיים המצלמה שלי נדפקה אולי יותר מאוחר היא תסתדר עם לא אני יצלם דרך המצלמה של המחשב שכמובן האיכות לא הכי טובה

אז חברים עם יש לכם רעיונות פשוטים לעשיה ויפים אני ישמח מאוד לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החיתוך ניראה בסדר, חבל שהתמונות רחוקות וקטנות. אני אישית חושב שעשיתה טעות בזה שחתחתה חלון כזה גדול. עשיתי את אותו גודל +/- המארז הנוכחי שלי ואני חושב שחבל שעשיתי אותו כזה גדול כי רואים את השלד איפו שכל ה CD ו HD גם את הספק רואים ולדעתי עם אתה לא עושה חלון בספק אז לא יפה שרואים אותו.

לפני שבוע התחלתי לעבוד על מארז אחר ועשיתי לו חלון בצורה כזו שהוא מסתיר את הספק ואת ה CD. עם אתה רוצה לראות את החלונות אתה יכול לבדוק את פרויקט בשם F1 (עמ 2 ב"יומני פרויקטים") - יש שמה דוגמה לחלון גדול. ו הפרויקט F2 שכרגע נמצא בעמ1 בו עשיתי חלון מוקטן.

*עם אתה רוצה אני יכול לעלות לפה את התמונות של שנהם אבל רק עם אתה תתן לי רשות. אני לא רוצה לדחוף לפרויקט שלך שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיתוך ניראה בסדר, חבל שהתמונות רחוקות וקטנות. אני אישית חושב שעשיתה טעות בזה שחתחתה חלון כזה גדול. עשיתי את אותו גודל +/- המארז הנוכחי שלי ואני חושב שחבל שעשיתי אותו כזה גדול כי רואים את השלד איפו שכל ה CD ו HD גם את הספק רואים ולדעתי עם אתה לא עושה חלון בספק אז לא יפה שרואים אותו.

לפני שבוע התחלתי לעבוד על מארז אחר ועשיתי לו חלון בצורה כזו שהוא מסתיר את הספק ואת ה CD. עם אתה רוצה לראות את החלונות אתה יכול לבדוק את פרויקט בשם F1 (עמ 2 ב"יומני פרויקטים") - יש שמה דוגמה לחלון גדול. ו הפרויקט F2 שכרגע נמצא בעמ1 בו עשיתי חלון מוקטן.

*עם אתה רוצה אני יכול לעלות לפה את התנותנות של שנהם אבל רק עם אתה תתן לי רשות. אני לא רוצה לדחוף לפרויקט שלך תמונות שלי.

שמע אחי קודם כל תודה על התגובה אבל לגבי בגודל של החלון שלי לפי מה שראיתי בפרויקט שלך (f1) מה שרואים דרך החלון שלך זה פחות או יותר מה שאצלי תראה

זה שלי

http://img151.imageshack.us/img151/5886/image0020ws.jpg

(מה שמסומן באדום זה חלק ממה שרואים מהספק)

אני לא יודע עם זה כל כך משנה אבל לדעתי החלון הכדול שלך יצא יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

היה לי בעיה אני הייתי חולה בשבועיים האחרונים ולכן לא היה התקדמות

אני עדיין לא יתקדם הרבה כי יש לי פול מבחנים וזה בעיה

אבל היה התקדמות ואני יספר לכם

הסגתי פרספקת ואני רק צריך לעשות עליו חורים למאוורר ואני מחבר אותו.

שיהיה לי זמן להתקדם וגם שיהיה לי כמו שצריך אני יעדכן עוד.

תודה שאתה מתעניין אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עידכון להיום (לא רציני).

את הפרספקט הייתי צריך לחתוך בגלל הצורה של החלון אז חתכתי.

עשיתי חורים לברגים של המאוורר, עכשיו אני צריך לעשות את את החור הגדול וכדי שהוא יהיה מדויק אבא שלי יקח אותו לחבר שלו שעובד בבפרספקט והוא יסדר לי את זה.

התיכנון שלי בהתחלה היה לעשות פאנל לדים אבל ירדתי מזה ובמקום זה אני יעשה פאנל גדול (שיהיה במקום שני פאנלים) שיהיה מחוברים למאוורר עם מתג שאני ישלוט על המאוורר עם הוא יפעל או לא.

את הפאנל הגדול אני יעשה גם מפרספקט כי זה החומר שהכי קל לי להשיג (והוא גם בחינם ;D).

אותו אני יצבע בצבע כסף כי הוא לא אמור להיות שקוף

מחר או יום שישי אני ישתדל לקנות ספרי כסוף כדי לצבוע את החלון כי יש עליו שריטות וזה לא נראה יפה.

אני ישתדל להראות של הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עידכון להיום (לא רציני).

את הפרספקט הייתי צריך לחתוך בגלל הצורה של החלון אז חתכתי.

עשיתי חורים לברגים של המאוורר, עכשיו אני צריך לעשות את את החור הגדול וכדי שהוא יהיה מדויק אבא שלי יקח אותו לחבר שלו שעובד בבפרספקט והוא יסדר לי את זה.

התיכנון שלי בהתחלה היה לעשות פאנל לדים אבל ירדתי מזה ובמקום זה אני יעשה פאנל גדול (שיהיה במקום שני פאנלים) שיהיה מחוברים למאוורר עם מתג שאני ישלוט על המאוורר עם הוא יפעל או לא.

את הפאנל הגדול אני יעשה גם מפרספקט כי זה החומר שהכי קל לי להשיג (והוא גם בחינם ;D).

אותו אני יצבע בצבע כסף כי הוא לא אמור להיות שקוף

מחר או יום שישי אני ישתדל לקנות ספרי כסוף כדי לצבוע את החלון כי יש עליו שריטות וזה לא נראה יפה.

אני ישתדל להראות של הכל...

לצבוע את החלון ? אז למה לעזאזל עשית חלון בכלל :kopfpatsch: ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עידכון קטן של אתמול קניתי ספרי צבע כסוף וצבעתי את הדלת יצא יפה מאוד אין לי אז אני לא יכול לצלם רק בעוד שבועיים שאחי יחזור מחו"ל יהיה לי .

ברוך השם סוף סוף לא יהיה לי מבחנים רק אחרי החופש אז בחופש יהיה לי זמן להתקדם ובעזרת השם אני יסיים את זה.

אניי יודע שזה לא כל כך קשה לעשות חלון ועוד כמה דברים אבל בישבילי זה די קשה כי אין לי דרמל או משהו לחתוך איתו.

עשיתי עוד משהו קטן- מדידות לפאנל םאוור שאני רוצה לבנות מפרספקט ובחופש אני יביא את כל החלקים ויבנה את זה.

זה מה שעשיתי אני יודע שזה לא משהו גדול אבל עדיף משהו קטן מאשר כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...