Quad-SLI כבר ב 22 למרץ...: - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quad-SLI כבר ב 22 למרץ...:

T-Flash

Recommended Posts

וואלה מגניב אבל כמו שאמרו,המעבד יהיה צוואר בקבוק רציני ומעבר לזה,למה צריך כל כך הרבה כוח עיבוד גרפי לעזאזל?!

חוץ מאובר קלקרים,אפחד לא יקנה את זה בשנתיים שלוש הקרובות.מה גם שאף משחק/תוכנה לא ינצל את זה,והכי חשוב זה יעלה

המון כסף

מה שנכון נכון....אבל אני מאמין שזה מתחיל גישה חדשה בדומה למעבדים כי יש גבול לכמה כוח אפשר להכניס בתוך מעבד 1 אז עושים כפולי ליבה,3,4 ליבות ואז 2 מעבדים וכו....ככה שמתי שהוא בטח יגיעו לגבול הכוח של GPU ואז יתחילו ליישם את זה כמו שצריך...

ד"א כמו שהבנתי אם עושים מ2 כרטיסי כפולי ליבה אז זה נחשב QUAD אם כן אז אין צורך אפילו בלוחות אם חדשים כי לוח אם רגיל אמור להספיק לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ד"א כמו שהבנתי אם עושים מ2 כרטיסי כפולי ליבה אז זה נחשב QUAD אם כן אז אין צורך אפילו בלוחות אם חדשים כי לוח אם רגיל אמור להספיק לזה...

אבל מה הקשר? אם רוצים לחבר 4 כרטיסים שהם לא כפולי ליבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה הקשר? אם רוצים לחבר 4 כרטיסים שהם לא כפולי ליבה?

אמרו QUAD ולא 4 כרטיסים ;)

אבל גם עם צריך 4 כרטיסים אז יש לוחות אם שיכולים להסתדר אם זה אני מכיר 1 של GB אבל אני זוכר כתבה על זה שעוד חברה הוציא 1 כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק אני חושב על : כל כרטיס שני שיוצא הוא עם קירור כפול ..(מאלה ששווים משהו) 4 כרטיסים = 8 סלוטים = אין מקום אפילו לכרטיס הרחבה אחד ... מה יהיה לך 4 כרטיסי 7900GTX ואיזה כ.קול O/B ? סתם לדוגמא...

משום מה כרטיסי דואל מחוברים ב ניראת כאופציה נוחה יותר..ועדיף שיבוא עם ספק עצמי כמו 7800GT דואל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורק אני חושב על : כל כרטיס שני שיוצא הוא עם כפול ..(מאלה ששווים משהו) 4 כרטיסים = 8 סלוטים = אין מקום אפילו לכרטיס הרחבה אחד ... מה יהיה לך 4 כרטיסי 7900GTX ואיזה כ.קול O/B ? סתם לדוגמא...

משום מה כרטיסי דואל מחוברים ב ניראת כאופציה נוחה יותר..ועדיף שיבוא עם ספק עצמי כמו 7800GT דואל...

כן זה יכול להיות ממש נחמד...ואני מדמיין לי 79GTX כפול ליבה ו4 כרטיסים כאלו בQUAD ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

במשחקים הגראפיקה זה לא הכל!

אני אישית מעדיף משחק בגראפיקה של SA אבל עם פיזיקה כמו בעולם האמיתי אני ממש מקווה שכל העניין של כרטיס פיזיקה יצא ויעבוד אני ממש מקווה שכך יקרה כי משם הדרך למשחק חי ונושם כמו בעולם אמיתי מאוד קצרה :D

ולזה בעצם רוצים להגיע לא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה יכול להיות ממש נחמד...ואני מדמיין לי 79GTX כפול ליבה ו4 כרטיסים כאלו בQUAD ::) ::)

הכוונה היתה לשני כרטיסי דואל .. 4 ליבות סה"כ .. 8 ליבות של 7900GTX זה כבר מופרח וחסר כל קשר למציאות יום יומית כלשהיא. לא ש 4 ליבות זה ... :smile1:

כמו שזה ניראה (4 סלטים של PCI-E ) לא יהיה מקום לשני דברים חשובים ... כרטיס קול וכרטיס פיסיקה כשיבוא...

קצת מגושם משהו 4 בתוך המחשב... מקווה שזה לא יהיה ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היתה לשני כרטיסי דואל .. 4 ליבות סה"כ .. 8 ליבות של 7900GTX זה כבר מופרח וחסר כל קשר למציאות יום יומית כלשהיא. לא ש 4 ליבות זה ... :smile1:

כמו שזה ניראה (4 סלטים של PCI-E ) לא יהיה מקום לשני דברים חשובים ... כרטיס קול וכרטיס פיסיקה כשיבוא...

קצת מגושם משהו 4 בתוך המחשב... מקווה שזה לא יהיה ככה .

אתה יודע יום יבוא וגם 8 ליבות של 79GTX לא יחזיקו מעמד במשחק מסויים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dogma,you got good points but you contradict yourself

You saying ATI&Nvidia all about money,and you 100% right,but then you saying,that they will not release new GPU untill new year(g71 or r600),lol

As i posted b4 g71 will be released no matter what,question is with wich specs and price,and as i say they dont have good yelds for 32pipes,so they releasing g71 with allmost same specs as 7800gtx 512mb,that will give them cpl % more then x1900-just for bragging rights

About r600,if will be delayed,i think ati dont need r600 unishaider to be out in september,they can release r580 with gddr4 and still be better then g80 supposed to be.And then ATI can release r600 on 65nm and not earlier

If will be released as planned,its no way any company will be releasing 65nm GPU untill 2007,just want happen

Quad GPU its pure PR gimmic,but i can see ppl with 2560x1600 monitors buying them,simply because no todays GPU's combo can give you good gameplay solution with this resolution

Regards

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2560x1600 = will yeild 160mb FP32 buffers, the G70 will most likely display corruptions when fetching textures of those sizes. and no i wasn't contredicting my self, i said that no company will release a product before the market isnt ready for it. they have no way of pitching the R6XX/G8X's, w/o the back up of , and the D3D10 API. and please stop posting in a language you dont seem to grasp, it actualy requires me to invest energy in reading it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...