Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!! - עמוד 9 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Scorpion Project סיום הפרויקט! עידכון אחרון!!!

fire1ce

Recommended Posts

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא.. אבל מומלצץ.. הפרספקס לא יכול להתעורר לחיים ופתאום לומר: "לא! אני רוצה שיחרטו עלי רק עם דרמל!"

אתה יכול לחרוט עם כל דבר.. גם כדאי להפעיל את כדי שיהיה יותר מהיר וקל. אפשר גם מלחם למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פועל על סיבוב.. אין לך פשוט טעם לקנות... זה טיפשי לגמרי..

מי שקונה בזול נדפק, ומי שקונה יקר פראייר.

אתה קונה בחצי של זול. קנה דרמל של חברה מעפנה (כמוני) ב120 ש"חותצא מבסוט.. זה מתאים רק להתחלה.. אם תרצה משו רציני תקנה דרמל אמיתי. ויש ראשי חריטה בפנים עם הדרמל המזויף.. אומנם איכותי פחות אבל זול יותר.. ראש מקורי לקנות בנפרד יעלה 60 ש"ח אני חושב.. למרוש שלא ניסית..

אין שום נוחות עבודה בידיים. זה 20 שנה עחריטה קטנה ויצא עוד מכוער..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פועל על סיבוב.. אין לך פשוט טעם לקנות... זה טיפשי לגמרי..

מי שקונה בזול נדפק, ומי שקונה יקר פראייר.

אתה קונה בחצי של זול. קנה דרמל של חברה מעפנה (כמוני) ב120 ש"חותצא מבסוט.. זה מתאים רק להתחלה.. אם תרצה משו רציני תקנה דרמל אמיתי. ויש ראשי חריטה בפנים עם הדרמל המזויף.. אומנם איכותי פחות אבל זול יותר.. ראש מקורי לקנות בנפרד יעלה 60 ש"ח אני חושב.. למרוש שלא ניסית..

אין שום נוחות עבודה בידיים. זה 20 שנה עחריטה קטנה ויצא עוד מכוער..

מצדיק! רק מחיר לראש חריטה הוא 25-50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מבנה

א. הדרמל המקורי קצר יותר ואמנם קצת שמן יותר, אבל נמצא כהרבה יותר נוח לאחיזה בעבודה.

ב. בדרמל המקורי יש מעין "ציפוי" גומי שנותן לך אחיזה יותר טובה ובטוחה ושלא כמו בדרמלים של וולף ויונדאי, אתה גם כימעט שלא (אם ביכלל) תרגיש את החום של המכשיר בזמן העבודה.

2. כוח

למכשיר המקורי יש מנוע חזק יותר המקנה נוחות יתרה בחיתוכים / חריטות בחומרים קשים (מתכות בעיקר) ותורם לתוצאה הסופית בצורה ניכרת.

ויש לו עוד יתרונות שלא עולים לי בראש כרגע, אולי חבר'ה אחרים פה יוכלו קצת להשלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מבנה

א. הדרמל המקורי קצר יותר ואמנם קצת שמן יותר, אבל נמצא כהרבה יותר נוח לאחיזה בעבודה.

ב. בדרמל המקורי יש מעין "ציפוי" גומי שנותן לך אחיזה יותר טובה ובטוחה ושלא כמו בדרמלים של וולף ויונדאי, אתה גם כימעט שלא (אם ביכלל) תרגיש את החום של המכשיר בזמן העבודה.

2. כוח

למכשיר המקורי יש מנוע חזק יותר המקנה נוחות יתרה בחיתוכים / חריטות בחומרים קשים (מתכות בעיקר) ותורם לתוצאה הסופית בצורה ניכרת.

ויש לו עוד יתרונות שלא עולים לי בראש כרגע, אולי חבר'ה אחרים פה יוכלו קצת להשלים..

1. נפסל בשל העובדה שיש ציר גמיש ככה אין לזה משמעות!

2. כוח המנוע לא תורם לתוצאה אלה להליך. והמנוע של הדרמלים אחרים מספיק להכל - פשוט צריך דסקיות טובות.

המנוע של הדרמל המקורי יותר אמין ומחזיק יותר זמן זה נכון.

3. תפסיק להיות FANBOY!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נפסל בשל העובדה שיש ציר גמיש ככה אין לזה משמעות!

2. כוח המנוע לא תורם לתוצאה אלה להליך. והמנוע של הדרמלים אחרים מספיק להכל - פשוט צריך דסקיות טובות.

המנוע של הדרמל המקורי יותר אמין ומחזיק יותר זמן זה נכון.

3. תפסיק להיות FANBOY!

קודם כל, אני רוצה להבהיר שאני עדיין משתמש בוולף ששירת אותי מעולה בפרוייקט הקודם שלי ובימים הקרובים אמור להגיע אלי דרמל מקורי.

1. השתמשתי תקופה ארוכה בציר הגמיש ולאחר התקופה הזאת קיבלתי המלצה לנסות לחזור ולהשתמש בכלי שוב ללא הציר הגמיש..

ואחרי שניסיתי, גיליתי שזה אולי פחות נוח, אבל לא רק שהמנוע של המכשיר חלש (תקיעות כשקצת מקשים עליו בחריטות או חיתוכים), הציר הגמיש היה מקשה עליו את העבודה עוד יותר.

2. הכוח של המנוע תורם להליך קל יותר, מפחית את "קפיצות" הכלי והתקיעות שלו כשהוא עומד תחת לחץ, וכך, אולי בעקיפין קצת, אבל משפר את התוצאה הסופית.

3. אני לא FANBOY.. אני מציאותי..

אני לא אומר שהוולף והיונדאי גרועים, אבל קיימים בהם החסרונות שציינתי קודם ביחס לכלי המקורי.

למשל עכשיו, כשאני עובד עם הוולף על חריטה במתכות, הוא מראה את חולשתו בכח המנוע ולכן הזמנתי דרמל מקורי.

אגב, תוכלו לשאול את אלי (arkadur) בנושא, הוא היה משתמש בוולף ועבר למקורי אחרי תקופה והוא פשוט היה המום מההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח בזה שיש אבדל! אבל השאלה עד כמה זה מוצדק לקנות דרמל מקורי?

אם זה לעבודה ממושכת ולא ל 10 ימים בשנה בהם עושים טיפה מודינן, אז אולי זה מוצדק.

אך לרוב האנשים פה זה לא כי זה רק תחביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט נכון.. אם מדובר במודינג למארז אחד או שניים, באמת שהוולף הרבה יותר כדאי מהמקורי.. המקורי זה השקעה למי שלוקח את המודינג למעבר ל2-3 או משתמש בדרמל ככלי למעבר למודינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאני מתכוון לקנות דרמל מקורי בגלל שאני מתכוון לעשות מקסימום 3 פרויקטים אם לא פחות, וגם אינ רוצה לקנות מארז חדש + ספק כח, כך שאני לא צתכוון לבזבז עכשיו הרבה כסף.

אז איזה דברים אני צריך לדעת בשביל להבדיל איזה דרמל טוב יותר ואיזה פחות טוב, ומה לקנות ומה לא ואם זה בכלל שווה את המחיר ( אני מדבר על דרמלים לא מקוריים

)?

ואני גם אשמח אם תביאו לי קישורים למכירת דרמל טוב ולא כלכך יקר. אבל זה עדין חשוב שיחסית לחיקוי הוא יהיה טוב כי אחרי הכול מספיק כבר שהוא חיקוי אני לא רוצה גם בנוסף דגם מעפאן.

תודה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...