חיסול מלאי ל 7800GTX ו GT לקראת בואם של 7900GT ו7900GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיסול מלאי ל 7800GTX ו GT לקראת בואם של 7900GT ו7900GTX

lmlm

Recommended Posts

אם יש חיסול מלאי אז המחיר של 79GTX/GT בטח יהיה מאוד זהה ל78GTX/GT....

אישית , אני לא חושב שזה יהיה יותר מדי זהה. אני לא מאמין שה79GT יפול מה78GTX בהרבה , או אולי יהיה שווה , מה שכן ה 79GTX יהיה יותר חזק מה78GTX בהפרש לא קטן. אני מדבר על גרסת ה 256MB 78GTX . . . , ה 7800GTX512MB אני מאמין שיהיה בכוח של ה7900GT או מעליו בהפרש קטן , מאוד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסמוך על נווידיה שיקפיצו קצת את המחיר, כמו שהם עושים בכל ספינת דגל חדשה.

זה מה שמעצבן בחברה הזאת , כרטיסי ה HIGH-END שלה במחירים מופרעים , מוגזמים מאוד , ATI שולטת מבחינת המחיר אין וויכוח , אבל מה שכן היא מספקת את הסחורה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמעצבן בחברה הזאת , כרטיסי ה HIGH-END שלה במחירים מופרעים , מוגזמים מאוד , ATI שולטת מבחינת המחיר אין וויכוח , אבל מה שכן היא מספקת את הסחורה כמו שצריך.

אתה מדבר על NVIDIA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על NVIDIA?

לא לישכוח מי זכה ל"כרטיס הכי חזק של 2005"

בכל מיקרה אם המחיר היה יותר מדי אז לא הייתה עכשיו מחירת חיסול כי לא הייתה סיבה לכך...בכללי כמובן שהכרטיס בתחילה יצב במחיר 700-600 אבל עם הזמן ירד בדיוק כמו שקרה עם 78GTX/GT בזמנו....הכרטיסים האלו הם ספינות הדגל הנמכרות הם גמו גרסאות הGT/GS של 68 ומי לא ראה מה המחיר של 68U

בקיצור הכוונה שלי לזה(במחיר):

78GTX512-68U

79GTX-68GT

79GT-68GS

(במבנה הכללי כמובן...)

וכמו שידעו שכרטיסי הU של NV כימט ולא נופלים במחיר אפילו שיש מזמן כרטיסים יותר טובים,זולים בשוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד...

אם לא היו מורידים אותם, היה טוב יותר בשבילינו - המחיר שלהם היה יורד (ואני חושב שזה אחת הסיבות להפסקת היצור).

אבל זה שמורידים את הכרטיסים מהיצור, לא רומר שהכרטיסים לא יהיו זמינים בחנויות... סביר להניח שיהיו זמן לא קצר.

חבל :-[ :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לישכוח מי זכה ל"כרטיס הכי חזק של 2005"

בכל מיקרה אם המחיר היה יותר מדי אז לא הייתה עכשיו מחירת חיסול כי לא הייתה סיבה לכך...בכללי כמובן שהכרטיס בתחילה יצב במחיר 700-600 אבל עם הזמן ירד בדיוק כמו שקרה עם 78GTX/GT בזמנו....הכרטיסים האלו הם ספינות הדגל הנמכרות הם גמו גרסאות הGT/GS של 68 ומי לא ראה מה המחיר של 68U

בקיצור הכוונה שלי לזה(במחיר):

78GTX512-68U

79GTX-68GT

79GT-68GS

(במבנה הכללי כמובן...)

וכמו שידעו שכרטיסי הU של NV כימט ולא נופלים במחיר אפילו שיש מזמן כרטיסים יותר טובים,זולים בשוק!

לא לשכוח שגם XTX XT ירדו שה 79GTX ו GT יגיעו

ואני חושב שאחת הסיבות שיש חיסול מלאי הוא שלא יהיה כמו שהיה ל 78GTX 512 סתומרת שאיפה שיצרו את הכרטיסים 78GTX ו GT יצרו 79GTX ו GT שלא יקרה כמו ה GTX512

הם למדו לקח..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד...

אם לא היו מורידים אותם, היה טוב יותר בשבילינו - המחיר שלהם היה יורד (ואני חושב שזה אחת הסיבות להפסקת היצור).

אבל זה שמורידים את הכרטיסים מהיצור, לא רומר שהכרטיסים לא יהיו זמינים בחנויות... סביר להניח שיהיו זמן לא קצר.

חבל :-[ :-[

לנווידיה (TSMC ו- יותר נכון) יש מספר מוגבל של פסי ייצור.

אם הם רוצים להתחיל לייצר ליבות חדשות, הם חייבים להפסיק לייצר חלק מהליבות הישנות.

אז הם עשו בחירה חכמה והפסיקו לייצר את הליבות הכי יקרות (והכי פחות נמכרות) שלהם.

וברגע שה7800 האחרונים ירדו מפס הייצור, אתם יכולים לצפות לעלייה עצבנית במחירים, כמו שקרה ל6800GT/U.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...