המכונית המהירה בעולם (כנראה), תמונות ראשונות - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המכונית המהירה בעולם (כנראה), תמונות ראשונות

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפחות היא יותר זולה מהווירון, המחיר של הווירון בלתי נסבל 1.3 מיליון יורו. הייתי מעדיף את ה CCR.

ומעניין מאוד הנתונים נחכה שישחררו כבר!!! אותו מדהים במילה אחת "אורגזמה"!

בטופ גיר אמרו שהמחיר האמיתי הוא 5 מיליון יורו ושאודי מסבסדת את המכונית

אני לא יודע עם זה נכון, אבל זה מה שקלראקסון אמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נימרוד , תאמין לי שאפשר הכל , אם הייתי אומר לך לפני 10 שנים שיהיה אוטו עם 1001 כוח סוס היית צוחק, אבל עובדה שיש (!)

יש כיום בלמים שיכולים לעמוד במהירות וכוח כזה וגם צמיגים כבר יש , אז עוד כמה שנים יהיה גם מנוע

מה אתה חושב שאי אפשר לייצר מנוע? מנוע זה הבעיה הכי קטנה.

אפשר לייצר בקלות מנוע גם של 9000 כ"ס.

נגיד בקשר לצמיגים, אתה יודע שהצמיגים של הווירון לקח שנתיים לייצר אותם כי לא היה שום צמיג שמספיק חזק לאוטו הזה?

שלדה? בלמים?

אין שום דבר שמסוגל להחזיק.

בלי קשר שאף אחד לא מעוניין במהירויות מטורפות, ההתקדמות של עולם הרכב הוא ליותר בטיחות בעזרת אלקטרוניקה, פחות זיהום אוויר ופיתוח אנרגיה חלופית.

חבל שאני לא מכיר אותך במציאות היינו מתערבים שעוד 10 שנים לא יהיה 2500 כ"ח במכונית סדרתית (מכונית ספורט) בייחוד לא קלה מהווירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: מחזק

אם שואלים אותי להשגים הגדולים של השנה אז חוץ מהווירון, הייתי שם גם את הBMW דיזל שכמעט מנצחת את הבנזין, ואת האיוו 9 שהוציאה 400 כ"ס מ2 ליטר.

השגים הנדסיים ענקיים, הרבה יותר גדולים מהמכונית הכי מהירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שואלים אותי להשגים הגדולים של השנה אז חוץ מהווירון, הייתי שם גם את הBMW דיזל שכמעט מנצחת את הבנזין, ואת האיוו 9 שהוציאה 400 כ"ס מ2 ליטר.

השגים הנדסיים ענקיים, הרבה יותר גדולים מהמכונית הכי מהירה.

סלח לי, אבל אין כאן שום דבר מרשים...

המנוע של הניסאן סקייליין (2.6 ליטרים) בתצורות נכונות מפיק קרוב ל 1000 כ"ס. ובכלל, לא חסרות אימפרזות שמפיקות 400 סוסים ומעלה ממנועי ה 2 ליטרים שלהן עם קצת טוויקים ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מנוע של סופרה עומד בלחצים גבוהים, ראיתי פרוייקט שעבדו עליה ועשו ממנה מכונית דראג של 1500 כ"ס :o

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=86097&page=1&highlight=%F1%E5%F4%F8%E4

חוץ מזה שקיימות היום מכוניות עם אלפיים כוח סוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...