מה עדיף X1600PRO או 6600GT? נא עצתכם - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף X1600PRO או 6600GT? נא עצתכם

ofirrjd

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקרון הם +- שווים עם יתרון קטן לX16PRO....

וסתם משהו:

בנוגע לכתבה פה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3218726,00.html

אחת התגובות:

יופי.בשביל פוליטיקה אני יכנס לפורום אקטואליה,אז למה אתה דוחף את זה לפה?!

אני הייתי לוקח 6600GT וזהו.אין הבדל גדול בינו לבין 6800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי.בשביל פוליטיקה אני יכנס לפורום אקטואליה,אז למה אתה דוחף את זה לפה?!

אני הייתי לוקח 6600GT וזהו.אין הבדל גדול בינו לבין 6800.

אבל אם מצליחים לפתוח לו את הצינורות כן יהיה הבדל גדול אבל בו נחכה לתגובה של פותח התרד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,אבל זה כבר לא רלוונטי.וכלל לא בטוח שהוא היה עושה את הפתיחת צינורות הזו.

בסדר,ראיתי כבר מספיק אנשים שהצליחו לפתוח...אבל כמו שאמרתי צריך שפותח התרד יגיב.

גם בסטוק ה68 יותר טוב(בקצת אבל עדיין)מ66GT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט ענקים!!!

תודה רבה על שלל ההצעות,

אם הבנתי נכון, מדובר ב 6800 רגיל כלומר LE ולו אני צריך לפתוח צינורות כדי שיהיה עדיף על ה 6600GT. יסלחו לי הממליצים אבל אני ממש לא רוצה לבנות על זה שפתיחת הצינורות אכן תצא לפועל ושהדבר אפשרי בכלל, כי יש כאלו שמטילים ספק בסיכויי ההצלחה של העיניין, כלומר הדבר לא מוכח ב 100 אחוז ולכן אני מעדיף להימנע מלנסות בכלל (פשוט עברתי את הגיל...).

אם אני מבין אתכם נכון ה 6600GT מוכח בנוגע ליחס עלות\ביצועים לכן נראה לי שאני אלך עליו. תודה לכל מי שהציע אלטרנטיבות קצת יותר יקרות אבל התקציב הוא עד 900 ש"ח (X800 למשל עולה מעל 1000).

תודה רבה ל guarding angel על העצות המוצלחות מאוד. אכן חיסכון משמעותי. (אל תכעס, אך הביטוי הנכון למלאך שומר הוא guardian angel). שאלה לי אליך, האם שני הכרטיסים האלו לא נופלים ברמתם מה leadtek כי אם לא, אני אלך לבטח על ה כמו שהמלצת.

תודה רבה, אופיר.

ושוב ככה כדי להיות בטוח, 6600GT או 6800 רגיל ללא פתיחת צינורות, מה עדיף חבר'ה?

לכל מי ששאל על המפרט של המחשב שלי, ראו בחתימה למטה. אם חסר משהו, נא אימרו לי ואתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט ענקים!!!

תודה רבה על שלל ההצעות,

אם הבנתי נכון, מדובר ב 6800 רגיל כלומר LE ולו אני צריך לפתוח צינורות כדי שיהיה עדיף על ה 6600GT. יסלחו לי הממליצים אבל אני ממש לא רוצה לבנות על זה שפתיחת הצינורות אכן תצא לפועל ושהדבר אפשרי בכלל, כי יש כאלו שמטילים ספק בסיכויי ההצלחה של העיניין, כלומר הדבר לא מוכח ב 100 אחוז ולכן אני מעדיף להימנע מלנסות בכלל (פשוט עברתי את הגיל...).

אם אני מבין אתכם נכון ה 6600GT מוכח בנוגע ליחס עלות\ביצועים לכן נראה לי שאני אלך עליו. תודה לכל מי שהציע אלטרנטיבות קצת יותר יקרות אבל התקציב הוא עד 900 ש"ח (X800 למשל עולה מעל 1000).

תודה רבה ל guarding angel על העצות המוצלחות מאוד. אכן חיסכון משמעותי. (אל תכעס, אך הביטוי הנכון למלאך שומר הוא guardian angel). שאלה לי אליך, האם שני הכרטיסים האלו לא נופלים ברמתם מה leadtek כי אם לא, אני אלך לבטח על ה galaxy כמו שהמלצת.

תודה רבה, אופיר.

ושוב ככה כדי להיות בטוח, 6600GT או 6800 רגיל ללא פתיחת צינורות, מה עדיף חבר'ה?

לכל מי ששאל על המפרט של המחשב שלי, ראו בחתימה למטה. אם חסר משהו, נא אימרו לי ואתקן.

אין בעיה לדעתי ה6800 יהיה עדיף בכל אופן ובכללי אתה יכול לבדוק את המבחנים שלו:

http://www.tomshardware.com/2005/12/02/vga_charts_viii/page5.html

*כמובן תבדוק את כל המבחנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל ה 6800 במבחן הוא 256MB ומה שהוצע כאן (בחנות פנדס) הוא 128MB...אני מניח שיש הבדל

האם ה 6600GT או 6800 מצריכים חיבור מתח מיוחד או ששניהם לוקחים את החשמל מערוץ AGP?

כמו כן, אם מישהו יכול לעזור בחנויות שבהם ניתן להשיג את ה 6800 אני אשמח כי כמו שאמר כאן מישהו ה 6800 בפנדס לא קיים במלאי.

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה,

האם ה 6600GT או 6800 מצריכים חיבור מתח מיוחד או ששניהם לוקחים את החשמל מערוץ AGP?

כמו כן, אם מישהו יכול לעזור בחנויות שבהם ניתן להשיג את ה 6800 אני אשמח כי כמו שאמר כאן מישהו ה 6800 בפנדס לא קיים במלאי.

אופיר

בעיקרון אם נגמר להם אז אפשר לשאול אם יגיע מלאי חדש....וגם אתה יכול לעשות חיפוש בזאפ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה,

מצאתי לי 6800 חביב רק שמצויינת הסיומת LE ואין לי מושג מה זה.

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=A400LE-TD&cart=1140504191365763〈=heb

האם זה אומר שזה גרסא פחות טובה של 6800, מן 6800 מופחת בביצועים?

אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה,

מצאתי לי 6800 חביב רק שמצויינת הסיומת LE ואין לי מושג מה זה.

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=A400LE-TD&cart=1140504191365763〈=heb

האם זה אומר שזה גרסא פחות טובה של 6800, מן 6800 מופחת בביצועים?

אופיר

LE זו הגרסא המוחלשת והיא בעלת 8 צינורות עיבוד לאומת

ה6800 הרגיל שהוא עם 12 צינורות

גם כאן יש סיכוי טוב שתצליח לתוח ל12 ואולי אפילו ל16

את שלי, ה6800 הרגיל הצלחתי לפתוח ל16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל ה 6800 במבחן הוא 256MB ומה שהוצע כאן (בחנות פנדס) הוא 128MB...אני מניח שיש הבדל

אופיר

היי חבר :)

יש לך אחלה מחשב שתדע לך ...והכרטיס LE= LOW END חחח אל תתקרב אליו ...ולא ל 6800XT רק ל 6800 רגיל אם בנס תמצא

כי זהו גמרנו אין אותם יותר 6800XT מחליף אותם למרות שהוא כמעט כמו LE :)

וחבל לך לעבור מכרטיס כמו 9600XT ל כרטיס כמו 6600GT לפי דעתי

אני ממליץ לך לחכות מעט ש 6800GS יקבל איזה איזון במחיר תוך חודש עד פסח גג !!!

ותלך עליו, ותישאר איתו עד שגמרנו לא תהיה מרוצה ותחליף מחשב ל PCIE

כי לרגע זה הכרטיס הוא פי 2 יותר טוב מ 6600GT גם בעלות

כרגע הוא עולה 1600 ומצפים שירד ל 1300 לפחות ...

בכל אופן אם אין תקציב

אז תלך על 6600GT של וסוף הסיפור :xyxthumbs: למרות שאני עדיין חושב שזה יהיה בזבוזי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...