חידות - עמוד 28 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חידות

big foot

Recommended Posts

טוב, הגעתי למסקנה שבקטבים אין משמעות לכיוונים של צפון, דרום, מזרח ומערב ללא מערכת ייחוס, היות והצפון איננו אבסולוטי ותלוי בשדה המגנטי של כדור הארץ שאף הוא איננו אבסולוטי. בהתאם לכך, כאשר אתה ניצב בחוג הקוטב הצפוני ואתה מתרחק ממנו, אז ניתן לומר כי אתה מתרחק מהקוטב הצפוני. אבל, במידה ותחזור על עקבויך ותנוע לעבר מרכז הקוטב, אז קשה לומר כי אתה נע צפונה, מכיוון שאתה כבר נמצא בצפון, וזאת בניגוד למזרח ומערב אשר הינם מעגליים (לא קיימת נקודה מזרחית ביותר או מערבית ביותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^ :screwy:

אסקימואים זה בגרינלנד - בזה אני בטוח.

נחמד שאתה בטוח.

מצד שני, אתה גם בטוח שאיינשטיין לא מבין מהחיים שלו. אה, ואתה חושב את זה על סמך הנסיון העשיר שלך בפיזיקה של חטיבת ביניים.

אולי תשתף אותנו בעוד משהו שאתה בטוח לגביו?

יש לי הוכחה ממש יפה ואלגנטית לזה, אבל משום מה האתר לא נותן לי לשלוח אותה. :nixweiss:

אבל זה לא נכון לכל XYZN...

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניוידיה אבל אי אפשר להגיע לשמש אני לא ראיתי שהוא רשם שיש לך כח על או משו כזה

ואופק לא בטוח נכון כי אם תמשיך אתה בסוף תגיע לחור שחור או שהאופק שלך הוא הר מסוים think about it

במקרה שלך אתה צריך לחשוב לפני שאתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה בסופו של דבר תגיע לכל מקום ולכל אופק תחשוב על כך ועים אופק הוא עננים אז הם הם זזים זה לא חידה קבוע אין פיתרון אחד או שאין אפילו 1 אז אל תגיב כי אני לא רוצה לירשום עוד משו שקשור לחידה הזאת

באנה יא בלוט....אי אפשר להגיע לאופק בחיים...וכדאי שתפנים את זה....לך תקרא במילון או משהו

אלוהים אדירים!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון אף פעם לא היה מדויק אבל מכיוון שכל אחד מקבל קצת יותר ממה שמגיע לו אז ס22ה:

הם שואלים ממישהו גמל אחד

חצי (9) הולך לבכור, שליש (6) לבן השני, ותשיעית (2) לשלישי. בחישוב מהיר נשאר להם גמל אחד בדיוק: 18-9-6-2=1

אותו הם מחזירים למי שהם שאלו גמל ממנו.

נ"ב: בחדר בקוטב הצפוני כל הקירות פונים לכיוון הקוטב הדרומי...

100% הבכור השאיל את הגמל מחברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טובים אתם :xyxthumbs:

מטוס ממריא מנתב"ג לכיוון מערב.

אחרי 2000 ק"מ הוא פונה צפונה, אחרי עוד 2000 ק"מ הוא פונה מזרחה, אחרי עוד 2000 ק"מ הוא פונה דרומה, ואחרי 2000 ק"מ נוספים הוא נוחת.

היכן נמצא המטוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...