מחפש עוד הגנה וצריך המלצות... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עוד הגנה וצריך המלצות...

J0HNiE

Recommended Posts

:hi:

אז ככה אני צריך המלצות לגנה יותק טובה, חזקה וחשבתי על ראוטר אבל אני לא יודע אם אני ממש צריך ראוטר ואולי יש משהו אחר בשוק.

אז יש לי רק מחשב אחד אין לי ביתית או כלום ואני גם לא משתמש בremote control פשוט מחשב משפחתי שמחובר לאינטרנט וזהו.

כרגע אני משתמש בפייוואל אבל אני רוצה משהו יותר מאובטח, יציב..

כרגע לא נראה לי שאני יוסיף עוד מחשב לרשת אבל אולי בעתיד הרחוק.

אז אם יש לכם המלצות יותר מתאימות לדרישות שלי בבקשה תציעו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר להוסיף עוד .

אבל האם תהיה מרוצה אם אני אגיד לך לקנות תוכנה בשווי של אלפי דולרים כדי לבדיקות פרצות במחשב?

בשביל מה האבטחה? אירוע מיוחד? האם יש לך חשש מיוחד?

כי פיירוול ישמור עליך די טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.shash.co.il

עשו עבודה מעולה אצלנו בבית ספר...

ברצינות,

אם לא תגיד ממה אתה רוצה להגן ולמה, לא יהיה אפשר לעזור לך

אין דבר כזה "סתם רוצה יותר הגנה" בלי שום סיבה, פיירוואל נותן הגנה בסיסית מספקת לאנשים בלי סיבה מסויימת

שתחליט לפרט יוכלו לעזור לך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אם מישהו כאן לא רוצה לענות אז עדיף שישתוק.

השאלה הגנה ממה היא שאלה מאוד ספציפית. יש הגנה מווירוסים, הגנה מרוגלות, הגנה מאיבוד מידע, הגינה נגד פריצות וכו'. כל דבר כזה שאמרתי ייתן לך מגוון רחב של מוצרים. אז תהיה יותר ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון להגנה כללית על המחשב שלך, אז השילוב של פיירוול בתוכנה, אנטיוירוס ותוכנה נגד רוגלות מספיק כמעט לכולם.

להוסיף ראוטר עם יכולות פיירוול (כמו של EDIMAX או 3COM) ייתן לך עוד שכבה מסויימת של הגנה בהנחה שהוא מוגדר כמו שצריך.

אתב יכול גם לשלם לספק האינטרנט שלך כדי שיסנן דואר זבל ויבדוק וירוסים לכל המיילים שלך לפני שהם מגיעים אליך (למרות ש- עושים את זה בחינם) אם אתה באמת בפאניקה.

אני אישית עובד עם ראוטר של 3COM עם פיירוול מופעל, פיירוול של outpost שמשולבת בו גם תוכנה נגד רוגלות שחוסמת אותן בזמן אמיתי (לא צריך לסרוק כל פעם), ואנטיוירוס nod32.

את כולם דרך אגב קניתי. בכסף.

באמת.

עד עכשיו טפו טפו טפו המחשב שלי נקי, נמחקים, כל פעם שאני בודק את המחשב עם תוכנה נגד רוגלות כמו adaware היא לא מוצאת כלום ואף אחד עוד לא חדר לי למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגנות:

נתב של CISCO (ורק)

FW NG על שרת dedicated

PIX

או SBOX יהיה יותר מושלם וחסכוני יותר מאשר מה שנתתי קודם

לכול המוצרים יש רישינות שאתה עם הזמן יכול להגדיל (רישינונות פר תחנות IP )

רק תגיד מה התקציב וממה אתה רוצה להגן ונסתדר אותך

(ודבר בדולרים לא 100 שקל כי הסיפור לא זול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...