גרמתי לתגובת שרשרת שהובילה ל3 ניידות וחבלן משטרה חחחחחח - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרמתי לתגובת שרשרת שהובילה ל3 ניידות וחבלן משטרה חחחחחח

DOR_2911

Recommended Posts

מי ייתן לו להפעיל את זה :screwy:

הוא מדבר איתם, מסביר להם שזה מכשיר , הם רואים שהוא לא נראה כמו טרוריסט...

מקסימום, יש להם את הרובוט שמפרק פצצות, אז הרובוט יכול ללחוץ על כפתור ה-Play.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מדבר איתם, מסביר להם שזה מכשיר , הם רואים שהוא לא נראה כמו טרוריסט...

מקסימום, יש להם את הרובוט שמפרק פצצות, אז הרובוט יכול ללחוץ על כפתור ה-Play.

חחח פתאום הרובוט יתחיל לרקוד וזה יהיה צחוקים :yelclap:

ועכשיו לסיפור שלי

פעם ראש העיר היה גר בבניון שלי ועכשיו לכל דירה יש חניה מסומנת והוא עבר דירה והיו לו למעלה מ-10 מכוניות אני חושב שהוא שכח לקחת אחת כי היא 5 שנים עומדת במקום שלה ולא זזה השכנים שלנו שוטפים לו אותה ה' יודע למה אבל מה הוא דפוק? הוא שכח מכונית ביותר ממאה אלף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לסיפור שלי

פעם ראש העיר היה גר בבניון שלי ועכשיו לכל דירה יש חניה מסומנת והוא עבר דירה והיו לו למעלה מ-10 מכוניות אני חושב שהוא שכח לקחת אחת כי היא 5 שנים עומדת במקום שלה ולא זזה השכנים שלנו שוטפים לו אותה ה' יודע למה אבל מה הוא דפוק? הוא שכח מכונית ביותר ממאה אלף!

איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתנדב לקחת את המכונית ולשמור עליה בחנייה שלי (כשאני לא נוסע בה כמובן). אני מבטיח גם לרחוץ אותה פעם בשבוע. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם משטויות עם מתנחל לכם בחינה או סתם תקוע מלא זמן תורידו לו את הלוחיות ותזמינו משטרה היא כבר תגרור אותו

רעיון טוב!

איך לא חשבתי על זה, אז הם לא יכולים לאתר את הבעלים ו 100% יגררו !

רק חבל שלא היה לי מברג :-\

טוב אנשים, אני מפחד שהוא יבוא לנקום ויעשה נזק לרכב שלי או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לסיפור שלי

כן,הוא שכח מכונית ב 100K :screwy: :screwy:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...