גרמתי לתגובת שרשרת שהובילה ל3 ניידות וחבלן משטרה חחחחחח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גרמתי לתגובת שרשרת שהובילה ל3 ניידות וחבלן משטרה חחחחחח

DOR_2911

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרה לי פעם שחניתי בחניון לא מוסדר במאונך, וכשחזרתי ראיתי שמכונית אחת חסמה אותי, ומשני צדי חונות מכוניות במאונך. הסתכלתי מסביב - אין אף אחד. נענעתי קצת את המכונית - אין אזעקה. לא פרצתי למכונית, פשוט אני וחבר שלי הרמנו את המכונית מאחור (מכונית קטנה), והזזנו אותה על המקום ברבע עיגול. נכנסנו למכונית ונסענו, כשהרכב השני חוסם מישהו אחר וגם את המעבר.

גם אני פעם גרמתי להזנקת ניידות+3 חבלנים.

בניתי PC BASED PLAYER לאוטו, בניתי את זה בתוך קופסה חצי שקופה ובטיפשותי הרבה ניסיתי להכנס עם זה לחניון של מגדלי עזריאלי (האמת, זה באמת נראה כמו פצצה - קופסה עם המון חוטים ואורות בפנים), אז באו החבלנים ופוצצו לי את הMP3 :-[ , אח"כ עיקבו אותי לחקירה, הקטע הכי מעצבן היה להסביר לדייט שלי (בליינד דייט) שאני לא אבוא ולא בגלל שאני מבריז אלא בגלל שעצרו אותי לא באשמתי (או אולי כן בטיפשותי) על ניסיון להטמנת מטען חבלה ("לא אני מבטיח לך אני רוצה לראות אותך אני פשוט כבול כרגע [באזיקים] וכן, אני יודע ששמעת תירוצים בעבר אבל זה אמיתי - אני אראה לך אפילו את פקודת המעצר נגדי [וזה התברר כטעות פטאלית כי הכנסתי את עצמי למצב של LOSE-LOSE אם אני מבריז לה אז היא לא רוצה לראות אותי יותר ואם יש נגדי פקודת מעצר אז...נו מה אתם הייתם עושים...]).

קודם כל, למה בכלל עצרו אותך? לא הסברת להם שזה מכשיר MP3? לא הפעלת אותו? אחרי שהם פוצצו אותו, הם לא ראו שזה לא פצצה? קיבלת לפחות פיצויים?

לגבי הבליינד דייט, לא היית יכול פשוט להגיד לה שהייתה לך תאונה (לא רצינית ולא באשמתך, הרכב נפגע קצת) או משהו כזה, ולכן אתה לא יכול להגיע? היית מתנצל ומבקש לקבוע לפעם אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רעיון יותר טוב...

קחו דף A4 תרשמו עליו: "פה לא חונים"

תרדו בלילה תמרחו קצת דבק מגע על החלון ותדביקו את הדף בדיוק בצד של הנהג מקדימה...

השכן שלי ניסה להוריד עם טינר ולגרד עם שפכטל וממממש לא הלך לו... הוא נסע עם הראש בחוץ עד איזור תעשיה להחליף חלון....

אגב.... הוא לא חסם אותי יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רעיון יותר טוב...

קחו דף A4 תרשמו עליו: "פה לא חונים"

תרדו בלילה תמרחו קצת דבק מגע על החלון ותדביקו את הדף בדיוק בצד של הנהג מקדימה...

השכן שלי ניסה להוריד עם טינר ולגרד עם שפכטל וממממש לא הלך לו... הוא נסע עם הראש בחוץ עד איזור תעשיה להחליף חלון....

אגב.... הוא לא חסם אותי יותר....

חחח,הזכרת לי אתמול נסעתי הביתה עם חבר, פתאום אנחנו רואים ברמזור עומד לידנו BMW ועל החלון מודבקות מין שלושה סטיקרים וכתוב אליהם משהו בסינגנון: "החונה בחניה זאת יענש" ויש עוד מדבקה ליד שנראה כאילו הוא ניסה להוריד אותה חחחחחחחחח זה היה כזה מצחיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חושבים שהעירייה תשים זין אם אני יבקש מהם לגרור את האוטו?

כן.

אם זאת גרוטאה שלא זזה מהמקום כבר כמה חודשים - טלפן למשטרה - הם גוררים את האוטו ושולחים צו חיוב לבעל הרכב.

ואם הוא לא עונה, הם מוכרים את זה למגרש גרוטאות ולוקחים את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...