מזה החרא הזה-הכניסו לי ווירוס דרך BATTLEFIELD2 ... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזה החרא הזה-הכניסו לי ווירוס דרך BATTLEFIELD2 ...

tombcatz

Recommended Posts

איך לעזאזל זה אפשרי?

כל היום סבלתי מבעיות התחברות במשחק...הפינגים היו מזוויעים ומכל שרת שהתחברתי אליו התרסקתי...

בשבל מסוים נכנסתי לשרת RANKED כהרגלי...אולם כשהתחלתי לשחק בו,משהו היה מוזר-המפה נטענה,הכל היה טוב ויפה,אבל לא יכולתי לבחור שום SPAWN POINT,על המפה עצמה היו ציורים מוזרים,לא היה ולא ראיתי אף שחקן,למרות ששיחקו שם משהו כמו 40 שחקנים [השרת כמובן-הוא שרת ראנקד חוקי,לא פרוץ או משהו!]

חיכיתי רגע,ואז המשחק התרסק וקפץ חזרה לדסקטופ

שניה אח"כ קיבלתי את ההודעה הבאה [מהנורטון אנטיויורס]:

norton antivirus has blocked default master paradaise trojan horse

והמקור שלו,לפי האנטיוירוס,בא מ-BF2.EXE

בבירור קצר על הסוס הטרויאני הזה,מסתבר שהוא נכנס דרך פירצות בפיירוואל [וכמובן,כדי לשחק בBF2 הפורט שלו צריך להיות פתוח,מן הסתם הוא נכנס דרך הפורט של BF2,זה בכלל אפשרי??] ומאפשר שליטה לפורץ על המחשב...משחק עם הסיסמאות והREG KEYS על המחשב,יכולת להשתמש במדפסת שמחוברת למחשב [או לרשת],אפשרות לחסום קומבינציות שונות במקלדת [כמו CTRL+ALT+DELETE] אפשרות לחסום את הSTART,אפשרות לחסום את TASK MANAGER וכו'

אני לא יודע אם הוא חדר למחשב או לא...בלוג של הנורטון אנטיוירוס הוא מציג לי שהיו 6 ניסיון פריצה,על 2 מהם הוא כותב BLOCKED על שניים מהם הוא כותב STEALTHED [ואין לי מושג מה לעזאזל זה אמור להביע...אני יודע תרגום מילולי,אבל מה זה אומר?!]

בכל מקרה,אני לא מצליח למצוא כלום דרך שום תוכנה,מקווה שלא חטפתי שום דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את האינטרנט

already did

גם ככה אני מופתע-אני משתמש ברשת אלחוטית,ככה שאני תמיד מחובר לאינטרנט [בלי יכולת להתנתק,אילא אם אני מנתק את הכבל],והעניין הוא שאני מוגן דרך 2 פיירוואלים-אחד של הווינדוס,ואחד של הROUTER...איך זה עבר לעזאזל?

ואני גם לא מבין למה אני סובל מפינגים מחרידים בBF2....הכי נמוך שיש לי שם זה 180-200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה בSTEALTHED זה שהוא טיפל בהם "בשקט" בלי להודיע לך על זה.

אני היתי דואג יותר מהשניים שהוא לא מספר לך מה קרה איתם. :-X

בימי דיאבלו העליזים שלי היתי חוטף כל הזמן התקפות מטמבלים שהיו מנסים לשתול לאחרים דברים במחשב ולגנוב את הCDKEY או הססמאות לחשבונות בשביל הציוד של הדמויות.

תזכור שכשאתה משחק ברשת אז כולם יכולים לגלות את הIP שלך, ולמשחק יש פורטים קבועים כך שקל מאוד להתקיף מישהו..

לדעתי אין לך מה להתרגש מזה יותר מידי, סתם סקריפט קידיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...