עוד הוכחה לתיאוריה הגדולה - בולנדיניות טיפשות. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד הוכחה לתיאוריה הגדולה - בולנדיניות טיפשות.

Ran B

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצאתי! :D

מהעונה הקודמת, זה נחמד ומעלה ציחקוק קל.

http://models.msn.co.il/vdetail.asp?vNo=37

[משם תלחצו על צפיה בקטע וזה יפתח לכם עמוד עם הסרטון הזה]

הקטע עצמו מתחיל בדקה 2 ככה...

והשיא שלו כמובן בסוף הדקה ה2.

תהנו! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך העמוד שנתת, זה:

385px-Pongo_pygmaeus_%28orangutang%29.jpg

באמת מצחיק.

אבל דוגמנית wannabe ששואלת מה זה אותנטי (שאגב, זאת באמת מילה קצת דבילית להגיד על תצוגת אופנה..), פשוט לא מצחיק אותי..

"איש אחד הלך הלך הלך הלך הלך הלך הלך, נפל לבור, הלך הביתה, הביא סולם, ויצא" - גם מצחיק אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט הצחיקה אותי הסיטואציה, אבל מה לעשות שהיא צודקת ?

יש אנשים שלא אוכלים "בשר" אבל כן אוכלים עוף ודגים. יש הרבה כאלה, במיוחד בחו"ל, ולמעשה אפילו בארץ אני מכיר כמה כאלה שאוכלים רק עוף/דגים אבל לא בשר אחר.

בסדר, אז המסקנה מהמשפט שיצא לה הוא ש"ציפור" זאת לא "חיה".. וזה אכן מצחיק, וצחקתי, ואפילו שמרתי את זה אצלי במחשב (בג'ימייל, בעצם) - אבל אתה זוכר שעברית זו לא שפת האם שלה, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק מה שאני מסביר לך: יש אנשים, בעיקר בחו"ל, אבל גם בארץ, שמגדירים את עצמם צמחונים - אבל אוכלים עוף ודגים.

זה שההגדרה שלך ל"צמחונים" היא "לא לאכול שום דבר שחיי פעם", זה לא אומר שזאת בהכרח ההגדרה בשאר העולם.

באותה מידה אנשים טבעוניים (כאלה שלא אוכלים גם ביצים, בין היתר) יכולים לזלזל בך אם תטען שאתה צמחוני, ותאכל ביצה שהיתה פעם עובר של תרנגולת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק מה שאני מסביר לך: יש אנשים, בעיקר בחו"ל, אבל גם בארץ, שמגדירים את עצמם צמחונים - אבל אוכלים עוף ודגים.

זה שההגדרה שלך ל"צמחונים" היא "לא לאכול שום דבר שחיי פעם", זה לא אומר שזאת בהכרח ההגדרה בשאר העולם.

באותה מידה אנשים טבעוניים (כאלה שלא אוכלים גם ביצים, בין היתר) יכולים לזלזל בך אם תטען שאתה צמחוני, ותאכל ביצה שהיתה פעם עובר של תרנגולת..

אם זה היה הנימוק שלה, אז סבבה :)

אבל הנימוק היה הכינוי שלך לא מזמן: "עוף זה ציפור, פרה זה חיה".

אזי, אפשר להסיק את המסקנה כי הבחורה לא מבריקה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגדרה לא נכונה, זה שהם משתמשים בה זה לא אומר שהם צודקים.

עוף נראה לך כמו פרח? לא שאני אומר שאתה גם חושב כמו ה"צמחונים"

לגבי הטבעונים.. בגלל זה יש הפרדה, טבעונים וצמחוניים.. אגב.. הביצה שאוכלים היא לא מופרית ולא פוגעת באיזשהו יצור חי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תסביר את זה לטבעוניים..

ומה זה משנה שזאת הגדרה לא נכונה? אז היא לא ידעה את זה והשתמשה במילה "צמחוני". so what? אני לא חושב שאפילו לך יש הגדרה טובה יותר למקרה הזה..

חוץ מזה, אם ככה היא (ועוד אנשים רבים אחרים) מגדירה את עצמה, מה אכפת לך? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תסביר את זה לטבעוניים..

אכילת ביצים ושתיית חלב, בניגוד לאכילת בשר, אינה משהו שפוגע בחיות. לא צריך לעשות כלום לתרנגולת בשביל הביצים שלה, היא תטיל אותן בכל מקרה, וחוץ מזה פרות צריכות שיחלבו אותן (במידה סבירה).

מהכרותי עם טבעונים, הם לא מתנגדים לאכילת ביצים וחלב, אלא לתנאי הגידול הנוראיים של החיות.

יש לי חבר שהוא טבעוני, אבל הוא אוכל ביצי חופש (אם הן אכן ביצי חופש אמיתיות, ולטענתו אין כאלו בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...