ארה"ב מפציצה את עירק! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב מפציצה את עירק!

DXT

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יודע שטיל בודד של הג'בלין, בלי משגר בכלל, עולה 100 אלף דולר? אתה יודע שבמשגר יש מחשב שלא רואה את הPC שלנו ממטר?...

אתה יודע שהוא מוצא מטרות ע"פ לווינים וננעל ע"פ IR?

אתה יודע מה זה הרבה מטוסים? במלחמת העולם השניה, 2000 אמריקאים ובריטים באו והפציצו את דרזדן בגרמניה, מחקו לגמרי את העיר, היו עשרות אלפי הרוגים. זה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה זה הרבה מטוסים? במלחמת העולם השניה, 2000 אמריקאים ובריטים באו והפציצו את דרזדן בגרמניה, מחקו לגמרי את העיר, היו עשרות אלפי הרוגים. זה הרבה.

אתה מדבר איתי על מלחמת העולם השניה :kopfpatsch: !! אבל אני דברתי על בוקר בהיר אחד סתם אחד !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר איתי על מלחמת העולם השניה :kopfpatsch: !! אבל אני דברתי על בוקר בהיר אחד סתם אחד !!!

זה לא בוקר בהיר וזה לא סתם כך, ארה"ב ובריטניה הפציצו מטרות עירקיות מימי מלחמת המפרץ ועד היום, זו שגרה אצלהם.

השיא אגב היה 'שועל במדבר' בו השתתפו הרבה הרבה הרבה יותר מ 100 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שטיל בודד של הג'בלין, בלי משגר בכלל, עולה 100 אלף דולר? אתה יודע שבמשגר יש מחשב שלא רואה את הPC שלנו ממטר?...

אתה יודע שהוא מוצא מטרות ע"פ לווינים וננעל ע"פ IR?

העיקר שה"גיל" ניצח אותו באירופה ;D

עולה פחות בהרבה ויעיל באותה רמה!

ולנושא: איך אני מתרגש, עוד כמה שנים יוציאו משחקי המלחמה הזאת בעירק ולא רק על WWII ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבזק ב Ynet

זה התחיל. להכין את מסכות הגז, חבר'ה.

איזה מסכות יעזרו אם יפול פה איזה חומר ביולוגי ?!!!. :hideing_behind_computer:

כולם בורחים לארה"ב במקרה כזה..

::)

אז שכולם יברחו מעכשיו. ברגע שסדאם ירגיש חנוק ושכבר אין לו מה להפסיד הוא ישלח לפה ביולוגי או כימי בלי לחשוב פעמיים. הריי הבן אדם הזה (ימות אמן) לא שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבזק ב Ynet

זה התחיל. להכין את מסכות הגז, חבר'ה.

איזה מסכות יעזרו אם יפול פה איזה חומר ביולוגי ?!!!. :hideing_behind_computer:

אמממ אם אני לא טועה בשביל זה יש מסכות !! :-\ :-\ :-\ אני לא אומר שזה יפעל אבל בשביל יש אותם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

17 מיליון למטוס, זה בדיחה.

B2 המפציץ החמקן בנראה כמו כנף

1.15 מיליארד דולר ליחידה (לא טעות) בדולרים של 1998, זה פי 4 מהמחיר של גוש זהב באותו משקל.

F22 המטוס שאמור להחליף בהדרגה את ה F15 ו F16

120 מיליון דולר ליחידה

ישראל קנתה לפני 4 שנים פחות או יותר 25 מטוסי F15I (זה היה בעיתון, לא גיליתי שום סוד מדינה) ב 110 מיליון דולר ליחידה.

שעת טיסה של מטוס קרב עולה 10-20 אלף דולר לא כולל התחמושת שהוא מפיל.

נניח שנתקלים במטוס אוייב, טיל AMRAAM בודד עולה 386,000 דולר (טווח של כ 100 קילומטר), הטיל הזול ביותר הוא ה SPAROW שעולה 86,000 דולר.

טיל אוויר-קרקע זול עולה 100,000 אחד מתוחכם עולה 400,000.

קליע 20 מ"מ בודד של התותח עולה 20$ (יורים אותם בקצב של 3000-6000 בדקה).

נושאת מטוסים עולה 5-10 מיליארד ליחידה וגם יש להם איזה 20 כאילו, שלא לדבר על ה 80 מטוסים שיושבים על כל אחת.

כל נושאת מטוסים לא מסתובבת לבד, יש לה ליווי של צוללת גרעינית ושתי משחתות בכל עת.

ואתם יודעים מה, זה לא מזיז להם.

למה זה לא מזיז להם? כי יש להם תקציב שנתי של 2,000 מיליארד דולאר (2 טריליון).

לשם השוואת התקציב שלנו הוא 100 מיליארד שקל שזה בערך 20 מיליארד דולר.

התקציב שלהם גדול פי 100 אבל האוכלוסיה גדולה רק פי 40, לא צריך תואר בכלכלה כדי להבין שכסף זה לא השיקול שלהם כשהם מפציצים מישהו.

אם העלו את מלה"ע השניה אז ב D-DAY (הפלישה לנורמנדי) השתתפו 4500 ספינות, 10,000 מטוסים וחצי מיליון חיילים.

זה מרשים ביותר חייבים להודות.

מקור הנתונים הוא האתר הרשמי של חיל האוויר האמריקני: http://www.af.mil/news/indexpages/fs_index.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה נודניד הבוש הזה בארך לפני שובעיים + הוא מודיע שהמיתקפה המתוכננת נגד עירק כנראה לא תיצא מפני שהוא פחד מהאיחוד המוסלמי שהיה במזרח התיכון החודש !!!

והיום הם מפציצים ( למרות שאני בעד !! ) אבל זה היה בלי הודעה מוקדמת !

אני מקווה שההחלטה שלהם תביא אותנו לתקופה חדשה באזור !!

זהו גם אני לא מבין את הבוש הזה הוא לפי דעתי היה צריך לשלוח פקס לסדאם חוסן ולהגיד לו אנחנו מפציצים אותך... ::)

אותו דבר אם התאומים אל-קעידה היו צריכים להתקשר אליהם תפנו את הבנינים אנחנו ששולחים אליכם/עליכם מטוס... :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...