ארה"ב מפציצה את עירק! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב מפציצה את עירק!

DXT

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה נודניד הבוש הזה בארך לפני שובעיים + הוא מודיע שהמיתקפה המתוכננת נגד עירק כנראה לא תיצא מפני שהוא פחד מהאיחוד המוסלמי שהיה במזרח התיכון החודש !!!

והיום הם מפציצים ( למרות שאני בעד !! ) אבל זה היה בלי הודעה מוקדמת !

אני מקווה שההחלטה שלהם תביא אותנו לתקופה חדשה באזור !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהם הודיעו לישראל לפני שהם התחילו להפציץ מפני שהם יודעים שישארל תהיה הארץ שתסבול הכי הרבה (לא ממש איכפת לי מעירק ;) ) מהמתקפה הזאת ולכן שרון בטוח ידע על זה כמו שהוא ידע על המתקפה באפגניסטן עוד לפני שזו החלה :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אומר הודאה מוקדמת ני לא מתקוון אם הם ספרו לנו או לא כי ברור שהם ספרו לנו לפני המודיעין הישראלי והמריקאי בקשר הדוק מאוד !!

אבל אני התקוונתה שהוא לא פתח שום מסיבת עיתנויים לפניי ההתקפה הזאתי כנראה שהחלטה על זה הייתה אתמול בערב . ( זה פשוט לא מאפיין את האמריקיים ההחלטות הפתאומיות האלו ! )

מה שחשוב זה שהפציצו את עירק !!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 לא הפציצו את עירק, סך כל המטוסים שהשתתפו בפעולה הוא 100, מה שאומר שהיו שם הרבה מאוד מטוסי רדאר ומטוסי תדלוק וכו' וכו'...

חוץ מזה, בוש עדיין לא צבר את תמיכת הקונגרס ועדיין לא שכנע את בלייר ואת האו"ם - דבר שהוא אמור לעשות בשבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפצצה שגרתית, כל מתקן רדאר שלהם דופקים כבר הרבה זמן... 100 זה לא כזה הרבה יחסית, היו כמה איווקס וכמה הוקאי'ז, מטוסי קרב שהיו ה"כפפה" (הכוח המגן) זה רק בניין אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפה הגזמתה !!!! שאתה אומר ש 100 זה לא הרבה יחסית !!

תחשוב מטוס אחד עולה בערך 17 מיליון דולר !!

אם כל הכסף שיש לארה"ב וברטניה ביחד !! להרים 100 מטוס לאוויר בבוקר אחד זה לא כל כך זול !!! תחשוב גם על עלות הדלק !! :-\

אתם יודעים כמה מחשבים סוף הדרך זה !! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...