Triple Whopper From Burger King :D - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Triple Whopper From Burger King :D

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

עלוב אחי...פשוט עלוב...

ההמבורגרים של BURGER KING ושל MC הם באיכות ירודה,והם פשוט עלובים...

גם כמות הבשר היא מגוכחת

בארץ יש מסעדות בשר מעולות [המבורגריות] שמציעות מנה עסקית של המבורגר [מבשר ארגנטינאי איכותי,לא הזבל המחורבן של הג'אנק פוד]+צ'יפס [אחד שעשוי באמת נורמאלי] וקולה [מבקבוק זכוכית,לא ה2 ליטר קרח ומים עם טיפה קולה שמוכרים לך בג'אנק פוד] באותו מחיר של מנה קטנה בג'אנק פוד.

אה,ושכחתי להגיד שגם הבשר הוא 400-500 גרם,לא ה200 גרם המסכנים של הג'אנקפודיות.

הקיצר-מסכן וטמבל מי שהולך לאכול במקדונלדס או בבורגר קינג....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלוב אחי...פשוט עלוב...

ההמבורגרים של BURGER KING ושל MC הם באיכות ירודה,והם פשוט עלובים...

גם כמות הבשר היא מגוכחת

בארץ יש מסעדות בשר מעולות [המבורגריות] שמציעות מנה עסקית של המבורגר [מבשר ארגנטינאי איכותי,לא הזבל המחורבן של הג'אנק פוד]+צ'יפס [אחד שעשוי באמת נורמאלי] וקולה [מבקבוק זכוכית,לא ה2 ליטר קרח ומים עם טיפה קולה שמוכרים לך בג'אנק פוד] באותו מחיר של מנה קטנה בג'אנק פוד.

אה,ושכחתי להגיד שגם הבשר הוא 400-500 גרם,לא ה200 גרם המסכנים של הג'אנקפודיות.

הקיצר-מסכן וטמבל מי שהולך לאכול במקדונלדס או בבורגר קינג....

צודק אני גם רואה שברוב מסעדות הג'אנ'פוד האיכות ירדה בהרבה אבל עדין זה עובד הטריק עדין שם....

חוץ מזה יש פה מסעדות פשוט תענוג!

Logans למשל מביאים לך לחמניות חמות חמות עם חמאה מצויין ואתה פשוט מחסל אותו ב2 דקות ואז אתה מקבל כמה שאתה רוצה זה פשוט מצויין !

אבל אני מדבר איתך על המסעדות ג'אנקפוד כאל מסעדות זריזות כאלה למשל בבית ספר שלנו מותר לי"ב לצאת עם האוטו לאכול אז כמה ילדים הולכים לTaco Bell או כל המסעדות האלה כי זה פשוט זריז ועושה את הטריק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים שבכסף של MC אפשר לקנות אגדיר ולאכול כמו מלך אבל זה משהו פסיכולוגי שגורם לאנשים לענות לשאלה " מה אוכלים היום?" = מקדונלדס

אי אפשר להסביר את זה :nixweiss:

ד.א לא ידעתי שאפשר לדבר כל-כך הרבה על טריפל בורגר (כבר היה תאראד של איזה 10,000 עמודים על זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקים שבכסף של MC אפשר לקנות אגדיר ולאכול כמו מלך אבל זה משהו פסיכולוגי שגורם לאנשים לענות לשאלה " מה אוכלים היום?" = מקדונלדס

אי אפשר להסביר את זה :nixweiss:

ד.א לא ידעתי שאפשר לדבר כל-כך הרבה על טריפל בורגר (כבר היה תאראד של איזה 10,000 עמודים על זה)

מאז שגיליתי המבורגריות בתל אביב ובירושלים-אני לא הולך יותר למקדונלס ולבורגר קינג

:nono:

חבל על הכסף ועל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, ג'אנק פוד זה ג'אנק פוד. מי שהולך לאכול שם יודע שזה חרא אוכל ושזה ביזבוז של כסף.

אבל אנשים אוהבים את זה אין מה לעשות.

וחוץ מזה כן, אני ילד, זכותי להתלהב מצ'יפס בחינם, כי אני אוהב צ'יפס. אתה יכול להגיד שזה דבילי, אבל אני לא רואה שום נזק שנגרם מזה.

דבר שלישי, אני גם תומך בזה שאנשים לא יאכלו ג'אנק פוד, באמת חבל על הכסף. אבל בלי זה לא הייתה לי פרנסה :'( ואמריקה לא הייתה האומה הגדולה בעולם (תרתי משמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההתלהבות זה גדול זה? היום בכל מסעדה שחשה סטייל מוזס אגאדיר אווןגארד דיקסי אתה יכול להזמין המבורגר שעושה לזה בצפר גם בגודל וגם בטעם, שלא לדבר על המבורגריות האמיתיות בארה"ב שלא רואות את מקדונלד וכל החרא הזה ממטר.

התאכזבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא קולטים!

:bash: :bash: :bash:

המבורגר כזה למסעדת גקאנ' פוד זה ענק

אני מכיר מקום בבאר שבע (ויש להם עוד כל מיני סניפים בארץ) קוראים למסעדה New York New York וזאת מסדעה שבאה אתה מקבל המבורגר 500 גרם של בשר!

אז ברור שבמקומות כאלה יהיה יותר כמות של בשר!

וממה שאני יודע שלMC אין triple או כמעט לכל מסעדת ג'אנק פוד אחרת

ובשביל 6$ כזאת ארוחה מספיקה...

אם אתם באים ב"חמולה" לכו למסדעות כמו NY NY...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא קולטים!

:bash: :bash: :bash:

המבורגר כזה למסעדת גקאנ' פוד זה ענק

אני מכיר מקום בבאר שבע (ויש להם עוד כל מיני סניפים בארץ) קוראים למסעדה New York New York וזאת מסדעה שבאה אתה מקבל המבורגר 500 גרם של בשר!

אז ברור שבמקומות כאלה יהיה יותר כמות של בשר!

וממה שאני יודע שלMC אין triple או כמעט לכל מסעדת ג'אנק פוד אחרת

ובשביל 6$ כזאת ארוחה מספיקה...

אם אתם באים ב"חמולה" לכו למסדעות כמו NY NY...

מעניין לשמוע, איך הגעת לארה"ב? =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרתי בישראל כל החיים שלי עד גיל 17 וחצי.

בגיל 13 טסתי בפעם הראשונה לארה"ב לחתונה של בת דודה שלי ומאז הכל השתנה בגיל 14 טסתי שוב לארה"ב לעוד חתונה ובגיל 16 טסתי שוב לארה"ב והפעם לכריסמס ולראות שלג בפעם הראשונה ואז אמא שלי קיבלה home scik (היא גרה שם כל החיים שלה עד גיל 20 ומשהו) ואז היא החליתה שהיא רוצה לחזור למשפחה שלה (לא היה לי ממש משפחה בארץ..) ואני ואחותי באנו איתה אבא שלי נשאר בארץ (הוא איש ארץ ישראל) ובגיל 17 וחצי גרתי רשמית בארה"ב (ויש לי שתי אזרחויות, אמריקאית - בגלל אמא שלי, וישראלית - אבא ואמא, אמא שלי גם שינתה את דת ליהודות).

ועכשיו אני צריך להחליט אם לחזור לעשות או לא...

ואני יודע שיש אנשים שפשוט ימותו להיות במצב שלי

ואני אישית חושב שאני צריך להתבגר, ולימדו אותי בבית שהצבא הוא מה שמחזיק את והצבא הוא הסיבה שישירלא עדין קיימת, והצבא הגן על כל המשפחה שלי כל השנים ועכשיו תורי...

לעומת זאת אבא שלי ממש אוהב את הארץ ובגלל המצב הפוליטי הוא בעצמו אומר לי לא לחזור לצבא הפוליטי ששינה את כל ערכיו...

אז הנה תקציר מהחיים המרגשים שלי :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מתנדב אני יכול להגיד לך: אם אתה חוזר לכאן ועושה חובה, אז עזוב. אבל אם אתה חוזר וזה נחשב התנדבות (מה שלא נראה לי) אז בוא, כי זה בנזונה.

נ.ב

אתה כמו סת' מאוסי? אתה חוגג קריסמוכה וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנדבות?

לא שמעתי על זה בחיים :\

ואני חוגג קריסמס וכל החגים האלה מחוץ לבית שלי (הבית שלי נשאר יהודי) וחוץ מזה אנחנו מערובבים עם הקהילה היהודית פה(conservative)

וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...