Triple Whopper From Burger King :D - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Triple Whopper From Burger King :D

J0HNiE

Recommended Posts

היום אחרי ניקוי שיניים אני, אחותי ואמא שלי החלטנו ללכת לאכול איפשהו, עכשיו אני כבר דיברתי על הTriple Whopper מבורג קינג ממזמן אבל אמא שלי לא אמרה לאן נלך אז היא לקחה אותנו לPita House שזה פשוט בושה לפיתה (זה בכלל בצד דק דק דק עם כמה פלאפלים מסכנים פשוט גועל נפש !(אני גר בארה"ב)

אז הייתי עצבני כי אמרתי לאמא שלי שאני לא רוצה לאכול פה והיא ואחותי אכלו אז אמא שלי עשה החלטה לא נכונה בכך שלא הסכימה לקחת אותי לאכול בבורגר קינג אז נסעו עוד קצת וקנינו את הTriple Whopper של בורגר קינג והנה התמונות :xyxthumbs: :

1) השתייה הענקית הזאת + שאפשר למלא אם נגמר, עד הסוף היום :D

14tm1.th.jpg

2) השתיה + ההמבורגר (3) :smile1: :smile1:

00007228aq.th.jpg

3) השתיה + ההמבורגר + הציפ'ס

37lh1.th.jpg

4) השתיה + ההמבורגר + הציפ'ס + השקית

440qi.th.jpg

ולקח לי לגמור את ההמבורגר 7 דקות + 10 דקות הציפ'ס + 5 דקות השתיה :D

אכן אמריקראי בהחלט :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

רק שתדע, אני עובד בברגר קינג.

ומי שהכין לך את ההמבורגר פשוט אפס!!! הוא שם את המיונז לא טוב, העגבניה המלפפון והחסה יוצאים החוצה ובכלליות ההמבורגר מעוך!

אני אומנם עובד שם ויצא לי פעם אחת לאכול טריפל, אבל זה בגלל שיש לי הנחת עובד (7 שקל ו70 אגורות בשביל ארוחה, 10 שקל ו20 אגורות בשביל מוגדלת)

אבל פה בארץ אנחנו מוכרים את זה ב42 שקל!!!!!!!! באלהים אני לא מבין את הלקוחות שקונים את זה! אפשר עם הכסף הזה לקנות ספר, לקנות 80 מסטיקים, מצרכים לבית, דיסק של שלומו ארצי.....אבל למה על המבורגר?! ואני עוד אומר את זה כאחד שעובד שם.

אבל למי שמפוצץ בכסף, זה באמת שווה. ומי שמזמין את זה אוטומטית מקבל הגדלה לקינג סייז שזה הכי גדול שיש. ליטר שתייה! ומלא מלא צ'יפס.

אם יש למישהו שאלות על הרשת אני בכיף מוכן לענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפיף עדין יש לזה טעם מצויין !

ד"א גם אני ביקשתי לעבוד בבורגר קינג והם לא החזירו לי תשובה...

וזה עלה לי בערך 6$ :P

ד"א רוצים לראות חמאה?

ואל תשכח שכל העיניין של ההמבורגרים + הציפ'ס והכל השתנה בגלל הסרט size me וכל החברות פשוט מייד שינו את כל העסק של הבישול ועטיפת האוכל...

בישראל אין אם זה שום בעיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפיף עדין יש לזה טעם מצויין !

ד"א גם אני ביקשתי לעבוד בבורגר קינג והם לא החזירו לי תשובה...

וזה עלה לי בערך 6$ :P

ד"א רוצים לראות חמאה?

נחמד, תעבוד שם מקום טוב. הבנתי שאתה בארה"ב נכון?

ודרך אגב, יכול להיות באמת שזה בגלל צורת הנשיאה, אבל זה קורה רק אם מועכים אותו, ואני בספק שהקופאי יהיה כזה מטומטם שהוא סתם ימעך אותו בטעות. לעומת זאת כשאתה מכין את ההמבורגר ועוטף לפעמים בטעות לוחצים עליו חזק מדיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, תעבוד שם מקום טוב. הבנתי שאתה בארה"ב נכון?

ודרך אגב, יכול להיות באמת שזה בגלל צורת הנשיאה, אבל זה קורה רק אם מועכים אותו, ואני בספק שהקופאי יהיה כזה מטומטם שהוא סתם ימעך אותו בטעות. לעומת זאת כשאתה מכין את ההמבורגר ועוטף לפעמים בטעות לוחצים עליו חזק מדיי

אני נשאתי אותו טוב מאוד הוא נשאר בשקית כל הדרך עד הבית ואפשר טיפה לראות שזה מעוך אבל שוב כל העסק של זה השתנה בגלל הסרט... הם הפחיתו מהכמויות ושינו שם כמעט הכל !

ד"א הציפ'ס של מקדונלדס הרבה יותר טוב :xyxthumbs:

והנה החמאה ::D:D:D:D:D:

http://img258.imageshack.us/img258/2473/00007036yt.jpg

פשוט לא להאמין איך הכל מנסים להגדיל :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הטריפל מבחינת בשר יוצא במשקל?

בעע עדיף כבר לאכול ג'אנק, אכלתי בבורגרס באר וב-iwos וזה פשוט גרוע, לא קרוב להיות טעים בכלל, רק כל הנוזלים מסביב עם טעימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אחי, אבל אצלנו טריפל זה טריפל, כמו שאתה רואה בפירסומת זה מה שאתה מקבל. זה כנראה היה סתם טבח חרא מי שהכין לך את הטריפל.

לפני יומיים היה לנו מקרה שלקראת סוף המשמרת עלו לנו 5 טריפלים ודאבל!!! ואת כל זה צריך להספיק להכין ב3 דקות!!

זה טירוף, להכניס 17 קציצות ו 6 לחמניות לתוך הברויילר (מעיין גריל ענק בעל שתי קומות, אחת לקציצות אחת ללחמניות) ועל כל כתר של לחמניה לשים מיונז כמו שצריך, חסה ושתי פרוסות עגבניה. ואז לקחת את ההמבורגרים שיוצאים מהברויילר עם התחתית של הלחמניה ולשים במיקרו כדי שההמבורגר יהיה מספיק חם כדי לחמם גם את הירקות ששמים מעליו. ואז צריך לשים על הוופר 4 חמוצים, 3 וחצי סיבובים קטשופ, ובצל. לסמן על האריזה אם הטריפל מיוחד ובאיזה שעה הוא יצא. ולארוז. ואת כל התהליך הזה צריך להספיק לעשות ב7-10 שניות. אבל אם מדיי פעם יש וופר שבטעות הוציאו והוא נשאר יותר מדיי זמן בסטימר (מעיין מכשיר ששומר על ההמבורגר טרי לעוד 10 דקות, מקום שמיועד בעיקר לרזרבות) אז נותנים לי אותו לאכול!!! איזה כיף זה!! ומי שעושה סגירה (סגירה של הסניף בסוף היום) מקבל שתייה חופשי ומלא צ'יפס כשמנקים את הצ'יפסר, אז את כל הצ'יפס שנשאר אפשר לאכול! וזה מלא מלא צ'יפס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתלהב מצ'יפס חינם? מה אתה ילד? בלי להעליב כן, זה דיי דבילי...

אגב

מה זאת החמאה הזאת ???

ציפ'ס חינם?!

איפה? :lol:

לא אמרתי כלום על ציפ'ס חינם :x

אני סתם מראה פה את הגודל הענקי הזה של בורג קינג ...

אני לא מבין למה אתה חייב להיות זה שישר מתנפל? אתה יודע אתה לא חייב להגיב :x

המחאה הזאת היא חמאה רגילה שבישראל הגודל של הקוספאה יכולה להיות גלידה :o

זה של איזה בחרה שקוראת לעצמה

I Can't Believe It's Not Butter to או שאין לי מושג מה השם של החברה אבל זה ממש מוצלח פה...

שוב אני רק מראה את הדברים שיש בארה"ב שזה לא יאומן :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...