מעונין לקנות מסך 19 אינץ ומתלבט בין LCD לCRT - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעונין לקנות מסך 19 אינץ ומתלבט בין LCD לCRT

SweeT_EviL

Recommended Posts

לאור מה ש Dr.N00b אמר אני חוזר ומדגיש עבורך רוע מתוק, שאם אין לך איזה צורך מדהים של דיוק צבעים לדפוס או רזולוציה מיוחדת של 1600X1200 לדוגמא כדי להריץ בה F.E.A.R ב 132.7 פריימים לשניה, אז למרות שאבן קרה צודק שיש ענין של רזולוציה קבועה ל LCD (ה native resulotion) הענין חשוב בעקר בתצוגת טקסט, ועבור משחקים ובסרטים זה הרבה פחות חשוב אם הרזולוציה לא native כי פשוט לא ניתן להבדיל (עבור בן אדם עם ראיה כמו שלי, שזה אומר רוב האוכלןסיה)

אז עצתי לך לא ל"התקע" עם CRT אם יש לך את התקציב של 2000 ש"ח, אני מניח שאפילו "19 יכול להכנס כאן.

ולכן הדגמים המומלצים, לפחות לפי האתר כאן הם הנוכחיים של Samsung ו ViewSonic ו .

לי יש 1750HQ ואני מאוד מאוד מרוצה מבחינת איכות התמונה בטקסט ומשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אוקי אבל אני מחפש 19" אל תסתכלו על המחירים בארץ שאתם נותנים דגם כי בחול זה לפעמים חצי מחיר או יותר

יש לאחותי LCD 17 ובשבילי זה קטן (אני רוצה להנות יותר מסרטים ולפי דעתי 17 לא מספיק לא משנה CRT או LCD)

ובקשר לרזולוציה הזאת אם במקום 1280*1024 אני יעשה 1024*700משהו זה ישפיע לרעה? כי ראיתי שהרזולוציה המומלצת למסכים האלה היא ה1280...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אבל אני מחפש 19" אל תסתכלו על המחירים בארץ שאתם נותנים דגם כי בחול זה לפעמים חצי מחיר או יותר

יש לאחותי LCD 17 ובשבילי זה קטן (אני רוצה להנות יותר מסרטים ולפי דעתי 17 לא מספיק לא משנה CRT או LCD)

ובקשר לרזולוציה הזאת אם במקום 1280*1024 אני יעשה 1024*700משהו זה ישפיע לרעה? כי ראיתי שהרזולוציה המומלצת למסכים האלה היא ה1280...

כל רזולוציה לא ניטיב ישפיע לרע ביגלל זה אני ממליץ על CRT ביגלל זה וביגלל המחיר

אבל ששוקלים תמחיר בחול אני לא יודע מה להגיד לך

כי יש LCD טובים מאוד שבארץ המחיר שלהם גבוה והעיצוב וצריכת החשמל של הLCD זה גם נתון שצריך ליתחשב בו

בכל מיקרה לשחקן כבד אני ממליץ על CRT כדי שיהיה לו חופש מוחלט לשנות רזולוציה

אני חושב שאתה צריך ללכת לחנות שנותנת ליבדוק ישומים בחנות כדי ליראות מה טוב לך

(רק על תיקנה לפי הסרטים שמריצים בחנויות הם מותאמים בימיוחד למסכים וביגלל זה ניראים מצוין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח את ה-960BF של סמסונג

הוא עולה 1750 בחול סבבה הוא עומד בתקציב אבל

כל רזולוציה לא ניטיב ישפיע לרע ביגלל זה אני ממליץ על CRT

..............

בכל מיקרה לשחקן כבד אני ממליץ על CRT כדי שיהיה לו חופש מוחלט לשנות רזולוציה

אז זה שוב מעמיד אותי בבעיה כי אני לא יוכל לשנות ולהנות מכל מיני רזולוציות אז מה שווה בזה? =\

נראה לי שלאור העובדה הזאת אני ילך על CRT (יש הצעות?)

תגידו זה בכלל מעשי להזמין CRT 19" מחו"ל? המשלוח יעלה לך יותר מהמסך, אתה מדבר פה על 30 קילו לפחות.

ViewSonic G90FB עולה 1000 בחול לפני משלוח (בערך עוד 60 דולר משלוח לארץ)

עריכה:

ואם ה19" בCRT נחשבים ל18" אז מה אתם אומרים על הדגם הזה ViewSonic G220fb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אמרת שאני לא יוכל לשחק ברזולוציות שזה יפגע באיכות משהו כזה...

למשל אם אני ירצה לשחק איזה משחק על רזולוציה 1024*700+ זה יפעה באיכות לא? או אם בכלל אני משחק עם איזה משחק על640*480 (קוויק 3) לפי מה שאמרתם כאן זה יפגע במשחק

או שאני לא הבנתי?(כנ"ל בקשר לסרטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא תוכל לשחק. אמרתי שטקסט יראה פחות טוב ברזולוציה לא נאטיבית. משחקים יראו פחות או יותר אותו דבר. הרבה אנשים והרבה מאוד קונים LCD ונהנים ממנו. תפסיק לפחד מטכנולוגיה שאתה לא מכיר. ראבאק, אם אתה לא מרוצה מה-LCD אני אישית אחזיר לך את הכסף. ה-960BF מסך מעולה. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא תוכל לשחק. אמרתי שטקסט יראה פחות טוב ברזולוציה לא נאטיבית. משחקים יראו פחות או יותר אותו דבר. הרבה אנשים והרבה מאוד קונים LCD ונהנים ממנו. תפסיק לפחד מטכנולוגיה שאתה לא מכיר. ראבאק, אם אתה לא מרוצה מה-LCD אני אישית אחזיר לך את הכסף. ה-960BF מסך מעולה. תתחדש.

זה לא נכון למה אתה מבלבל במוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שתהיה פגיעה בחדות, אבל רוב האנשים לא שמים לב לזה במשחק או בסרט, זה בעיקר מציק בטקסט. מצד שני, לרוב כרטיסי המסך החדשים (X800GTO / 6800GS ומעלה)אין בעיה להחזיק 1280*1024 ברוב המשחקים היום (חוץ מ-FEAR שמתוכנת גרוע ובזבזני במשאבי מערכת), וכגיימר שהגדרת את עצמך אני מצפה שאתה לא תשחק עם FX5200. בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...