משהו הזוי שקרה לי היום - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הזוי שקרה לי היום

HitmanX

Recommended Posts

כמו שאני מכיר את המשטרה. המשטרה לא התקשרה אליך. המשטרה לא מבזבזת זמן על שטויות ודברים שפחות חשובים מרצח.

פעם פרצו לנו הביתה. התקשרנו למשטרה והם אמרו שהם שולחים ניידת ובסוף לא שלחו כלום וכשהתקשרנו לברר א אמרו שאין שום קריאה של ניידת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו.. שגם אני הופתעתי.. אתה לא יודע כמה הם לוקחים ברצינות כאלה דברים.. (הפריצה שלך לא הייתה חשובה מהבחינה שאין להם סיכוי לתפוס את הגנב.. מה הם ייקחו טביעות אצבעות? זה לא איזה סרט.. לרוב אם זה לא מישהו מוכר באזור הפעולה המוכר שלו אין להם מה לעשות.. אתה היית הולך ברחוב ומנסה להתחיל לחפש את הגנב? זה בלתי אפשרי.. הם לא מזלזלים, הם פשוט ריאליים)

בגלל זה גם אל תשקר שם.. תספר הכל.. במילא הם כבר יודעים הכל.. הם עובדים בשיטה שהם מאמתים עלייך את כל המידע, ואז מזמנים אותך כדי לראות אם אתה מודה או מנסה להכחיש.. ככה שאין טעם אפילו לנסות לשקר (ראית שהפקידה שהתקשרה אלייך השתמשה בכינוי שלך, זה בגלל שכבר חקרו את חברים שלך והם השתמשו בכינוי שלך.. שוב, זה נשמע פרנואידי ומוגזם.. אבל זה ממש לא.. הם פשוט מבררים הכל..)

יכול להיות באמת שבסוף יסתבר שהכל היה מתיחה או סתם איזה בירורון קטן, אבל אל תבנה על זה.. בכל מקרה שתף פעולה כמה שיותר עם החוקר שלך ואני מקווה שיעבור לך חלק.. בהצלחה..

(וחשוב! פלאפון! תעבור עליו עכשיו ותמחוק הודעות/תמונות/זיכרונות שכוללים בהם שטויות ודברים שלא כדאי שהמשטרה תראה.. רוב הסיכויים שהם ייקחו לך אותו ויעברו עליו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם יש לך הודעות יש אותן גם לחברות הסלולר...

תשאיר הכל איכשהו יכול להיות שמישהו ביצע עלייך עבירה...

והם רוצים לחקור על זה אולי אתה תוכל להוסיף להם עוד דברים עליו...

אל תסתכלו תמיד על השלילי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.(וחשוב! פלאפון! תעבור עליו עכשיו ותמחוק הודעות/תמונות/זיכרונות שכוללים בהם שטויות ודברים שלא כדאי שהמשטרה תראה.. רוב הסיכויים שהם ייקחו לך אותו ויעברו עליו..)

וואי בכלל לא חשבתי על זה תאמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ממש רוצים את התמונות מחיקה רגילה לא תעזור

Burn the motherfucker! :angryfire:

נ.ב.

אין לי מושג איך הולך על בחקירות במשטרה אבל אם היא השתמשה בכינוי שלך (וזה באמת מהמשטרה...) זה כנראה פשוט שם שמישהו שמכיר אותך נתן להם... לדעתי תתקשר למשטרה ותברר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(וחשוב! פלאפון! תעבור עליו עכשיו ותמחוק הודעות/תמונות/זיכרונות שכוללים בהם שטויות ודברים שלא כדאי שהמשטרה תראה.. רוב הסיכויים שהם ייקחו לך אותו ויעברו עליו..)

פחחחח

מזה השטויות האלה?

בלי צו הם לא יכולים לעשות לפלאפון שלו שום דבר.

ואני ממש בספק אם המשטרה תטרח ללכת לבית משפט להוציא צו נגדו ::)

ואני ממש אבל ממש בספק אם זאת הייתה המשטרה שהתקשרו אלייך :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...