רואים את האתר הזה מוזר ב IE7 [ראו תמונות] - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רואים את האתר הזה מוזר ב IE7 [ראו תמונות]

DOR_2911

Recommended Posts

סתם לידע כללי, המפתח הראשי של IE7 מפרסם בלוג.

לפני כמה זמן הוא נתן אזהרה מפורשת שIE7 יעבוד "די קרוב" לתקן של WC3 ושכדאי למפתחי אתרים להתאים את האתרים שלהם לתקן.

פה יש כמה מסקנות:

1. עובד מאז היציאה שלו בדיוק לפי התקן.

2. הרבה אתרים גרועים ידפקו מזה. (ובצדק.)

3. לHWZONE אין שום בעיה בקוד, הבעיה היא בIE. (שמנסה להיות עם התקן ולהרגיש בלי, או איזה משפט טיפשי אחר)

בקיצור, הבעיה היא (כרגיל) בתוכנות של ובנסיונות שלהם להשתלט על העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על IE7 גם, בגלל הסקרנות וגם בגלל שאני בינכה צריך לפרמט בקרוב. IE7 זבל. הוא פשוט מקלקל את החווייה של גלישה במקסתון (כל האתרים היו נראים פרפקט!). אני אשאר עם מנוע IE6 במקסתון עד שכל אי התאימויות הללו יעלמו. אם אני בשלב כלשהו אהיה מוכן לסבול אתרים שנראים "שונה" אני אלך כבר על פיירפוקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשועל יש תוסף שנותן לך לישתמש במנוע של אקספלורר בלחיצת כפתור

אני לא מבין מה הבעיה?

זה לא עובד מושלם בהרבה מקרים, במיוחד שמריצים באתר. אני באופן אישי עשיתי דווקא את המעבר לFF ויש לי את הIE TAB אבל יש אתרים שאני עדיין מפעיל AVANT בשבילהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשועל יש תוסף שנותן לך לישתמש במנוע של אקספלורר בלחיצת כפתור

אני לא מבין מה הבעיה?

זה גם נכון. אבל אני מפונק. לא רוצה ללכת לאתר ואז שוב ללכת לאותו דף אבל במנוע IE. רוצה שה-FF אוטומטית יזהה לי נניח 200 אתרים שאגדיר מראש בתור כאלה שחייב להציג לי במנוע IE (בתוך פיירפוקס) ולא משנה איך אגש אליהם (פייבוריטס, ישירות משורת הכתובת, לינק פנימי באתר שמישהו שלח לי) - ייפתחו בפיירפוקס עם מנוע IE. אפשרי כבר?

ועפ"י liiight זה אפילו לא עובד טוב כ"כ גם כשבוחרים ידנית מנוע. לי אין שום בעייה להישאר עם מנוע IE6 כמה שצריך (אפילו שנה אחרי ש- יוצאת בתקווה שיהיה אפשרי להריץ מנוע דמוי IE6 איתה), העיקר שיהיה לי נוח להיכנס לכל האתרים שלי ולראות אותם כמו שצריך, על כל תכניהם (גם אקטיב איכס). אני נשאר על מקסתון לעת עתה...עד שתהיה לי סיבה לעזוב. בעיית האבטחה לא מטרידה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועפ"י liiight זה אפילו לא עובד טוב כ"כ גם כשבוחרים ידנית מנוע. לי אין שום בעייה להישאר עם מנוע IE6 כמה שצריך (אפילו שנה אחרי ש- יוצאת בתקווה שיהיה אפשרי להריץ מנוע דמוי IE6 איתה), העיקר שיהיה לי נוח להיכנס לכל האתרים שלי ולראות אותם כמו שצריך, על כל תכניהם (גם אקטיב איכס). אני נשאר על מקסתון לעת עתה...עד שתהיה לי סיבה לעזוב. בעיית האבטחה לא מטרידה אותי.

אתה יכול להגדיר בADDON הזה אתרים שיעלו קבוע בתור IE, אבל ACTIVEX עושה מלא בעיות דרך ה-FF. אבל ה-FF יותר נחמד, אין מה לעשות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום דבר מוזר בתמונה הראשונה והשלישית, רק בשנייה התמונות עלו על טקסט, זה הדבר היחיד...

חוץ מזה IE7 לא יחליף את השועלאש... הוא עדיין ישאר אחד הבאגים הגדולים של MS (אחרי חלונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...