עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30 - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תאמת הוא היה יכל לעשות מה שהוא רוצה עד שהיא מזהירה אותו כמו במישור אם הוא לא היה מעביר אז היא היתה אומרת לו להעביר עוד פעם ואז עוד פעם ואז הוא היה מסופק

DAMN שילמת המוןןןןןןןן במחיר הזה אפשר ליסכור פורש ל3 או 4 ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה להתחכם איתה? כשהיא אומרת להעביר מעבירים...

כשאתה יושב שם אתה לא ממש מסתכל על מד המהירות, תאמין לי. מסתכלים רק על הסל"ד ואולי מידי פעם מציצים למהירות בסטרייט. רוב הזמן מסתכלים על הכביש ונהנים מהנסיעה. זה לא שאני אדע להשתלט על דבר כזה ב200 קמ"ש בפנייה בכל מקרה... אבל זו גם לא הסיבה שנסעתי לשם... נסעתי כדי להנות ולנהוג במכוניות שבחיים לא יצא לי (כנראה) לנהוג בהן...

כמו שאמרו אני באמת לא יכול לעשות מה שאני רוצה. נותנים קודם הדרכה, מסבירים מה מותר ומה אסור. תתחכם איתם הם יגידו לך שלום לפני שסיימת את מה ששלמת עליו.

ורק שתקבל תמונת מצב, לשכור פורש בוקסטר (לא S) עם הגבלות ואזהרות וכמובן הגבלת גיל שאני הרבה מתחת להגבלה הזו, עולה 222£ ליום.

ויגאל, אהבתי את התמונה, אבל ההדרכה שם באמת הייתה סבבה לגמרי.

דרך אגב, רוצים עוד סרטונים או שהבנתם את הקטע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה להתחכם איתה? כשהיא אומרת להעביר מעבירים...

כשאתה יושב שם אתה לא ממש מסתכל על מד המהירות' date=' תאמין לי. מסתכלים רק על הסל"ד ואולי מידי פעם מציצים למהירות בסטרייט. רוב הזמן מסתכלים על הכביש ונהנים מהנסיעה. זה לא שאני אדע להשתלט על דבר כזה ב200 קמ"ש בפנייה בכל מקרה... אבל זו גם לא הסיבה שנסעתי לשם... נסעתי כדי להנות ולנהוג במכוניות שבחיים לא יצא לי (כנראה) לנהוג בהן...

כמו שאמרו אני באמת לא יכול לעשות מה שאני רוצה. נותנים קודם הדרכה, מסבירים מה מותר ומה אסור. תתחכם איתם הם יגידו לך שלום לפני שסיימת את מה ששלמת עליו.

ורק שתקבל תמונת מצב, לשכור פורש בוקסטר (לא S) עם הגבלות ואזהרות וכמובן הגבלת גיל שאני הרבה מתחת להגבלה הזו, עולה 222£ ליום.

ויגאל, אהבתי את התמונה, אבל ההדרכה שם באמת הייתה סבבה לגמרי.

דרך אגב, רוצים עוד סרטונים או שהבנתם את הקטע?

[/quote']

נגיד אתה מושך הילוך עד לאדום היא אומרת לך להעביר ?

או אם אתה שובר הגה בסיבוב ולוחץ על הגז כדי שהתחת יברח?

עריכה: עכשיו ראיתי את הסרט ואני מעניק לך ח"ח על זה שאתה יכול לנהוג עם ידיים ב 9,3 ! אני פשוט לא יכול לנהוג ככה ! אני מרגיש כמו זקן וגם הסיבוב הגה יותר איטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=165958.msg1567566#msg1567566 date=1147627080]

עריכה: עכשיו ראיתי את הסרט ואני מעניק לך ח"ח על זה שאתה יכול לנהוג עם ידיים ב 9,3 ! אני פשוט לא יכול לנהוג ככה ! אני מרגיש כמו זקן וגם הסיבוב הגה יותר איטי

אז איך אתה מחזיק את ההגה?

יד אחת ב12 ויד שניה על הידית הילוכים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מחזיק את ההגה?

יד אחת ב12 ויד שניה על הידית הילוכים?

לפעמים ככה לפעמים יד אחת ב 9 ואחת על הידית הילוכים או בנסיעות ארוכות יד אחת ב 7 ואחת על הידית... אבל אף פעם לא עם 2 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבשעורי נהיגה כל שעור היתי תופס את ההגה אחרת... היום אני יכול להזיז את ההגה אפילו עם הרגל בלי בעיות

ד"א תעלה עוד סרטונים בבקשה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבשעורי נהיגה כל שעור היתי תופס את ההגה אחרת... היום אני יכול להזיז את ההגה אפילו עם הרגל בלי בעיות

ד"א תעלה עוד סרטונים בבקשה ...

חחח גם אני נוהג ככה ;D

שאני מדבר בטלפון ומעביר הילוך נגיד

ואורי כן רוצים עוד סרטים

JUST KEEP'EM COMING :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...