עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30 - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30

אוריפ

Recommended Posts

איפה נראה לך הוא יאחסן 5 גיגה? ואיך הוא יעלה 5 גיגה? מסכן הבן אדם...

גם עם זה ישקול 700 מגה כמו סרט רגיל של שעה וחצי בDIVX עדיין הוא יצתרך לעלות את זה והוא יצתרך מקום לזה....

תחשבו קצת גם עליו... תסתפקו בקובץ קטן וקצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]if there's a storage issue, we might consider uploading it to the server, if it's not too big. so don't sacrifice quality for space, but don't go nuts either, bandwidth is expansive. make sure you compress it with xvid or something like that. try to keep it within reason.

and it better be worth it or we'll ban you =][/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר הוא לא היה רציני... ;)

בכל מקרה, אני ממש לא הולך להעלות את כל הסרט לאינטרנט. רק קטעים נבחרים. אולי אפילו אעשה קליפ קצר שיכיל את הקטעים הטובים.

אשמח אם תודיעו איזה חלקים תרצו (אני מניח התנעה, פניות, האצה, האטה...).

אני גם צריך תוכנה לRIP של אז אני אשמח אם תשלחו לי בפרטי המלצה לאחת טובה, עדיף חינמית ולא אחת עם הגבלה ל30 יום או דברים כאלה...

אני אשמח אם האתר יוכל לאכסן את מה שאעלה אבל ראשי האתר יסכימו?

בכל מקרה, אני בעצמי לא יודע עד כמה הקלטת (אוקי סליחה, DVD) טובה, נחייה ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה רשום תרצו עמ 25 ??

אני כבר מת לזה מתי זה מגיע :s07:אני דופק תראש בקיר חח תעלה הכל חוץ מסתם חימום או מהירות נמוכה אם אתה יכל תעלה גם הסברים לפניות וכאלו :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

הDVD הגיע.

הם ממש תיעדו הכל מהרגע שנכנסתי למכונית עד לרגע שיצאתי ממנה, אז יש די הרבה לכל מכונית (כרבע שעה).

השאלה מה, כרגע, אתם הכי רוצים לראות...? שנעלה בתור התחלה למשל את ההתנעה של הפרארי? האמת שבמכונית, במציאות, זה נשמע עוד יותר טוב.

יש קטעים ספציפיים שאתם רוצים לראות? שוב, יש הכל מהכל. שתדעו שהמדריכים ואני דברנו כמעט כל הזמן (בעיקר המדריכים) אז נקווה שזה לא יפריע לכם.

בכל מקרה, יש עוד דרך לעשות RIP לDVD חוץ ממה שמצאתי כאן: http://elliottback.com/wp/archives/2005/12/26/how-to-rip-a-dvd-a-tutorial/

תשובות לגבי השאלה הזאת בפרטי כדי לא להספים את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר היה לצלם בתוך הלמבו. לא יודע למה. והיא מורציאלאגו. אם כבר אז כבר כמו שאומרים... ;)

בכל מקרה אני לא רואה הענות גדולה במיוחד, אבל נשים בהמשך משהו סמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tal_levi1000, עם החוצפה שלך אולי כדאי באמת. ואני יודע שזה אומר עטלף בספרדית.

בכל מקרה, הייתי עסוק לקראת מגן, בסוף השבוע (בהנחה שאני אתגבר על המכשולים הטכניים) אעלה קטעים. מכיוון שאני לא אעלה את הכל חשבתי לשים בתור התחלה 2 קטעים מהפרארי: ההתנעה וההאצה בLAP האחרון. מוסכם? ;) כשיהיה לי זמן אני מתכוון לעשות מהכל (כולל הסטילס) קליפ. תהיה התעניינות לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...