כל אוהבי הfirefox שייכנסו לכאן! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אוהבי הfirefox שייכנסו לכאן!

משיקומי

Recommended Posts

שאלה - אני בתור משתמש ותיק מאוד בIE, מסתדר איתו מעולה, לא ממש מבין מה ההבדל בין FF לIE..

יש MAXTON מותקן אצל חבר שלי, וחוץ מהעניין של הטאבים, לא הרגשתי שום הבדל.

מישהו יכול להגיד למה שווה לי לעבור?

ובבקשה בלי תגובות מטומטות נגד :smile1:

יש הרבה דברים טובים קשה להסביר

כל הזמן אתה מגלה דברים חדשים ויש גם 1000000 תוספות שאפשר להוסיף בקלות ולימחוק בקלות בניגוד לIE

על רגל אחת הרבה פחות זה אחד מהדברים המאוד טובים של השועל והאפשרות ליצפות גם באתרים שתומכים רק בEI

טבים כבר אמרתה וזה מאוד עוזר וגם אפשרות ליוזר אחר לכל מישתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעט יתרונות של הדפדפן מן מכלל היתרונות

* דפדוף עם לשוניות: במקום לפתוח חלון דפדפן נפרד עבור כל אתר שאתה מבקר בו, ניתן לפתוח מספר אתרים באותו החלון ולעבור ביניהם. ניתן גם להגדיר קבוצה של לשוניות כדף הבית שלך. למידע נוסף ראה דפדוף עם לשוניות.

* שליטה על חלונות קופצים: מאפשר לך לאשר או למנוע פתיחה של חלונות קופצים וגם חלונות popunder (חלונות קופצים הנשארים מתחת לחלון הנוכחי).

* מנהל עוגיות: מאפשר לך לשנות את התנהגות בעת קבלת עוגיות.

* מנהל ההורדות: מארגן את ההורדות שלך על ידי ארגונם לחלון בודד בכדי למנוע ערבוביה. יש לך גישה מלאה לסטטיסטיקות ההורדה ללא צורך בשימוש במספר חלונות בלתי נחוצים לכל הורדה.

* מנהל התמונות: מאפשר לך לבטל הצגה של תמונות מאתרים מסוימים, או לבטל את הצגת התמונות מכל האתרים. אפשרות זו שימושית אם אתה מעוניין להקטין את זמן הטעינה של אתרים מסוימים.

תיבת חיפוש בצד,

אפשרויות להרבה הרחבות וplug-ins מבלי להתפשר על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעט יתרונות של הדפדפן מן מכלל היתרונות

* דפדוף עם לשוניות: במקום לפתוח חלון דפדפן נפרד עבור כל אתר שאתה מבקר בו, ניתן לפתוח מספר אתרים באותו החלון ולעבור ביניהם. ניתן גם להגדיר קבוצה של לשוניות כדף הבית שלך. למידע נוסף ראה דפדוף עם לשוניות.

* שליטה על חלונות קופצים: מאפשר לך לאשר או למנוע פתיחה של חלונות קופצים וגם חלונות popunder (חלונות קופצים הנשארים מתחת לחלון הנוכחי).

* מנהל עוגיות: מאפשר לך לשנות את התנהגות בעת קבלת עוגיות.

* מנהל ההורדות: מארגן את ההורדות שלך על ידי ארגונם לחלון בודד בכדי למנוע ערבוביה. יש לך גישה מלאה לסטטיסטיקות ההורדה ללא צורך בשימוש במספר חלונות בלתי נחוצים לכל הורדה.

* מנהל התמונות: מאפשר לך לבטל הצגה של תמונות מאתרים מסוימים, או לבטל את הצגת התמונות מכל האתרים. אפשרות זו שימושית אם אתה מעוניין להקטין את זמן הטעינה של אתרים מסוימים.

תיבת חיפוש בצד,

אפשרויות להרבה הרחבות וplug-ins מבלי להתפשר על .

בנוסף לזה מהירות גלישה בין אתרים מהירה בהרבה.

מנהל ההורדות מאפשר לך "להקפיא" הורדות ולהמשיך מאוחר יותר , בניגוד לאקספלורר.

מנוע חיפוש יעיל להפליא בצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בFOX, אבל לא לפורומים האלה.

משום מה זה עושה לי כל מיני בעיות כשאני מנסה לכתוב הודעה (כל מיני דאבלים אנטרים כויו"ב).

לכן, אני משתמש בIE רק לאתר הזה ועוד פורום ישראלי אחר שלא עובד טוב עם השועל.

כמו שהבנתי גם מבחינת השועל הרבה יותר טוב.

עוד לא נתקלתי באתר (טפו טפו טפו) שהצליח להכניס לי איזה Search Bar

מעצבן עם 10000 פרסומות שקופצות דרך הFF.

לעומת זאת, דרך הIE זה קורה לי המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...