כל אוהבי הfirefox שייכנסו לכאן! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אוהבי הfirefox שייכנסו לכאן!

משיקומי

Recommended Posts

שלום, בתור משתמש בפיירפוקס אני מודע כמה הפירפוקס טוב בהשוואה לאינטרנט איכספלורר.

אני גם מודע לזה שיש אנשים שחושבים שרק מעט אנשים משתמשים בפיירפוקס וגם חושבים שזה של אנשים פאנטים, משוגעים ופריקים. (יש הרבה כאלה)

אני אודה לכל משתמש פיירפוקס שיוסיף את החתימה שלי לחתימה שלו וככה נוכיח לכל הפאן בויז של ביל גייטס שפיירפוקס זה לא נידח ונדיר, אלא נפוץ ובטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא ישימו לב, מה אכפת לך?

אני דואג להתקין את ה-FF אצל אנשים שחשובים לי, אבל מעבר לזה לא אמור להיות לי (וגם לך) אינטרס להעביר סתם ככה אנשים מ-IE ל-FF, שכל אחד ישתמש במה שבא לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש לך אינטרס להעביר אנשים לFF קודם כל אם תעביר אנשים לפיירפוקס זה יגרוןם ליותר לעבוד טוב עם פיירפוקס... אבל הדבר הכי חשוב הוא שתקבל דולר מגוגל על כל בן אדם שאתה מעביר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש לך אינטרס להעביר אנשים לFF קודם כל אם תעביר אנשים לפיירפוקס זה יגרוןם ליותר לעבוד טוב עם פיירפוקס... אבל הדבר הכי חשוב הוא שתקבל דולר מגוגל על כל בן אדם שאתה מעביר!

אני שומע נכון? פרט בבקשה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע נכון? פרט בבקשה!

^^^^^

בדיוק! פרט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה - אני בתור משתמש ותיק מאוד בIE, מסתדר איתו מעולה, לא ממש מבין מה ההבדל בין FF לIE..

יש MAXTON מותקן אצל חבר שלי, וחוץ מהעניין של הטאבים, לא הרגשתי שום הבדל.

מישהו יכול להגיד למה שווה לי לעבור?

ובבקשה בלי תגובות מטומטות נגד :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...