יציאות קידמיות של Audio - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאות קידמיות של Audio

razoli

Recommended Posts

אוקי אחרי בירור קטן הבנתי שזה לא כרטיס נפרד אלא כרטיס מובנה של קריאטיב. לא ידעתי שקיימים כאלה דברים.

בכל מקרה, החיבורים על הלוח שניאו הקיף בתמונה הם החיבורים הרלוונטיים.

אין צורך במפסק כי הלוח "יודע" מתי משהו מחובר לחיבור הקדמי ומבטל לבד את החיבור לרמקולים מאחורה.

מה שהבחור צריך זה שקע , קצת חוטי חשמל ומחברים שמתאימים לחיבור בלוח.

בחוברת של הלוח אם כתוב מה תפקידו של כל פין בחיבור על הלוח ולפי זה יש לחבר את השקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבצד אחד יש כניסה אחת ובצד השני יש שתי יצאות ובעזרת המספק בוחרים איזה יציאה תפעל !!

:xyxthumbs:

אבל אני לא רוצה לבחור עם מפסק אני רוצה שהרמקולים יעבדו וברגע שאני מחבר אוטומטית זה יחליף אליהם.

אפשרי בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבצד אחד יש כניסה אחת ובצד השני יש שתי יצאות ובעזרת המספק בוחרים איזה יציאה תפעל !!

:xyxthumbs:

אבל אני לא רוצה לבחור עם מפסק אני רוצה שהרמקולים יעבדו וברגע שאני מחבר אוטומטית זה יחליף אליהם.

אפשרי בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הת'רדים הדומים אוחדו לת'ראד אחד.

לגבי התמונה של razoli (ד"א, בפעם הבאה שיש לך מידע להוסיף - תשתמש בעריכה, ואל תקפיץ), הקפתי בכחול את מה שרלוונטי לחיבור:

Picture.jpg

את פין 2 מחברים לרגל ה-ground של שקע האודיו, ואת פינים 5 ו-9 מחברים לרגלים של הימין והשמאל בשקע, בהתאמה. אני לא כל כך מבין מה הרעיון של פינים 6 ו-10, אולי מישהו עם קצת יותר ידע באודיו יוכל להרחיב בנושא.

--------

לגבי השאלה של ELiA, אם מה שאמרו פה נכון, אז מספיק לחבר ליציאת הפנל הקדמי על הלוח כדי שלא יגיע אות ליציאת הרמקולים. אם זה לא יעבוד, ניתן לחבר את השקע של הפנל הקדמי (שקע סטריאו) בצורה כזאת שינתק את הרמקולים ברגע שמחברים - אבל זה מצריך חיבור של הרמקולים דרך השקע הזה, מה שיכול להיות קצת מסורבל... ככה שעדיף לחבר (בזהירות...) דרך הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הת'רדים הדומים אוחדו לת'ראד אחד.

לגבי התמונה של razoli (ד"א, בפעם הבאה שיש לך מידע להוסיף - תשתמש בעריכה, ואל תקפיץ), הקפתי בכחול את מה שרלוונטי לחיבור:

Picture.jpg

את פין 2 מחברים לרגל ה-ground של שקע האודיו, ואת פינים 5 ו-9 מחברים לרגלים של הימין והשמאל בשקע, בהתאמה. אני לא כל כך מבין מה הרעיון של פינים 6 ו-10, אולי מישהו עם קצת יותר ידע באודיו יוכל להרחיב בנושא.

--------

בחיבור של יש לכל כיוון של שמע חוט חיובי וחוט שלילי 9 חיובי 10 שלילי ולכן שני אלה הביחד זה אוזניה אחת השמאלית כאשר סוגרים מעגל אם זה ופסיק את הרמקולים הנוספים. כנ"ל גם לגבי ה5 ו6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...