מישהו יכול להסביר לי בבקשה על תוכנת אינקרידימייל? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יכול להסביר לי בבקשה על תוכנת אינקרידימייל?

solet

Recommended Posts

הבנתי שזו תוכנה שנותנת חיים למיילים בתוספת של כל מיני אנימציות וכו'...

השאלה שלי היא כזאת:

לי יש מייל בנענע, וסינכרנתי אותו עם האאוטלוק של המחשב, האם עדיין אני יכול להלביש את התוכנה על האאוטלוק ולהינות מכל האפשרויות או שני

צריך לבטל את הסינכרון ואז להתקין את התוכנה, אבל זה אומר שלא אוכל להשתמש יותר גם באאוטלוק?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

התוכנה עד כמה שאני מכיר ויודע היא קליינט דואר עצמאי, כלומר היא לא מוסיפה תוספים מסוגים שונים (האנימציות רקעים וכו') לאואטלוק או לכל תוכנת דואר אחרת אלא רק למיילים שמנוהלים דרכה.

אין בעיה לעבוד איתה ועם האואטלוק במקביל רק כאמור לא תוכל להנות מהתוספות שהיא נותנת כאשר תשתמש באואטלוק.

אני לא יודע איך סינכרת את המייל ואיך התהליך הזה פועל ,אבל אם זה רק עניין של הגדרות תוכל לכוון גם את אינקרדימייל לעבוד עם המייל של נענע. אם זה מצריך דברים מעבר להגדרות אני לא יודע מספיק על התוכנה עצמה בשביל לענות לך על זה.

בכל מקרה אם אתה מעוניין בדעתי אני מציע לך לא להשתמש בתוכנה הזאת , הגירסת חינם שלה מוסיפה פרסומות למיילים שאתה שולח ובאופן כללי היא תוכנה כבדה שמעיקה על המחשב.

אולי יענו לך בהמשך אנשים שיש להם ניסיון אמיתי עם התוכנה בניגוד אליי שיש לי הכרות די שיטחית איתה.

ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IncrediMail היא תוכנת דוא"ל נחמדה, אבל די מצועצעת, וכאמור מאוד כבדה.

יש אפשרות להעביר את כל הדוא"ל מ-Outlook Express ל-IncrediMail, אבל לא נראה לי שאפשר לבצע את הפעולה ההפוכה.

מומלץ להישאר עם Outlook Express, או לעבור ל-Thunderbird.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...