צריך עזרה בבחירת board שכולל: - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת board שכולל:

OmerL

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מעוניין לקנות מחשב ואני מחפש board שתומך ב:ddr2700,ata133, 2.0,533 ואני לא מוצא אחד שתומך בכל אלו

אשמח לתגובות והצעות

בתודה מראש omerl

אגב חג שמח לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הוא של אינטל, הוא קצת יקר... אני לא זוכר את שם הדגם המסובך עם כל המספרים אבל בשמות המיוחדים של אינטל ללוחות שלהם

הוא נקרא:

INTEL BILLINGS2.

הוא מגיע עם תמיכה ב 333, 4 2.0 , 6 PCI SLOTS , שישה PCI, צ'יפס של 845 ועובד בבאס של 533. אחלה לוח

עבדתי איתו כמה פעמים (בתור טכנאי) הלוח טס ! במיוחד עם כמו שצריך ! ומעבד חזק.

הוא צריך לעלות בערך 140$ לפני מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני מעוניין לקנות מחשב ואני מחפש board שתומך ב:ddr2700,ata133, 2.0,533 ואני לא מוצא אחד שתומך בכל אלו

אשמח לתגובות והצעות

בתודה מראש omerl

אגב חג שמח לכולם

רוב הלוחות החדשים תומכים במה שרשמת לא? ???

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הוא של אינטל, הוא קצת יקר... אני לא זוכר את שם הדגם המסובך עם כל המספרים אבל בשמות המיוחדים של אינטל ללוחות שלהם

הוא נקרא:

INTEL BILLINGS2.

הוא מגיע עם תמיכה ב 333, 4 2.0 , 6 PCI SLOTS , שישה PCI, צ'יפס של 845 ועובד בבאס של 533. אחלה לוח

עבדתי איתו כמה פעמים (בתור טכנאי) הלוח טס ! במיוחד עם כמו שצריך ! ומעבד חזק.

הוא צריך לעלות בערך 140$ לפני מע"מ.

BILLINGS2 תומך רק בDDR266

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שכתב ש BILLINGS2 לא תומך ?

תיכנס לאינטל ותקרא ב NEWS , הלוח הוחלף בלוח שתומך עד PC3000 - מגיע שבוע הבא לחנויות תחת אותו שם !.

נכנסתי לאתר, אבל לא הצלחתי למצוא אף ידיעה על השינוי, אולי אתה יכול לרשום את הURL של ההודעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב , חשוב לציין הלוח אם חייב לתמוך ב מעבד מסוג intel 2.26 533mhz 0.13

ואגב לא , לא כל הלוחות החדשים תומכים בכל מה שאני מחפש...

הלוחות מבוססי SiS 648 יאפשרו זאת (למשל P4S8X, EP-4SDA5 ) אבל אני חושב שאין עדיין בארץ. אם תמצא משהו אז תיידע בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר באמת ללכת על לוח מבוסס SIS במקרה הזה, הבעייה היא שבמידה ויתוכנן OC בעתיד הלוחות האלה די דרעקיים..מגיעים לFSB של עד 145 וסופגים מבעיות מתחים, כמו כן..ברובם אין נעילה לPCI\AGP.

הייתי מציע ללכת על קומבו שכולל לוח מבוסס I845E, או האסוס P4B533-E או האביט IT7 (אם אתה יכול להסתדר ללא פורטי לג'נסי- סריאלתPS\2 וכדומה) כמו כן ישנו הג'יגה בייט 8IEXP שאני לא הכי מתלהב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...