פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסום הקריקטורה של מוחמד בעיתונים ברחבי אירופה

Ido.G

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל רוב הימן חושב שהערבים כולם רעים

אני לא חושב שרוב השמאל חושב שהערבים כולל אל-קידה והחמס הם אנשים טובים.

קרא את הקטע הבא

http://nativ.cc/100/bukay.htm

תתעורר אנחנו בעיצומה של מלחמת עולם בין המוסלמים לכל מי שלא מוסלמי

התרבות האיסלאמית היתה עד למאה ה-18 מורשת תרבות משגשגת ומפוארת

מאז האיסלאם בהתדרדרות

שלא תטעה לרגע אחד : תופעת בין לאדן היא לא "עשב שוטה" לאיש הזה ולדרך שלו יש מיליוני נאמנים מוסלמים פזורים בכל רחבי העולם

החוג הראשון זה החוג של אותם מתאבדים ומתכנני פעולות ההתאבדות

כדי להפיק פגוע בסדר גודל של פגועי התאומים צריך הרבה יותר מהמתאבדים עצמם

החוג השני של הטרור זה אנשים שלא החזיקו בחיים שלהם , הם מעולם לא עברו הכשרה צבאית כלשהי

זה אנשים רגילים בעלי עבודה מסודרת , משפחה אבל הם חוליה חשובה מאוד בהצלחת הטרור האיסלאמי הגלובלי

הם אחראים להסיע את המתאבדים, הם אחראים לכלכלתם את המתאבדים, הם מארחים, הם מעבירים כסף, מידע, הם מסייעים בכל הלוגיסטיקה, זיוף מסמכים

וזה מיליונים לא אלפים , שמה שמניע אותם זה שנאת המערב למרות שהם חיים במערב, שנאה טהורה.

רק האיסלאם יכול להצמיח חית אדם כמו אבו מוסעב א-זרקאווי שחוטף אנשים אזרחים תמימים שעובדים בארגוני סיוע לעיראק ועורף להם את הראש בעודם בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ מה אתה והדמגוגיה שלך קשורים עכשיו?

השאלה היא האם מותר להכליל דת שלמה על פי הקיצונים שבה?

זה כמו שאני יפרס תמונה של משה רבנו בדרך ללשכת הסעד (או איפה שהדתיים לא מקבלים את הקצבאות שלהם).

או של ישו מפקד על פלישה של כוחות אמריקאים למדינות ערביות.

הימין (אני מדבר על העולם ולא רק בארץ) צריך ללמוד להפסיק להכליל, אם הוא רוצה לכעוס שיכעס על מחבלים ודתיים קיצונים שגורמים להסטה, אי אפשר להאשים את כולם, אפילו שזה זה הפתרון הקל.

תדליק בבקשה חדשות ותסתכל איך העולם המוסלמי מגיב לקריקטורה הזאת.

אם אנחנו היינו מגיבים לכל קריקטורה שעושים על היהודים (ויש הרבה יותר)

היינו צריכים לשרוף כבר מפעלים שלמים של goodyear, alliance ו firelli ביחד (כל החברות הנ"ל מייצרות צמיגים).

איך הם מתרעמים על הקריקטורה המעותת לגמרי את המציאות...תעשה לי טובה ואל תהיה נאיבי.

לפי חופש הביטוי הקריקטורה הזאת לגיטימית לחלוטין וכמו שאומרים, "על ראש הגנב בוער הכובע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שהם לא מגיבים על הציור נכון?

זאת אוכלוסיה ממורמרת שמחפשת סיבה להפגין.

אגב

, תראו לאן זה הידרדר שם :screwy:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3210765,00.html

רק חסר שאירן ישלחו כמה טילים לדנמרק.

אני מריח מלחמת עולם 3 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך שהם לא מגיבים על הציור נכון?

זאת אוכלוסיה ממורמרת שמחפשת סיבה להפגין.

אגב

רק חסר שאירן ישלחו כמה טילים לדנמרק.

אני מריח מלחמת עולם 3 :P

איך הם מתרעמים על הקריקטורה המעותת לגמרי את המציאות...תעשה לי טובה ואל תהיה נאיבי.

לפי חופש הביטוי הקריקטורה הזאת לגיטימית לחלוטין וכמו שאומרים, "על ראש הגנב בוער הכובע".

נראה לי שרשמתי בכל הפסקה הנ"ל פעמיים נוספות את המילה "קריקטורה".

נראה לך שלא הבנתי שמדובר בציור?

בכל מקרה, בהחלט דבר מצער שהם מתנהגים כך בגלל קריקטורה מסכנה.

אבל כמו שאמרתי, הם נעלבים מזה יותר כי זה נכון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב

תודה על הקישור! מחמוד א-זהאר הזה צריך להיות סטנדאפיסט.

"איך אתם מעיזים לבוא לכאן ולהאשים אותנו באלימות. היה עלינו להרוג את כל מי שמכפישים את הנביא מוחמד ובמקום זאת אנחנו מפגינים באורח שקט. היה עלינו לרצוח אותם, לדרוש את העונש המתאים עבור מי שאינם מכבדים את הדת ואת סמליה הקדושים ביותר, במקום זאת הגבלנו את עצמנו למחאה ואתם ממשיכים להאשים אותנו. זוהי הגישה שלכם, להמשיך ולהתגרות גם כאשר אנו מתאמצים שלא להגיב", כך אמר מחמוד א-זהאר, מבכירי החמאס לעיתון האיטלקי איל ג'ורנלה.

כשנשאל האם התגובה לפרסום הקריקטורה שלא באה לפגוע במוסלמים במזיד לא מוגזמת, אמר א-זהאר: "החמאס לא מאיים על אף אחד, אך נראה שדנמרק, צרפת, נורבגיה ומדינות אירופה מסכימות לחלוטין עם מי שצייר את הקריקטורה. הן לא עשו כלום כדי לעצור את האחראים, לא עשו כלום כדי להתפייס עם האיסלאם. להיפך, הם השתמשו בנושא כדי להרים את הטונים ולהקשיח את ההתגרות והעימות".

לדברי א-זהאר פרסום הקריקטורות שמציגות את מוחמד באור שלילי עשויה לגרום להתלקחות באירופה. "אצלכם מישהו איים לשרוף את הקוראן ואתם מאשימים אותנו בהגזמה? תתביישו לכם. על אירופה להיות זהירה מאוד. אם מי שמבטיח לשרוף את הקוראן יהיה בעמדה שתאפשר לו להשלים את מעשה חילול שמו של מוחמד, תעשו טעות היסטורית, טעות שאין ממנה דרך חזרה. טעות שכל המערב יתחרט עליה קשות", הוסיף א-זהאר.

כל מי שנדרש לשלם פרוטקשן מכיר את הטקסט הזה: בו'נא, יופי של חנות יש'ך. לא חראם אם יקרה לה משהו? ואללה, מה אם יבואו אנשים רעים בלילה וישרפו לך ת'חנות? תביא אלף שקל ואנחנו נשמור עליה בשבילך.

כבונוס,

ביום חמישי השתלטו עשרות חמושים מהג'יהאד האיסלאמי והפתח על בניין של האיחוד האירופי בעזה ודרשו מממשלת דנמרק התנצלות על פירסום קריקטורות שפגעו לטענתם ברגשות המוסלמים.

זה אפילו יותר מצחיק. עשרות מוסלמים חמושים מאירגון שנוהג לפוצץ אוטובוסים מלאים באזרחים דרשו התנצלות על פירסום קריקטורות שמציגות טרוריסטים מוסלמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר שהם עושים קריקטורות שלנו באתרים המסכנים שלהם, זה בסדר. :pissed:

קשה להיות נאור כלפיהם, באמת קשה...ניסיתי, באמת שניסיתי.

אבל כמה אפשר לסבול את הדו-פרצופיות, את האלימות ואת הבורות שלהם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רועי כן....

לא במקרה הזה

מה שיקרה זה פשוט: הסקנדינביות יגדילו את הייבוא מארצות ערב ואת הסיוע להן, צרפת תבטל את חוק הרעלה

ואנחנו לא הרווחנו מזה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפילו יותר מצחיק. עשרות מוסלמים חמושים מאירגון שנוהג לפוצץ אוטובוסים מלאים באזרחים דרשו התנצלות על פירסום קריקטורות שמציגות טרוריסטים מוסלמים!

cheerlieroflmaopimp2ax.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה האופציה השנייה שלהם?

לסגור שגרויות בכל מדינה שיש בה מוסלמים? לנתק איתם קשרים דיפלומטיים? להפסיק ייבוא וייצוא? לגרש מוסלמים מהשטח שלהם?

אני חושב שהכוח הכלכלי של המון מדינות שבהן המוסלמים שולטים, או סתם רוב גדול, הוא יותר חזק מהכוח הכלכלי של (האלטרנטיבה היא להתקרב לישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד מאמין ומקווה שה- "ז'אן מרי לה-פן" - ים יתחזקו באירופה

ולמרות שחלקם הם מכחישי שואה, לעת הזאת הם טובים לאינטרס הישראלי

הם היחידים שיעצרו את מדיניות ההגירה המופקרת של מיליוני מוסלמים נחשלים ששוטפים את אירופה

והם היחידים שלא ירתעו מאיומים על הלעאת מחירי הנפט

והם היחידים שיכולים לגרש את הברברים האלה חזרה למדינות מהם הגיעו

הציבור באירופה מתחיל להתעורר

הוא רואה את הפשע הולך וגואה וזה תמיד פשע של המוסלמים

הוא רואה שכונות שלמות מוסלמיות מוקמות בפרברי ערים שאף נוצרי לא מעז להכנס אליהן

המסגדים שמוקמים לנגד עינהם ומאיימים על התרבות הנוצרית שלהם

בהולנד יש תופעה של הולנדים נוצרים יורדים מהארץ ובורחים לסקנדינביה ששם אוכלוסיית המוסלמים דלילה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אוסף נחמד של קריקטורות והאהובה עליי מכל -

תרגום משמאל לימין: "זאת בושה!", "זה בלתי מתקבל על הדעת!", "יש לפעול, עכשיו!", "הנביא בקריקטורה!!".

dinsdag500.gif

כותרות העיתון: "התקפות מחבלים מתאבדים על בתי עסק, מועדונים ובתי מלון בישראל, מצריים, באלי וכו'..."

"מוסלמים קיצונים תוקפים את מרכז הסחר העולמי", "מאות אלפי הרוגים במהומות בסודן ואלג'יריה",

"מתקפות על רכבות ורכבות תחתיות בלונדון ומדריד", "מכוניות תופת בעירק...".

בתור קהילה שעסוקה בהכפשת המערב בקדחתנות כה גדולה, הם קצת יותר מדיי BUTT-HURT מכל הסיפור הזה של הקריקטורות. כאילו שהם לא מציירים יהודים ואמריקאים בקריקטורות בעיתונות שלהם כשאלו אוכלים תינוקות ערבים ושאר זיבולים. אם הם כל כך שונאים את המערב אז שיחזרו לדיונות המחורבנות שמהן הם באו מלחתחילה, אלא שחבל שלאירופאים אין את הביצים לשלח אותם לשם.

בנוסף הדפוקים האלו הציתו דגלים של דגל נורווגיה לאחר שאיזה אימאם טען שבנוסף לקריקטורה המדוברת, פורסמה בעיתון נורווגי קריקטורה נוספת המציגה את הנביא מוחמד משכב בהמה עם כלב (או ליתר דיוק, הכלב בו משכב בהמה...), וכמובן שהוא שיקר כדי לעשות פרובוקציות ולהרתיח את קלחת הצואה עוד יותר וחסידיו - מה הם יודעים? זה לא שהם קוראים עיתונות נורווגית אז מעין להם לדעת אם נכון הדבר? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...