מזרח תיכון בלי נשק גרעיני - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזרח תיכון בלי נשק גרעיני

IG

Recommended Posts

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישראל אף פעם לא הודתה רשמית שיש לה נשק גרעיני, זה לא משנה שכולם יודעים על זה, או מדברים על זה.

רשמית, אי אפשר להתפרק ממשהו שלא קיים.

וגם בגלל שמספר הפצצות לא ידוע, אפילו אם תחליט להודות שיש לה ותסכים להתפרק, תמיד, נוכל להשאיר בידינו כמות מספקת של טילים גרעיניים כ"מכה אחרונה".

ככה, שאין יותר מידי ממה לדאוג... (חוץ מאם איראן תמשיך אם השטויות שלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל אף פעם לא הודתה רשמית שיש לה נשק גרעיני, זה לא משנה שכולם יודעים על זה, או מדברים על זה.

רשמית, אי אפשר להתפרק ממשהו שלא קיים.

וגם בגלל שמספר הפצצות לא ידוע, אפילו אם תחליט להודות שיש לה ותסכים להתפרק, תמיד, נוכל להשאיר בידינו כמות מספקת של טילים גרעיניים כ"מכה אחרונה".

ככה, שאין יותר מידי ממה לדאוג... (חוץ מאם איראן תמשיך אם השטויות שלה)

א: אז לא הודתה בזה שיש לה גרעיני הכור הגרעיני בדימונה עושה מה ? זה ברור מאילו שאם תהיה החלטה עולמית שישראל צריכה להתפרק מנשקה זה מה שיקרה הריי אנחנו לא נשלח טילים גרעינים על ארה"ב במקרה שהיא תתן לנו אולטימטום להתפרק מנישקנו נכון?

ב."נוכל להשאיר בידינו כמות מספקת" אתה לא חשוב שיחשבו על זה יחשבו מה לעשות במקרה שננסה להעביר טילים גרעינים ממקום למקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בכור בדימונה ערכים מחקרים על טכנולוגיות אטום. יש המון דברים שאפשר לחקור שם ואי אפשר במקום אחר.

ב. למה שמישהו יצתרך להעביר אותם? מה רע מהם איפה שהם עכשו? וראה הודעה קודמת שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל לא תותר על זכותה להחזיק בנשק גרעיני.

לישראל אין גרעיני. :nixweiss:

ברגע שלאיראן לא יהיה גרעיני ולנו לא יהיה גרעיני, למה אתה צריך גורם הרתעה?

ואם תגיד עכשיו "אבל יש להם גם לא קונבנציונאלי אחר"...אני אגיד לך: "גם לנו".

מדינה קטנה המוקפת באוייבים המעוניינים בהשמדתה זקוקה לנשק גרעיני כגורם מרתיע מול עליונות קונבנציונאלית ברורה. באשר לנשק כימי וביולוגי, נשק כזה לא מהווה הרתעה כאשר לך יש מדינה קטנה, ולאוייבים שלך יש מדינות רחבות ידיים. מלבד זאת, לוב פיתחה נשק גרעיני במשך שנים מתחת לאף של כולם, ולשירותי המודיעין השונים נודע כי לוב היתה קרובה לפצצת אטום רק משזו חשפה את פרוייקט הגרעין שלה (המשותף גם למצרים) על דעת עצמה. אם קדאפי לא היה חושף את פרוייקט הגרעין שלו, ומפרק את לוב מנשק גרעיני, אז היינו מתעוררים יום אחד עם לוב גרעינית מבלי שאף אחד ידע על כך דבר.

לדעתי, אם גם וגם איראן תתפרק מנשק גרעיני ותהיה מלחמה בין ואיראן:

א. ארה"ב תתערב לטובתינו ואולי אפילו מס' נוסף של מדינות.

ב. גם לישראל יהיה את הכוח להגיב למתקפת טילים איראניים על ידי שלל הנשק שיש לצה"ל להציע.

ג. אם המלחמה הזאת תתקיים עם נשק גרעיני, לא יהיה מזרח תיכון בכלל...לא פלשתינאים, לא ישראלים, לא פרסים וכיו"ב.

א. אל לך לסמוך על אף אחד מלבד עצמך. :hat:

ב. שמענו... צה"ל הוא הצבא הכי חזק בעולם. :screwy:

ג. מות נפשי עם פלישתים (אם ישתמשו כנגדנו בנשק גרעיני, אז לפחות שניקח איתנו את הבני זונות). :silly:

שיתן לנו פצצת ניוטרון אחת ואנחנו ננתפרק מהכול

מי אמר שאין לנו? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישראל אין גרעיני. :nixweiss:

מדינה קטנה המוקפת באוייבים המעוניינים בהשמדתה זקוקה לנשק גרעיני כגורם מרתיע מול עליונות קונבנציונאלית ברורה. באשר לנשק כימי וביולוגי, כזה לא מהווה הרתעה כאשר לך יש מדינה קטנה, ולאוייבים שלך יש מדינות רחבות ידיים. מלבד זאת, לוב פיתחה גרעיני במשך שנים מתחת לאף של כולם, ולשירותי המודיעין השונים נודע כי לוב היתה קרובה לפצצת אטום רק משזו חשפה את פרוייקט הגרעין שלה (המשותף גם למצרים) על דעת עצמה. אם קדאפי לא היה חושף את פרוייקט הגרעין שלו, ומפרק את לוב מנשק גרעיני, אז היינו מתעוררים יום אחד עם לוב גרעינית מבלי שאף אחד ידע על כך דבר.

א. אל לך לסמוך על אף אחד מלבד עצמך. :hat:

ב. שמענו... צה"ל הוא הצבא הכי חזק בעולם. :screwy:

ג. מות נפשי עם פלישתים (אם ישתמשו כנגדנו בנשק גרעיני, אז לפחות שניקח איתנו את הבני זונות). :silly:

מי אמר שאין לנו? ::)

BORG, נראה לי שחסר לך BOREG (משחק מילים קטנטן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק אותה שמשון הגיבור אה :P

רק זהר מדלילה...

יכולת מכה שנייה... :cool2:

BORG, נראה לי שחסר לך BOREG (משחק מילים קטנטן).

כמה ברגים חסרים לך? :-\

הנאיביות שלך פשוט הורגת אותי. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם ההודעה הזאת של ארה"ב

רשמית לפחות לישראל אין נשק גרעיני ואם המדינות הערביות ירצו שישראל תתפרק מנשק גרעיני הם יצטרחו קודם להביא הוכחות שיש לנו נשק כזה

הרי כולנו יודעים שבתכלס כל ההודעה הזאת זה בולשיט אחד גדול אלא אם ארה"ב או תתקוף באיראן אין איך לעצור אותם מלהשיג גרעיני , מה יעשו כבר חרם עליהם? זה יעבוד בדיוק כמו שעבד החרם על אירעק שאחרי זה ראינו שצרפת גרמניה וכמעט כל מדינות אירופה עשו עסקים עם סאדאם תמורת הנפט שלו. וכל עוד לאיראן יש נפט אתם יכולים לשכוח מחרם אמיתי עליהם.

ולאלו שמבינים פה בפורום שאלה

האם יש סיכוי לייצור של פצצה אנטי גרעינית או משהו שימנע את הנזק של הקרינה אחרי פצצה גרעינית? או שאין סיכוי שדבר כזה יקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולת מכה שנייה... :cool2:

כמה ברגים חסרים לך? :-\

הנאיביות שלך פשוט הורגת אותי. :kopfpatsch:

טוב, אני מעדיף מזרח תיכון ללא נישק בלתי-קונבנציונאלי.

ואתה מתעקש שיהיה לנו כזה, גם אם זה יעלה בחיסול

טוטאלי של מדינת ביחד עם כמה מדינות ערב.

אז למי חסר בורג, לי או לך?!

למה מדינת צריכה הרתעה מנשק שלאף אחד באיזור

הזה לא יהיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העליונות הצבאית של באזור גם בבתחום הנשק הלא קונבציונלי הינה הגורם המרכזי להתמתנות יחסית של מדינות ערב ועצם זניחתם את רעיון המלחמה הקוללת להשמדת . הגרעין הינו גורם "משכין שלום" בעולם שיוצר מאזן אימה שמונע ממעצמות לצאת למלחמות עולם מתעם שאיפות אימפריליסטיות

-העולם עדיף עם הגרעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...