איפה למקם מאווררים ואיזה פנל לבקרת מאווררים כדאי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה למקם מאווררים ואיזה פנל לבקרת מאווררים כדאי

razoli

Recommended Posts

אממ אחד מאחורה מכניס אחד מקדימה מכניס 2 מהדלת מכניסים 1 מלמעלה מוציא

פאנל שליטה למאווררים = פאן באס אתה יכול להכין אבל אם אתה רוצה לקנות אחד יש את זה מנעה שהוא גם קורא כרטיסי זיכרון שזה ממש טוב...

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3010

הוא טיפה מעבר לתקציב שלך אבל יש אחד בלי הקורא כרטיסים והוא יותר זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

יש לי חור בגג בריצפה 2על דופן ואחד קדימה ואחד אחורה.

ל4 מאוררים יש נאון/לדים (לא יודע) אחד בלי ויש ל3 נופסים פשוטים שאותם כנראה ני לא ארכיב.

אין לי בעיה עם הוספת חורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אחד מאחורה מכניס אחד מקדימה מכניס 2 מהדלת מכניסים 1 מלמעלה מוציא

פאנל שליטה למאווררים = פאן באס אתה יכול להכין אבל אם אתה רוצה לקנות אחד יש את זה מנעה שהוא גם קורא כרטיסי זיכרון שזה ממש טוב...

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3010

הוא טיפה מעבר לתקציב שלך אבל יש אחד בלי הקורא כרטיסים והוא יותר זול...

סידור הכי גרוע בארץ. אתה יוצר במארז כמות חום שפשוט לא יוצאת, נכנס 4X CFM [כאילו 4 מאווררים] ויוצא רק 1X CFM [ממאוורר אחד].

סידור מעפן איכס.. הסידור הכי טוב [מתבסס על 6 מאווררים]

מכניסים: 2 מאווררים מקדימה

מוציאים: 2 מאווררים מאחורה, 1 מאוורר בחלון, ו-1 מאוורר בגג. [אפשר גם לעשות אחד מאחורה ושניים בחלון].

מומלץ שה CFM שיוצא יהיה הרבה יותר גדול מאשר ה CFM שנכנס, כי גם כל הרכיבים פולטים הרבה מאוד חום.

וזה לא נכון כמו שהרוב ממליצים פה לשים את המאוורר בחלון בכיוון שמכניס אוויר, אני בדקתי את העניין גם באינטרנט בפורומים וגם בעצמי עם המארז שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סידור הכי גרוע בארץ. אתה יוצר במארז כמות חום שפשוט לא יוצאת, נכנס 4X CFM [כאילו 4 מאווררים] ויוצא רק 1X CFM [ממאוורר אחד].

מוציאים: 2 מאווררים מאחורה, 1 מאוורר בחלון, ו-1 מאוורר בגג. [אפשר גם לעשות אחד מאחורה ושניים בחלון].

מומלץ שה CFM שיוצא יהיה הרבה יותר גדול מאשר ה CFM שנכנס, כי גם כל הרכיבים פולטים הרבה מאוד חום.

וזה לא נכון כמו שהרוב ממליצים פה לשים את המאוורר בחלון בכיוון שמכניס אוויר, אני בדקתי את העניין גם באינטרנט בפורומים וגם בעצמי עם המארז שלי.

אחי תלוי איפה החור של המאורר ממוקם, אם הוא ממול הGPU או הCPU אז שיכניס אבל אם הוא מעל הCPU אני מדבר 3 ס"מ ומעלה מעליו אז כדאי שיוציא...

כמובן שמקרים כאלה קורים במארזי פול טאוור ובמארזי שרתים...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצר ככה מצב תת-לחץ מטורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה סידור הכי טוב

2 מכניסים מקדימה

2 מוציאים מאחורה

אחד מהצד מכניס ואחד מהגג מוציא

כל זה בתנאי שכל ה 6 מאוררים יהיה בעלי אותו cfm

אבל בואו נדבר על המקרה שיש לנו פה

אחי שים אחד מקדימה מכניס

אחד מאחורה מוציא

אחד מהצד מכניס ואחד מוציא מהגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בואו נדבר על המקרה שיש לנו פה

אחי שים אחד מקדימה מכניס

אחד מאחורה מוציא

אחד מהצד מכניס ואחד מוציא מהגג

^^^^^^^^^^^^^^^

אחלה סידור...אלוי אפילו שיארגן עוד אחד שמכניס מהצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תלוי איפה החור של המאורר ממוקם, אם הוא ממול הGPU או הCPU אז שיכניס אבל אם הוא מעל הCPU אני מדבר 3 ס"מ ומעלה מעליו אז כדאי שיוציא...

כמובן שמקרים כאלה קורים במארזי פול טאוור ובמארזי שרתים...

:xyxthumbs:

יש לי בחלון אחד מול ה GPU ואחד מול ה CPU

איזה כיוונים למקם אותם

12.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר של הכרטיס מסך מוציא אוויר..

יש לך כמה מאווררים שאתה יכול לוותר עליהם..(ביחד עם הרעש..)..

קידמי>>מכניס אוויר

אחורי>>מוציא אוויר

צד (לא איפה שהמעבד היותר למטה זה "שזורק" אוויר על הכרטיס מסך)>>מכניס אוויר

גג >> מוציא אוויר

על המאוורר התחתון..(בתחתית המארז)..אתה יכול לוותר לדעתי..(גם מנסיון הוא יכניס לך הרבה אבק..)..

והמאוורר שממוקם מול המאוורר של המעבד אתה יכול לוותר..(ואם קשה לך לוותר אז שיוציא אוויר..)..

וסתם שאלה למה לא קנית כבר 120מ"מ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...