פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם?

Vega

מי אשם בביזיון עמונה?  

91 הצבעות

1. 1. מי אשם בביזיון עמונה?

• המדינה שלא מנעה ממתנחלים להגיע 24 שעות לפני והמשטרה שנקטה באלימות
    • המתנחלים שעברו על החוק, סרבו להתפנות והתעמתו עם שוטרים
    • כולם ביחד, לרבות הח"כים מהימין

Recommended Posts

אבל אמרו לנו שאחריי ההתנתקות התגובה תהיה מוחצת כי בעצם אין לפלסטינים שום סיבה לירות עליינו קסאמים

כבר אין כיבוש

הפלסטינים עדיין משגרים קסאמים מהרצועה כי מבחינתם אין הבדל בין עזה לגדה והכיבוש עדיין תקף.

אבל אני מסכים שהבטחות צריך לקיים, ועל כל קסאם צריכה לבוא תגובה חריפה בדמות חיסול של אישיות טרור בכירה.

למה? כי ההתנתקות היא דבר אחד, ושמירה על ההרתעה היא דבר אחר.

והלחימה בטרור צריכה להמשך בלי קשר למהלכים המדיניים שמתבצעים ברקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי,לך תלמד את העובדות,כששלטנו בבית חנון קאסמים לא נפלו בשדרות...

ואף פעם לפני ההתנתקות קאסמים לא עפו לאשקלון...

לא יודע מה איתך אבל אני זוכר בבירור (לומד איתי בחור משדרות, אני יודע את העובדות טוב)

קסאמים נפלו בשדרות לפני ההתנתקות

ואם מישהו האמין שאחרי ההתנתקות הקסאמים יפסיקו לעוף באורח פלא הוא פשוט פתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילינו שהם שקרנים אחריי ההתנתקות(חלקינו ידעו לפני אבל זה לא העניין)

העניין הוא שמופז/שרון/חלוץ ידעו שאין שום דבר מאחוריי האמירות שלהם ובכל זאת הם הלכו ושיקרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מישהו אמר שתבוא תגובה מוחצת(מופז/שרון/חלוץ), הוא פשוט שקרן!

ההבדל הוא שבאחד לא היה צל של ספק

בקשר לשני, היה ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיה מישהו שתמיכתו בהתנתקות קשורה באופן הדוק לנפילת הקסאמים, ככה שזה לא רלוונטי.

אנשים תמכו בזה בגלל שאף אחד לא רוצה לבזבז כל כך הרבה משאבים וכוח על קבוצה של רבבות בודדות של תושבים (אם לא עשרות).

(יאיר לפיד פירט כמה סיבות בנוסף, לדעתו, בטור שלו.)

יש אנשים שלא מבינים שיש קבוצה גדולה של אזרחי מדינת שרואים עצמם כציונים ואזרחי מדינת (ובכך ממלאים את כל חובותיהם: מיסים, וכו')- אך לא כמשרתיהם וספקי הכסף של קבוצת תמהוניים פורעי חוק. יש סיבה שניתן לישובים אלו השם "התנחלות" ולא ישוב.

לצערי הרבה מטומטמים חושבים שקדימה תהה בית פוליטי עבורם. יש למפלגה הזאת מצע בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך אבל אני זוכר בבירור (לומד איתי בחור משדרות, אני יודע את העובדות טוב)

קסאמים נפלו בשדרות לפני ההתנתקות

ברור שנפלו.אבל לא כששלטנו על בית חנון,ג'אבליה ובית להיה...וגם אז זה היה רק לשטחים מתים כשהיכולות המבצעיות של המחבלים נפגעו בצורה דרסטית...

ולמשהו אחר:

(יאיר לפיד פירט כמה סיבות בנוסף, לדעתו, בטור שלו.)

על זה בדיוק אני מדבר:יאיר לפיד פירט,ב' מיכאלי ציין,סימה קדמון ציטטה...

אין לכם דעה משלכם?מה אתם מושפעים מהעיתונות?אין לכם חיים?צאו מהבועה שלכם.תפסיקו לגבש עמדה על פי התקשורת,זה שטויות...

לכו תראו אותם,תסעו לשבוע לבית אל או לאפרת...ואז תגבשו עמדה...אתה כל כך מכונסים בעצמכם...

איזה "עיוור" אחד פה אומר לי על ששוטר מפוצץ מתנחל בן 15 וצועקים ברקע לא עשינו לכם כלום למה אתה מרביץ לנו,"מתנחלים מפוצצים שוטרים מכות ולהפך"

תצאו מהסרט שלכם...תתעוררו...אחרת יהיה מאוחר מידי...איך אתם מעיזים לרחם על הערבים כשאין לכם רחמים על העם שלכם?

אני לא מבין איך אפשר להיות כל כך אטומים.זה תמיד המתנחלים אשמים,הדתיים אשמים,החרדים אשם...אני לא רוצה להזכיר לכם מתי נשמעו אמירות כאלה ומה קרה אחר כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שנפלו.אבל לא כששלטנו על בית חנון,ג'אבליה ובית להיה...וגם אז זה היה רק לשטחים מתים כשהיכולות המבצעיות של המחבלים נפגעו בצורה דרסטית...

עוד קצת בולשיט לסיום?

נפלו קסאמים בתוך שדרות

לא שטחים מתים ולא בתוך הרצועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה קשור?אף אחד לא אמר שלא נפלו קאסמים לפני ההתנתקות(אלא רק בתקופה ששלטנו על בית חנון ונכנסנו לגבאליה....)...ולא נראה לי שהיית בבית חנון...עזוב אתה סתם מזבל בשכל,כי כשאני הייתי בבית חנון נעצר ירי הקאסמים כמעט לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...