פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם?

Vega

מי אשם בביזיון עמונה?  

91 הצבעות

1. 1. מי אשם בביזיון עמונה?

• המדינה שלא מנעה ממתנחלים להגיע 24 שעות לפני והמשטרה שנקטה באלימות
    • המתנחלים שעברו על החוק, סרבו להתפנות והתעמתו עם שוטרים
    • כולם ביחד, לרבות הח"כים מהימין

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלוי איפה כל אחד שמר

יש מקומות שיש שם אנשים תרבותים ונחמדים

ויש מקומות שיש שם פושעים חיות אדם כפויי טובה

ככה גם עם ערבים

יש מקומות ויש מקומות

לא להכליל.

לא שאני בעד המתנחלים ( כמו שראיתם מההודעות הקודמות שלי)

אבל אני ריאלי, ואי אפשר להכליל ולהגיד שכולם חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ? משפחה אחת דאגה לך שתי משפחות? כן.. בגלל זה הם באים ומתנחלים ומתנהגים כמו חיות עשה לי טובה.

כל צעיר בא וקודח פה...

תקשיבו זה לא רק אני שמדבר ככה...זה כל הצוות שלי,וכל החברים שלי...

ומה זאת השטות הזאת של אבא שלי שהיה הפלסר שריון...צא מהסרט הזה..ותפסיקו כבר לצטט כל הזמן מהעיתון("התנפלו עליו 20 אנשים"..זה כזה בולשיט)

צאו מהסרט העשבים השוטים זה המתפרעים ולא המתנחלים,תפסיקו כל הזמן לצאת מנקודת הנחה שמה שהתקשורת אומרת זה נכון...לכו לבית אל,עלי,קרני שומרון ותראו איך מתנהגים לחיילים...אל תבלבלו תשכל בהיה רשום בעיתון...אני לא מבין איך אתם תגבשו את הדיעה שלכם ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל האירועים שתיארתי ראיתי כמקור ראשון או שמעתי ממקור ראשון.

שום הנפצות מהעיתונים.

חבל שאתה מתקשה לעכל את העובדות לגבי האידאליסטים שלך.

מקור ראשון?

שמעתי ממקור ראשון?מה זאת השטות הזאת?

אני הייתי שם ולא ראיתי שום דבר שקרוב לשטויות שאתם אומרים...על מה אתה מדבר?

תיכף תגיד לי קראתי ממקור מהימן בעיתון...מה זה הבולשיט הזה?(וכל זה לא קשור לעובדה שבכלל לא ציטטתי אותך ואין לי מושג מה אמרת בדיון הזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Inspire

לעתי אני יודע יותר טוב ממך מה אבא שלי עבר ומה לא

ויותר חשוב - הוא יודע מה הוא עבר ומה לא

וזה לא משהו ששמעתי רק ממנו אלא מרוב החיילים שאני מכיר ושמרו בהתנחלויות (אני מדבר על רוב מכריע by far)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אתה (כלומר, ילד בן 18 שכנראה אפילו עדיין לא התגייס) יודע יותר טוב ממישהו ששירת שם, מה עבר עליו בשירות. וואלה. ::)

רוצה אולי לספר לו גם מה הוא חושב? אולי תגיד לו מה הוא אוהב לאכול?

אם זה עושה לך טוב על הלב אז כן התגייסתי.

בכל מקרה , זה לא ממש יגיע לאיזשהו מקום , יש את השמלאנים יש את הימנים באותו דיון לא הולך ביחד.... פרשתי.

עומרי יש לי עוד שאלה אלייך , אתה באמת חושב שבכל דיון כזה מישהו יגיע להסכמה ? זה רק עושה עצבים הדיון הזה , גם אני וגם אתה יודעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא יגיעו להסכמה אבל רוב הדעות פה מורכבות משטויות שאנשים ראו או שמעו אז לפחות שישמעו עוד דיעה ממישהו שכן מבין...בתור בן לאבא שמאלני שגם שירת בשטחים,אני יודע שהתקשורת משנה את הדעה לבן אדם מקצה לקצה(ובלי להעליה את אבא שלך,הוא לא מבין כלום אלא רק מושפע מהתקשורת...)

אז תעשו לי טובה כל "המבינים" למינהם...עד שלא תהיו שם אתם בעצמכם,אל תבלבלו תמוח...ולזה שאמר שהיה בצבא(אני בטוח שהיית ג'ובניק ורק לפי איך שאתה מדבר)...

תגידו לי אם זה נראה לכם הגיוני או אנושי:

http://s22.yousendit.com/d.aspx?id=3610631CR125G1LFQYLK1A9BWH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין או לא Inspire, יש גם ג'ובניקים בשטחים.

וחלקם אפילו עומדים במחסומים ומסיירים בהתנחלויות רחמנא לצלן.

קוראים לזה מנהל אזרחי.

וכן, כל מה שאני מספר לך הוא אמת לאמיתה בהסתמך על נסיון אישי שלי או של חברים ליחידה.

ומכיוון שבחרת לא להפריך את האירועים שתיארתי (למרות שהיית שם בעצמך, לטענתך) אין לי מושג ירוק מה אתה רוצה לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפרכתי?

תקרא שוב...ורחמנא לצלן אני לא מזלזל בגובניקים אבל אני יודע שהראייה שלך צרה במיוחד,ואני בטוח שבחיים לא היית ביישוב לזמן ארוך ונתקל בשטויות שאנשים מתארים שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה בעצם מביא לי של שוטרים ומתנחלים מפוצצים אחד את השני במכות, כגיבוי לטענה שהמתנחלים הם "ציבור מדהים"?

ומה זה משנה כמה זמן העברתי בהתנחלות אם בזמן הזה ראיתי קצין שובר את היד? אולי פספסתי את הקטע שיגאל שילון יוצא מהשיחים, צועק "אהההה" וכולם צוחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...