כרטיס מסך ל agp בתקציב של 1500 שקל לא יותר *אמור להחליף את ה9800pro* - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך ל agp בתקציב של 1500 שקל לא יותר *אמור להחליף את ה9800pro*

ExploiT

Recommended Posts

אוקי אז אני משחק cs:s cs1.6 et aa cod2 nfs:mw hl2 fear quake4 bf2 ואת כול החדשים D:

עכשיו אני צריך כרטיס בתצקיב של 1500 ל AGP עכשיו הקטע הוא שאני משחק את הרוב על 1024 786 ובלי פילטרים אז לא נראה לי שיש פה צורך בחיית ביצועים

מה אתם חושבים על 7800gs או 6800gs ? על מה אתם ממליצים ? מה בנוגע ל gto ? או איזה x800 האם בכלל שווה לי לשדרג את ה9800 פרו ?

בכול מקרה מה דעתם על ה6600gt קנייה כדאית ?

על מה אתם ממליצים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שתקנה את הכרטיס הציפיות שלך יעלו ותנסה להפעיל את המשחק על המקסימום שהכרטיס יכול.

בכל מקרה לדעתי לא כדאי לך להחליף,יש לך אחלה כרטיס תנסה לשרוד איתו כמה שאתה יכול עד שתקנה מחשב חדש

אם אתה לא בונה על מחשב חדש אז לדעתי תקנה את ה 7800GS שהוא הכרטיס החזק ביותר ל AGP וכנראה שלא יצא כרטיס יותר חזק ממנו אבל הוא עדיין לא הגיע לארץ ואני מניח שהוא יעלה קצת יותר מ 1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יכול לחכות כך את ה-6800GS כרטיס מעולה.

אם אתה יכול לחכות אז חכה שה-7800GS יצא ואח"כ עוד חודש\חודשיים ככה ליריד מחירים שלו וקנה אותו, אמורים להיות הבדלים דיי משמעותים בניהם.

אבל ד"א אם אתה שואל אותי עדיף לך לקנות חדש ב-500 ש"ח ולקחת את ה-6800GS של ה-PCI-E שעולה בסיבות ה-1050 ש"ח, הוא יותר טוב ו8גם תרוויח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שתקנה את הכרטיס הציפיות שלך יעלו ותנסה להפעיל את המשחק על המקסימום שהכרטיס יכול.

בכל מקרה לדעתי לא כדאי לך להחליף,יש לך אחלה כרטיס תנסה לשרוד איתו כמה שאתה יכול עד שתקנה מחשב חדש

אם אתה לא בונה על מחשב חדש אז לדעתי תקנה את ה 7800GS שהוא הכרטיס החזק ביותר ל AGP וכנראה שלא יצא כרטיס יותר חזק ממנו אבל הוא עדיין לא הגיע לארץ ואני מניח שהוא יעלה קצת יותר מ 1500.

לא הגיוני מה שאתה אומר כיוון שה-6800GS הכי זול בארץ עולה 1550 ש"ח. דבר שני כבר ראיתי כמה אתרים שמוכרים אותו במכירה מוקדמת ב-2000 ש"ח כמעט. :bash:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה :

סה"כ מחיר ליח` כמות מוצר קטגוריה מק"ט

472.26 472.26 1 לוח אם GIGABYTE דגם GA-K8NE bulk לוחות אם עבור AMD 4163173

1,158.62 1,158.62 1 GIGABYTE Geforce FX6800GS GV-NX68G256DB 256mb DDRIII PCIE + SLI Bulk כרטיסי מסך PCX RX70P256V

2 פריטים בעגלה

1,630.88 ש"ח סכום כולל מע"מ

המחירים באתר הם למזומן או כרטיס אשראי

לקוח מהחנות : www.com4u.co.il

לדעתי זה יוצא לך עוד מחיר יותר טוב מהמחיר הזה אם אתה משלם מזומן זה הנחה 3 אחוז ככה שכבר יוצא לך 1580(נצא מהנחה שאפשר להוריד אותו עוד קצת) ואתה מרוויח כאן חבל"ז! גם NF4 4X וגם PCI-E והכל הכל...

עכשיו לדעתי למכור את ה9800PRO והלוח לא תהיה לך יותר מידי בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X850XT PE הכרטיס החזק ביותר לAGP....

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2686&p=1

מה שכן ה7800GS יהיה כניראה יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו שיגתעם אותי,

איך הלוח של גיגה בייט ?

הוא תומך ב ? ומאיפה עוד ניקתן לקנות אותו אני לא סומך על comp4u בחיים לא קניתי שם אני מעדתיף מ ksp או למיר חנייות קורובת לבית

ומה ההבדלים בין 6800gs ולבין 7800gs ? ובכלל שניהם בהשוואה ל 6600gt שפלוס מינוס מתשווה לכרטיס שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מנסה לומר.

אני מסכים שה GS קנייה מצויינת למחירו, אך כך גם ה 7800 ברגע שמחירו יתייצב.

רוצה לקנות עכשיו, שיקנה 6800GS. יכול לחכות עד שמחירו של ה 7800 יתייצב, יקנה כרטיס קצת יותר חזק (בקצת יותר כסף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי עכשיו מה שאני רוצה לעשות זה לקנות לוח לסוקט 754 שיש לו agp + pci וביצועוים טובים משום מה שאני לא אוהב ת uli לא מכיר תחברה בכלל ואני סומך על בוגע לערכות שבבים

מה יש אולי סוקט 754 עם pci ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...