Resident Evil 4 יגיע לPC - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Resident Evil 4 יגיע לPC

stone cold

Recommended Posts

אחד המשחקים היותר טובים ששיחקתי השנה, נראה מעולה על הפוסי2 המזדקנת, מותח, עשוי היטב, סאונד מעולה, סרטוני מעבר מדהימים, קרבות בוסים מאתגרים, עיצוב שלבים מצוין, ללא ספק Genre Defining game מהחברה שהביאה עלינו לטובה המון משחקים רבים ומעולים.

מה אני אגיד, אחרי RE הקודם שלא הרשים אז הגיע המשחק הזה ותיקן בדיוק מה שהיה צריך, בכל מקרה אם יעשו את הפורט הזה כמו שצריך אז יש לו הרבה מה להציע לשחקני ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא התכוון לגרסת הPS2 , ואם כך אז דווקא תדע לך שבגלל אופי המשחק שהוא איטי ומחושב אז לא מרגישים בכלל קרטועים, ובכלל המשחק עובד מאוד חלק ואין שום הרגשה של פגיעה בחווית המשחק בשל FPS נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא התכוון לגרסת הPS2 , ואם כך אז דווקא תדע לך שבגלל אופי המשחק שהוא איטי ומחושב אז לא מרגישים בכלל קרטועים, ובכלל המשחק עובד מאוד חלק ואין שום הרגשה של פגיעה בחווית המשחק בשל FPS נמוך.

אחי ראית אילו דרישות מערכת נמוכות?

כול מחשב בעל R8500 ו256זכרון יוכל להריץ אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התייחסתי לגרסת הPS2 , בקשר לPC אפילו לא ראיתי סקרינים של המשחק ככה שאני לא יכול להתייחס אליו, אבל אם הדרישות שהצגת כאן אכן נכונות אז זה נראה שהמשחק לא יהיה מרשים מבחינה גרפית בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התייחסתי לגרסת הPS2 , בקשר לPC אפילו לא ראיתי סקרינים של המשחק ככה שאני לא יכול להתייחס אליו, אבל אם הדרישות שהצגת כאן אכן נכונות אז זה נראה שהמשחק לא יהיה מרשים מבחינה גרפית בלשון המעטה.

Supported OS: Windows® 2000/XP (only)

Processor: 1 GHz Pentium® III or (or better)

RAM: 256 MB

Video Card: 128 MB DirectX® 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card (256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)

Sound Card: 9.0c compliant (or better)

DirectX Version: 9.0c or higher (included on disc)

CD-ROM: 12x or faster CD-ROM

Hard Drive Space: 1.2 GB minimum

Peripherals Supported: Gamepad

*Supported Video Cards at Time of Release

NVIDIA® FX/6/7 families

ATI® Radeon® 9200-9800/X families

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...