Ubuntu מי מכיר? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ubuntu מי מכיר?

ex_

Recommended Posts

היי

אני מחפש הוצאת לניוקס טובה כמערכת נוספת לווינדוס-בלי סיבה מיוחדת סתם להתנסות ולהכיר מערכות נוספות

בעבר התקנתי את פדורה ממנה לא התלהבתי כל כך

השאלה היא מה עם או הוצאות אחרות אפקטיביות ולא כבדות יותר מידי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אני בדיוק הייתי במצב שלך לפני כמה חודשים...

היה נמאס לי קצת מווינדוס רציתי לנסות משהו חדש ולראות מה זה בכלל לינוקס... להתנסות....

אחרי חיפוש מאסיבי באינטרנט לגבי הפצות החלטתי להתקין אובונטו....

אני באופן אישי מאוד מאוד מרוצה ממנה... היא רצה חלק בלי תקלות ולכל בעיה שיש לך פשוט תחפש בגוגל ואתה תמצא תשובה...

יש לה גם המון מדריכים מצויינים כמו easylinux.info .

החלק שהכי אהבתי בהפצה הוא שבתור משתמש מתחיל כל מה שהייתי צריך לדעת כדי לתפעל אותה היה אנגלית...

כלומר ממש כל התפריטים מסודרים בצורה הגיונית וקלה ונגיד כל תוכנה שתרצה להתקין תמצא לך בתוך מנהל מערכת שנקרא Add Applications...

הכל גרפי יפה נוח ומהיר...

ההפצה מותקנת אצלי כבר חודשיים שלושה בערך ואני עוד לא נתקלתי בבעיה או במשו שלא יכלתי לפתור עם קצת חיפוש באינטרנט ובאופן כללי המערכת פשוט רצה מדהים ללא תקלות עיכובים וסיבוכים...

עכשיו לגבי העברית יש תוכנה נחמדה שנקראת hebUbuntu שאם אתה מסתבך בהתקנת העברית דרך מנהל השפות במערכת ולא הכל עובד כמו שרצית אתה יכול להוריד את התוכנה והיא תתקין לך את כל מה שאתה צריך שקשור לעברית באובונטו... אצלי למשל היתה בעיה בעברית רק בתוך open אז הורדתי את hebubuntu התקנתי וזה תיקן את הבעיה.. ועכשיו העברית אצלי עובדת מצוין...

לגבי התקנות אחרות יש תוכנת עזר מעולה שנקראת Automatix שפשוט נותנת לך לבחור איזה תוכנות אתה רוצה להתקין בנוסף לכל מיני דברים אחרים כמו תמיכה מלאה בוידאו והכל... עזר נחמד לאנשים שאוהבים התקנות אוטומטיות ומהירות... את רוב ההתקנות שבו ניתן לעשות דרך add applications במערכת אבל זה מתקין את מה שאתה רוצה במכה ויותר מהיר ונוח...

לגבי חיבור לאינטרנט וזיהוי חומרה איך שהרצתי את בפעם הראשונה לא היתה לי שום בעיה עם אינטרנט או חומרה והכל זוהה והכל רץ על ההתחלה...

אפילו המדפסת.... אז בעניין הזה אין לי איך לעזור לך כי אצלי הכל עלה ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות שהייתי צריך לפתור... תחפש אולי קצת באינטרנט לראות אם החומרה שלך תואמת....

בעניין הכבדות של ההפצה אני חושב שפשוט תבדוק את דרישות המערכת של ההפצה ולפי זה תלך... מה בערך מפרט המחשב שלך ?

אני חושב שצריך בערך 256 ראם ו1000 מגה הרץ להרצה סבירה ללא תקלות.... אל תתפוס אותי במילה זו הערכה שלי...

אם לא אז לך על Mandriva או SuSe...

באופן כללי היא הפצה קלה לשימוש, יש לה ממשק גרפי נוח קל ויציב, וממש קל וכיף לעבוד בה...

בקיצור אני באמת ממליץ על בחום רב! (במיוחד למתחילים בלינוקס שבינינו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...