תוצאות OC שלכם ( מעבדי AMD ) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות OC שלכם ( מעבדי AMD )

Lanzar

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למי שמעוניין לדעת, המעבד מגיע ל 2950MHZ במתח 1.550 ! ב 3000 מגה הרץ הוא לא רוצה לעלות לווינדוס לא משנה כמה מתח הוא מקבל... בכל זאת לדעתי תוצאה מעולה ל כפול ! כניראה שיצא לי סטפינג טוב... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אני עכשיו מריץ פריים ניתן לו קצת זמן ואז נבדוק את הטמפרטורה, בכל מיקרה ירדתי ל 1.5V ו 2900MHZ אני חושב שהקפיצה בתדר לא שווה את התוספת מתח הזאת... אם איזה תוכנה נחשבת לאמינה לבדיקת טמפרטורה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאפשר לבדוק טמפרטורה בביוס :-* אני רוצה לבדוק במאמץ, יש תוכנה מסויימת ל DFI או שלהיסתפק ב EVEREST ?

נ.ב

יש לי שלושה מאווררים של דלטא מסתובבים איפה שהוא בחדר ( 92MM ) פעם יכלתי לסבול את הרעש שלהם אבל כבר לא ! במיוחד שיש בעלי מאוורר שקט שנותנים ביצועים מעולים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא כמו שאמרתי מקודם, המעבד לא יציב על 2.95GHZ הוא יציב כן אבל רק שאני מריץ פריים לבד או PI לבד, ששניהם פועלים במגביל ( רק אז שני המעבדים פועלים ) הוא נופל ! ניראה, ננסה לשפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה עם מדידת טמפרטורה עם הEXPERT.

זו בעיה ידועה ש DFI עובדים על תיקון שאמור לצאת באחת מגירסאות הBIOS הקרובות.

בתקווה כמה שיותר מהר.

העניין תקף גם ל .

הבעיה פוגעת בבערך 50% מהלוחות, פחות או יותר, כי למשל אי אפשר להיות בחדר עם טמפ' ambient של 25 מעלות ומעבד שרץ Idle ב22...

אז לא הייתי סומך בינתיים על מדידת טמפרטורה בExpert ולא מעמיס על המעבד מעבר ל1.5 כי אתה רץ על עיוור בזמן הOC בלוח הזה בינתיים.

גם אני מגביל את עצמי כרגע ל1.5V וגם אני נתקעתי על 2900, בגלל ספק גרוע - הExpert דורש EPS12V לעבודה יציבה לחלוטין, אחרת הוא מעט בעייתי בעניין אספקת מתחים לרכיבים.

עריכה: אם יהיה כסף בקרוב אז Powerstream Ready 600W :smile1:

עריכה שניה: ה Expert דורש יחד עם EPS גם שני ריילים של 12V במקום אחד. אחרת DFI אומרים שהמתחים יהיו לא לגמרי יציבים. די מרגיז - כי מצד אחד זה ה-לוח ל OC, מצד שני הוא לוח מפונק שדורש די הרבה חומרה מסביב שתתאים לו. גם ספק כח מסוג מסוים מאוד, גם מסויימים, אחרת הוא מסרב לעלות, ועוד כמה נושאים קטנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין מה שאני אומר ! הוא יציב גם ב 32 בסופר פיי ! על 2950 ! אבל לא יציב שפריים גם רץ ברקע ! 2900 אני יכול להריץ פריים וגם סופר פיי על 32 ! זה יהיה יציב במשחקים ! אבל אני רוצה יציבות של לפחות 5 שעות שהם רצים במקביל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...