שני מעבדים בלוח אם אחד?? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שני מעבדים בלוח אם אחד??

CosmicGate

Recommended Posts

טוב אז אני דיי חדש כאן ואני מקווה שאני כותב במקום הנכון.

אז ככה... היום יצא לי לראות תמונה של שיש לו שני מקומות למעבדים.

מישהו מכון לפרט לי על זה ולהביא דוגמאות ללוחות אם כאלה(שמשווקים בארץ)?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם לוחות ל 4 מעבדים ו 8 מעבדים.

לשימוש ביתי זה לא נחוץ ולא נותן שום תועלת כי לא כל יישום מרוויח מריבויי מעבדים.

יש לוחות מבוססי AMD760MPX בשביל שני מעבדי MP בחנויות, לוח לשני מעבדי עולה פי שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ההאמר יוצא עוד כמה חודשים, ועד כמה שאני מכיר את udicol הם מבזבזים שם כסף בצורה נוראית על מחשבים ושרתים.. אני מאמין שיש להם כמה ספייר להשתמש בהם עד שהפטיש יצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקומות שצריכים שרת 24/7 לא קונים טכנולוגיה חדשה לפני שהיא נבדקה היטב וזה לא משנה אם זה של או או כל חברה אחרת.

עם כל הכבוד לחידושים של יקח זמן עד שהשוק יהיה מוכן לקבל את המעבדים האילו לעבודות קריטיות.

לדעתי ההאמר קודם כל ישמש בתחנות עבודה חזקות ולא בשרתים. רק חצי שנה אחרי ההשקה יצא ה SLEDGE HAMMER לשרתים (זה כבר די רשמי הענין הזה).

maCr0T, שרת ב 2.6 מיליון ש"ח ::)

קניתם לו עכבר של או לוג'יטק :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יישומים שיכולים לעבוד עם זה יופי, ויש מערכות הפעלה שיכולות להשתמש בזה נהדר. תחשוב על האפשרות להריץ תוכנה כבדה על מעבד אחד שיהיה dedicated בשבילה, ואת כל מעה"פ והשטויות האחרות על מעבד אחר. כמובן שבזיכרון וכו' עדיין יש לך חלוקה, אבל אתה עדיין יכול לראות שיפור לא קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד יש חלוקה של הזיכרון, בד"כ לא מחברים יותר מ 4 מעבדים לאותו זיכרון, מעבר לזה משתמשים בקבוצות שפועלות בדומה ל nodes אבל עם חיבורים מהירים משמעותית מרשת מקומית.

שרתים כאילו באים הרבה פעמים עם מגירות HotSwap להוצאה והכנסה של Node שלם כזה (4 מעבדים + כמה גיגה של + עצמאי כולל מערכת הפעלה).

אפשר להריץ בו זמנית מספר מערכות הפעלה ולשרת מספר סוגי קליינטים וסביבות עבודה (לא סתם התקנה מקבילה אלא ממש בו זמנית).

זה נותן להריץ לדוגמא UNIX ו NT על אותו שרת (שרת במובן הרחב) אבל במקרה הצורך כל אחת מהמערכות חכולה לגשת לכל עוצמת המיחשוב שישנה בשרת.

יש אפילו HotSpare node ממש כמו HotSpare drive במערכי RAID.

עסק מגניב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...