התלבטות בין 2 אוזניות. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 אוזניות.

Spring

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לקנות לגיימינג (Counter-Strike 1.6).

עכשיו הבנתי שהאוזניות הטובות ביותר לגיימינג הם:

Steel Sound 5H ו- Icemat Siberia.

אז רציתי לשאול איזה מהן עדיפות? ולמה?

האם יש אחרות שטובות יותר מהאוזניות שרשמתי למעלה בתחום הגיימינג?

תודה רבה לעוזרים, עידן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא חייב Headset (כלומר + מיקרופון) ואם אתה כבר משקיע סכום כסף ניכר הייתי ממליץ על הSennheiser HD555 או על הSennheiser HD280 (ה555 פתוחות, ה280 אטומות), מבחינת איכות (גם במשחק, וגם במוסיקה וכו') הנ''ל מתעלות על האוזניות של Soft Trading (ה5H והSiberia) אבל כאמור הן לא באות עם מיקרופון. אם אתה חייב מיקרופון והאוזניות מיועדות הן לגיימניג והן למוסיקה הייתי ממליץ על הSpeed-Link Medusa 5.1 (בהנחה שיש לך כרטיס קול שתומך ב5.1), אם אתה חייב מיקרופון מחובר והאוזניות מיועדות אך ורק לגיימינג הייתי ממליץ על הSennheiser PC160/165 (תלוי אם יש לך כרטיס-קול איכותי או לא).

Sennheiser HD555

Sennheiser HD280

ואם אתה חייב לבחור בין הSiberia ל5H, זה ממש לא משנה, שני הדגמים מיוצרים על ידי אותו מפעל עבור אותה חברה, ה5H אטומות יותר (יחסית) והSiberia פתוחות יותר (יחסית), תקנה איזה דגם שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא חייב Headset (כלומר + מיקרופון) ואם אתה כבר משקיע סכום כסף ניכר הייתי ממליץ על הSennheiser HD555 או על הSennheiser HD280 (ה555 פתוחות, ה280 אטומות), מבחינת איכות (גם במשחק, וגם במוסיקה וכו') הנ''ל מתעלות על האוזניות של Soft Trading (ה5H והSiberia) אבל כאמור הן לא באות עם מיקרופון. אם אתה חייב מיקרופון והאוזניות מיועדות הן לגיימניג והן למוסיקה הייתי ממליץ על הSpeed-Link Medusa 5.1 (בהנחה שיש לך כרטיס קול שתומך ב5.1), אם אתה חייב מיקרופון מחובר והאוזניות מיועדות אך ורק לגיימינג הייתי ממליץ על הSennheiser PC160/165 (תלוי אם יש לך כרטיס-קול איכותי או לא).

Sennheiser HD555

Sennheiser HD280

ואם אתה חייב לבחור בין הSiberia ל5H, זה ממש לא משנה, שני הדגמים מיוצרים על ידי אותו מפעל עבור אותה חברה, ה5H אטומות יותר (יחסית) והSiberia פתוחות יותר (יחסית), תקנה איזה דגם שבא לך.

אני לא ממש מבין בדברים האלה, אז רציתי לשאול, מה אם נגיד אני אקנה את ה-5H ויש לי כרטיס קול לא טוב ולעומת זאת עם כרטיס קול טוב אני אשמע איכות טובה יותר עם הכרטיס קול הטוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=438&product=11430

רציתי להמליץ לך על האוזניות הללו לאחר שקראתי שהן יוצאות מן הכלל...

אבל אינני יודע את מחירן ואם מישהו יודע עליהם משהו שיגיד לי כגון מחיר,איכות...

כאלה דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה אתה צריך לשאול את עצמך שני דברים: (גם כדי שנוכל לעזור לך....)

1. אם אתה צריך 5.1

2. אם אתה צריך מקרופון באוזניות

נ.ב- הכרטיס קול שהוא המליץ לך עליו ממש טוב

אם יש לך כסף- תקנה גם אותו

ולפי מה שקראתי על האוזניות הם מאוד כבדות (0.74 ק"ג!), ודיי יקרות (84 יורו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...