ירידת מחירי מעבדים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת מחירי מעבדים

hamoodit

Recommended Posts

לכולכם רק שתדעוץץץקצת להבהיר לכם כיצד פועלת מדיניות המחירים של והיבואן המרכזי בישראל הלוא הוא חברת "איסטרוניקס" הרמת אביבית.

אז קודם כל תיקון קטן לידיעה: המעבדים 2.26 ו 2.2 כבר לא מיובאים לארץ, מי שמוכר אותם זה משאריות מלאי אז יתכנו מחירים גבוהים יותר ממה שאמור כי הדילרים מנסים להיפטר מהסחורה בלי להפסיד.

רשמית כל המעבדים של 400MHZ החזקים לא מיובאים יותר לארץ אלא רק 1.8.

המעבדים שכן ישנם הם 2.53, 2.4 ו 2.8 כולם בבאס של 533 וכולם כבר ניתנים להזמנה (2.8 עולה מחיר ראשוני של כ 3650 ש"ח).

חוצמיזה סתם שתדעו, מורידה באופן קבוע מחירים כל 3 חודשים, דהיינו רבעון: בספטמבר, דצמבר, מרץ ויוני. אם אין השקה של מעבד חדש המחירים יורדים בכ 10-20 אחוזים באופן קבוע. אם יש הקשה, כל מעבד מקבל את המחיר של זה שהיה רמה אחת מתחתיו ולפעמים חלקם גם יוצאים ממחזור החיים של החברה כמו שראינו עם ה 2.26 וה 2.2.

לכן, היות ומתוכננת השקה של 3 ג'יגה בקרוב (דצמבר) ובנוסף לאור העובדה שחברה גם ככה אמורה להוריד מחירים שוב בדצמבר אני ממליץ לכולם לחכות, לפי ההיסטוריה תוכלו לקנות 2.8 ב 1600 ש"ח (מחיר ה 2.53 לספקים כיום).

זה הכל...שאלות, מענות, ת"ש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכבר ירד משמעותית זה:

1.8 , 2, 2.4 ו 2.53 ...בנוסף נכנס 2.8 אני מאמין שאפשר יהיה להזמין אותו כבר מאחרי החג. את כל השאר אתה יכול להזמין כבר אחרי ירידת המחירים אצל כל ספק, חנות וירטואלית או ישירות מאיסטרוניקס אם יש לך את הקשרים הנחוצים (הם לא מוכרים לפרטיים**).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול להגיד ששווה לכולם לחכות לדצמבר ? הרי רק עכשיו היתה ירידת מחירים

בדצמבר הם כבר ידברו על על 3.3 או משהו כזה וככה כל מי שיחכה יכנס ללופ לכל החיים.

אם מישהו מחפש מחשב שיקנה עכשיו. מי שרוצה מחשב יותר חזק ולא דחוף לו הזמן שיקנה עוד 3 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכבר ירד משמעותית זה:

1.8 , 2, 2.4 ו 2.53 ...בנוסף נכנס 2.8 אני מאמין שאפשר יהיה להזמין אותו כבר מאחרי החג. את כל השאר אתה יכול להזמין כבר אחרי ירידת המחירים אצל כל ספק, חנות וירטואלית או ישירות מאיסטרוניקס אם יש לך את הקשרים הנחוצים (הם לא מוכרים לפרטיים**).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שה- 2.2 וה 2.26 לא מיובאים בארץ, הם עדיין קיימים.

איך זה שאינטל תימחרה אותם ואת 2.4Ghz באותו המחיר?

לא אמור להיות הפרש? אפילו מינימלי? או שיש בניהם שוני חוץ מהתדירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...