20 שנות מאסר - על הריגה בגלל 100 שקל - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

20 שנות מאסר - על הריגה בגלל 100 שקל

ariebel

Recommended Posts

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה משתמע מדבריך

אם מסתכלים על הקור רוח והאדישות שצריך להיות לבן אדם בזמן עינוי של אדם אחר - אז אונס הרבה יותר גרוע מרצח (אני לא מדבר על התוצאות, כי זה כבר דיון פילוסופי אם עדיף למות או לא).

אם תסתכלו על הבן אדם הזה שדקר את ההוא בשביל 100 ש"ח - זה זוועתי, שהבן אדם הזה, מתוך מגלומניה, דוקר אדם אחר סתם ככה.

אבל עדיין, מי שאונס ילדה בת 8 תוך כדי שהיא צורחת ובוכה - לדעתי עצם היכולת לעשות את המעשה מעמידה את האדם במקום רע יותר - מבחינת רמת הענישה המתבקשת.

(עדיין, אני חושב שהילד הזה צריך לקבל לפחות מאסר עולם, אם לא עונש מוות - עם כל היללות של בני משפחתו האלימים)

כל מילה, בסלע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אבל זה לא אומר שצריך לתת לו פחות.

ובנסיבות האלה היה צריך לתת לו עונש מאסר עולם על רצח בנסיבות מחמירות, ולא על הריגה, הריגה זה בדרך כלל בנסיבות שמגדירים אותם "מצערות", יותר קל להוכיח את זה.

אולי זה לא היה בכוונה תחילה, אבל זה בהחלט היה במודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להרשיע ברצח הם צריכים להוכיח שהוא התכוון שהוא ימות... אם אי אפשר להוכיח את זה (זה קשה מאוד ברוב המקרים...) אז מרשיעים בהריגה... אי אפשר היה במקרה הזה להוכיח שהוא התכוון לכך שהקורבן ימות... בגלל זה הוא הורשע בהריגה וקיבל את העונש המקסימלי הקבוע בחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לומר, אני לא יודע איפה הוא דקר אותו (משום מה הכתבה היא על כדורגל, ואין לי כח לחפש?? אבל ראבאק, הוא דקר אותו, ואם איפשהו בבטן או בחזה אז סביר להניח שקורבן ימות.

מה זה משנה אם הוא רצה שהוא ימות או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? המחוקק הוא זה שהגביל את השופט ל20 שנה לאישום בהריגה והמחוקק הוא זה שקבע את ההבדלים בין רצח להריגה (והפרקליטות היא זאת שהחליטה שהאישום יהיה בהריגה ולא ברצח) בכל מקרה אי אפשאר להגיד שהשופט לא נתן לו את המקסימום... גם אם השופט היה ממש ממש רוצה וגם אם הוא היה עושה סלטה כפולה לאחור זה לא היה משנה שום דבר... הוא לא היה יכול להכניס אותו ליותר זמן בכלא (הוא=הם... זה צוות של שופטים לא שופט אחד...)

נ.ב.

הכתבה נמצאת פה - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3207664,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קיבל את המקסימום הקבוע בחוק על הריגה, אבל זה לא אומר שהצדק נעשה.

עסקאות טיעון עושים בארץ על ימין ועל שמאל, ולא תמיד בצדק, זה המקרה שאני בטוח שהיה אפשר להוכיח רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל אלו שמבקשים עונש מוות כאילו אתם לא חושבים שהאנושות התגברה על זה עונש מוות זה לא דבר שמגיע לאף אחד ואני מדגיש אף אחד וגם כלא זה לא עונש טוב העניין הוא לגרום להפסקת הפשיעה לא לנקום בבנאדם שעשה את המעשה מה אתם ילדים קטנים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...